Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобилни комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се активират безплатните услуги от M-tel?нови [re: mtel]  
Автор DAMON (минаващ)
Публикувано01.05.01 00:42



Не знам дали си от мтел, но явно не си запознат, че CLIR се пуска и на 911 без проблеми... Доколката знам и за роуминга важи. А за гласовата поща на мен ми отговориха че след осоло месец и половина след като ъпгрейднат системите ще ги активират на всички абонати.
Едно обаче не ми е ясно! Как при около 700 000 абоната май бяха може да имаш само 100 000 капацитет. Толкова ли не се сетиха, че след като ги направят безплатни много голяма част от наличните абонати ще пожелаят да си пуснат услугата!? Или като е безплатна сега аз не мога да им държа сметка защо не могат за ми активират услугата и все тая. Но какво да сеправи монополист, а на всичкото отгоре и нагъл

.

_______________________________
Keep Walking

Тема Re: На мен мисе струва...нови [re: Чepнorлaв]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 14:48



Насо, може да разберат дали си го получил. Че това е ГСМ не е радиостанция. Процесор имаш, обратна връзка също. Как иначе ще ти върне СМС когато отсрещния го получи. Ама пък и защо да ми плащат. Като чета реклами в вестника некой плаща ли ми? А иначе някой активирал ли си е CLIR и роуминг на 911. За CLIR-a пише че е без пари, ами роуминга - колко ти резват главата?



Тема Re: На мен мисе струва...нови [re: Цeцo]  
Автор №7 (нахалник)
Публикувано01.05.01 15:27



Активирах си двете услуги от 911,и наистина са безплатни,друг е въпросът че има телефони при които когато ги избираш с Клир-просто няма ефект.



Тема Re: На мен мисе струва...нови [re: №7]  
Автор Moonchild (The Seventh One)
Публикувано01.05.01 22:34



Mda, taka e...
BTW, Ceco, burkash ponqtiqta
Cell Broadcast oznachava tochno tova, koeto razbirash i ot imeto . To ne e SMS-based, sledovatelno nqma obratna vruzka. ;-) Prosto e broadcast.. vse edno edna radiostanciq da znae, che slushash v momenta imenno neq :>

Take You now in my sleep, i want to touch You, to scratch you deep


Тема Re: На мен мисе струва...нови [re: Moonchild]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 12:46



Абе не ми се вярва да не може да получи обратна информация. Ти може и да не разбереш че го прави ама при тоя двупосочен обмен на секви данни какво му пречи да върне един бит. Там така или иначе летят хиляди в секунда в двете посоки. Иначе като услуги незнам. Говоря ти на ниво хардуер.



Тема Re: На мен мисе струва...нови [re: Moonchild]  
Автор Haco ()
Публикувано02.05.01 13:49



I vse edno radiostancijata da ti plashta che i slushash reklamite.
Drug e vyprosa che Mobiltel mozhe da prezhivee i bez parite ot reklamite po Cell Broadcasting-a :)

Пазете се от програмисти с отверка


Тема Re: На мен ми се струва...нови [re: Haco]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 14:19



Ако не сте забелязали, cell broadcast-а е спрян от известно време насам, вероятно заради претоварване на капацитетите.



Тема Re: Как се активират безплатните услуги от M-tel?нови [re: DAMON]  
Авторsux (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 18:17



Ha ha ha ha ha
revahte revahte iskahte bezplatno i sa pak revete.
Bravo.





Тема Re: На мен мисе струва...нови [re: Цeцo]  
Авторsux (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 18:23



Pich,
aide da prochetesh malko na po-drugo nivo zashtoto ne razbrah kakwo obshto ima ниво хардуер s obratna vruzka pri cell broadcast ?





Тема Re: На мен ми се струва...нови [re: hm]  
Автор Moonchild (The Seventh One)
Публикувано04.05.01 10:47



Mne, istoriqta e slednata :
Mobiltel pusnaha Cell Broadcast-a, kogato prearanjiraha sistemata si ot kletki v Sofia nai-veche za tqhno sobstveno udobstvo - da se orientirat po-lesno kude kakvo da razpolagat (v koeto nqma i nishto losho de...hm, ne prepodlagah che shte kaja takova neshto za tqh ;-))) )

Take You now in my sleep, i want to touch You, to scratch you deep



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.