Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 24.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобилни комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ne si kypyvajte telefon ot mobiltelнови  
Авторnedovolen (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 09:31



az si kypix r320s no raboti samo edin den ,ne znam kakvo misliat v mobiltel za obslygvaneto nakratko moiata istoria: ytivam s telefona na madrit s garancionnata karta sled edin shas chakane me prashtat na pl. vazragdane zagybix si dva shasa i tam sled kor\eto me varashtat otnovo na madrit s preporaka da mi se smeni telefona,tam obashe mi kazahe da ytida sled tri dena kato parvo triabva da se obadia na edin gsm kojto nikij ne pojelava da se obadi,i misli dnes da otida pri niakoj shef makar she i te ne sa stoka . Ne se lajete ad si kopyvate telefon ot Mobiltel.



Тема Еминови [re: nedovolen]  
Автор Чepнorлaв (пристрастен)
Публикувано14.05.01 11:31



като си си купил ериксон, така ще е. Аз моя S25 откъде мислиш съм го взел? Пак от Мобилтел и досега нямам проблем с гаранции и прочие. Може и на сервиза на сименс да се дължи, незнам. И пак мисля от мобилтел да си взема и пак сименс



Тема Re: Еминови [re: Чepнorлaв]  
Авторnedovolen (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 13:25



Dokolkoto razbiram ne si polzval serviz na mobiltel,dano ne ti se nalogi da gi polzva6



Тема Re: Еминови [re: nedovolen]  
Автор daNetizen (keep walkin')
Публикувано17.05.01 00:53



Za serviza im nishto ne moga da kaja , no wij za towa che ne biwa da si kupuwate ericsson sus sigurnost moga da potwurdya. Siemens rullz! Priemam zabelejki wsyakakwi ;')

Не вярвайте на група съветски учени!


Тема Re: ne si kypyvajte telefon ot mobiltelнови [re: nedovolen]  
Автор №7 (нахалник)
Публикувано17.05.01 14:18



Р320 ми е третия Ериксон от Мтел и нямам проблеми,колкото до другите марки-никога не бих си купил телефон който няма вградена батерия,и след като му изкараш външната батерия забравя часът и датата



Тема Re: Еминови [re: daNetizen]  
Автор BNN (фен)
Публикувано17.05.01 22:57



А така, а така. Отварай им очите малко.:-)))))))))))



Тема Ааа, не?нови [re: №7]  
Автор Чepнorлaв (пристрастен)
Публикувано18.05.01 00:12



Ти си много зле ако ще ни разправяш че дпугите телефони като им изкараш батерията и им се губят сетингите.. Да си имаме уважението, но и най скапания гсм дето съм го виждал ски помни какво си му казал, че трябва да помни...
Това че ти си се прецакал да си земеш ериксон си е твой проблем..



Тема Re: Ааа, не?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор BNN (фен)
Публикувано18.05.01 00:36



С/М/S35, 3210, 3310, Mot CD930 i dosta drugi syshto si zabrawqt chasa i data ako se podyrvi s izkarana bat. po-dolgo, no ne i samite settings-i.



Тема glupostiнови [re: BNN]  
Авторgluposti (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 00:54



Ne e viarno pone za S35



Тема Re: glupostiнови [re: gluposti]  
Автор BNN (фен)
Публикувано18.05.01 01:16



Хайде пробвай пак някой път. Аз лично съм пробвал и на S35. след 1/2 час без батерия ми показва 1.1.2000 00:00. Да мислиш, че накой ще сложи допълнителна батерия за захранване на RTC? Поне такъв S35 не съм виждал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.