Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 30.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобилни комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Относно Джеффнови  
Автор Чepнorлaв (ентусиаст)
Публикувано21.03.01 21:40



Айде да ви чуя мнението за Джефф. Много живо ме интересува дали телефоните, които продават там са некодирани или са ги разкодирвали??
Щото имат адски готини телефончета, амва като ще даваш 700-1000лв поне да знаеш, че няма да имаш проблем.
Хелп?



Тема Може да е смешно ама....нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Haco ()
Публикувано21.03.01 22:10



Ами аз лично преди 3 години си купих телефон от Джефф и беше разкодиран, ама съм нямал никакви проблеми с него. Не знам каква е ситуацията в момента

Пазете се от програмисти с отверка


Тема Re: Може да е смешно ама....нови [re: Haco]  
Автор Чepнorлaв (ентусиаст)
Публикувано21.03.01 22:13



Е да ама аз точно такива неща не искам...ИСкам като си купя нещо да знам че си е както е от завода излязло..



Тема Re: Може да е смешно ама....нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано21.03.01 23:17



виж братле, всеки телефон, излизащ от завод излиза с някакъв кодър. той така или иначе се разкодира, идвайки в БГ. и дори бих казал че тези нелегалните разкодировачи са по-добри от тези в големите прехвалени фирми като Германос и Джеф. от разкодиране не можеш да избягаш, то е неизбежно за всеки апарат така или иначе. всеки от нас ползващ телефон, му е бил разкодиран по някакъв начин

Take it to the limit!


Тема Re: Може да е смешно ама....нови [re: Bobby]  
Автор BNN (новак)
Публикувано22.03.01 00:07



Вярно е. всички те имат възможност за разкодиране.



Тема Re: Може да е смешно ама....нови [re: BNN]  
Автор BNN (новак)
Публикувано22.03.01 00:10



аз лично съм много доволен от моя телефон независимо че е разкодиран. сменил съм 4 версии на фърмуера и съм си го "разкодирал" сам и не съм имал грам проблеми до момента.



Тема Re: Може да е смешно ама....нови [re: Bobby]  
Автор Kиpил Дъpeв (непознат )
Публикувано22.03.01 01:18



Абе пич, що приказваш глупости, а?
Нито един телефон излизащ от завода на производителя и предназначен за свободна продажба не е кодиран.

Това означава, че телефон закупен от където и да е, и необвързан по никакъв начин с мобилен оператор, ще работи в България без необходимост от намеса (при условие, че поддържа GSM 900).



Тема Re: Може да е смешно ама....нови [re: BNN]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано22.03.01 09:29



Priatel, az li4no sum vijdal nai-malko tri telefona, koito ne uspjaha da gi razkodirat i horata si izgorjaha s tjah, edinia beshe C35i, drugoto beshe Sony, i edin Sagem.



Тема Re: Може да е смешно ама....нови [re: .....]  
Автор BNN (новак)
Публикувано22.03.01 10:18



Интересно какъв е бил този С35i? На моя съм качвал 5, 10, 12, 16 версия на фърмуера и съм го разкодирал без проблеми. Изглежда освен да имат някаква разлика в хардуера?





Тема Re: Може да е смешно ама....нови [re: Kиpил Дъpeв]  
Автор BNN (новак)
Публикувано22.03.01 10:21



Специално Siemens x35 които се продават от германските оператори са всички кодирани, а при сключване на договор ти се изпраща един код с легално се разкодира самия апарат, а не кракваш фърмуера. За другите марки не твърдя как точно става.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.