Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобилни комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема r320нови  
Автор Pro (hi on dope)
Публикувано26.06.01 17:39



abe q kavete samo mtelskite r320-ki li sa ebani ili i tiq deto gi prodawat po 220 marki nawsqkyde weche? i kakwi sa im problemite?

| I like to dance naked in front of my pets
| Pro


Тема Re: r320нови [re: Pro]  
Автор №7 (нахалник)
Публикувано27.06.01 11:40



моя е от Мтел-Бургас а на колегата ми от МТЕЛ-Пловдив,и двата работят вече повече от месец,в началото блокираха два три пъти,вече не.
Имат някой малки софтуерни недостатъци,но според мен качеството на звука и микрофона е най-доброто дори ако го сравняваш с апарати за 1000 лв.
Нокиа 8850 има също прекрасен звук,Сименс SL 45 и Нокиа 8210 не съм пробвал още като звук.
Обаче има дефектна серия ер 320 на които им изгарят стъпалата,както бяха писали тук в клуба но не знам по какво могат да се различат.



Тема Re: r320нови [re: Pro]  
Автор №7 (нахалник)
Публикувано27.06.01 11:43



Ето едно проблемче:
Телефона запаметява 10 имейл адреси,но когато сложа чужда карта те се изтриват и после трябва да ги въведа наново.
Ако искаш ще пиша още?



Тема Re: r320нови [re: №7]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано27.06.01 12:28



i az imam R320s, kupen ot Mtel i na kojto mu izgorq stapaloto. Smeniha mi go i ve4e mesec si raboti kato slance. Edno ne6to me drazni kogato pra6tam sms nqmam report ili pone neznam kakvo da pravq,pomogni mi?



Тема Re: r320нови [re: zasega dovolen]  
Автор №7 (нахалник)
Публикувано27.06.01 12:45



Ето един начин:
След като пратиш СМС-а ,за да провериш дали е получен позвъняваш на номера на получателя и веднага затваряш,така ще разбереш дали телефона му е включен а обикновенно СМС-ите не се бавят(понякога се забавят СМС-ите за сметката).За да не ти се сърдят че звъниш и затваряш без да се обаждаш можеш да използваш КЛИР.
Не е много удобно ама за друг начин не се сещам.



Тема Re: r320нови [re: zasega dovolen]  
Автор №7 (нахалник)
Публикувано27.06.01 12:50



При ериксоните има една функция при СМС-искане на отговор,можеш да я включиш от опциите.
Ако изпращаш съобщение до друг ериксон той ще разбере в края на съобщението че си поискал отговор,но това също не е много удобно защото другия също трябва да ти прати СМС,а пък може да не му се иска.



Тема Re: r320нови [re: №7]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано27.06.01 15:11



6te prejiveq bez report. Po nqkoj pat mi blokira telefona kogato polzvam Wap . I spasenieto e samo izvajdane na bateriqta. Tova na softuera li e problem i li ne6to ot mrejata?



Тема Re: r320нови [re: zasega dovolen]  
Автор №7 (нахалник)
Публикувано28.06.01 09:07



Не съм специалист по софтуера,но когато първия месец платих 70 лв. само от номера за данни(WAP)вече го използвам само да си проверя пощата в Яхоо и телефона ми не е блокирвал вече месец.
Много често ми блокирваше в wap.mail.bg

///


Тема Re: r320нови [re: №7]  
Автор Pro (hi on dope)
Публикувано28.06.01 11:50



ами да искам да чуя за какво става дума щото ми харесваше пък....

| I like to dance naked in front of my pets
| Pro


Тема Re: r320нови [re: Pro]  
Автор №7 (нахалник)
Публикувано28.06.01 12:46



A mi ti si znaesh,nai dobre si vzemi niakoi Siemens ,chuh 4e c35 ve4e sa 250 lv s kartata.
A puk az shte karam s moia dokato nameria T 29 ili T 39

///



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.