Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Софийски Гратис Транспортнови  
Автор RAGE (минаващ)
Публикувано09.01.01 18:54



Писма ми да плащам все повече за все по-долнопробна услуга и от 1.1.2000 пътувам гратис. С повишено внимание за цялата година съм платил само 6 глоби и съм дупчил не повече от 20 билета. Повечето ми приятели са също гратисчии. Обаче на тия лайна от софийската управа им не увира акъла и сега пак вдигнаха билета. Аз, дето икономиката не ми е специалност, знам основно икономическо правило, ама те - не : "вдигаш цената - губиш клиенти". Та така, за да спечелят гласовете на пенсионерите, въпросните пътуват гратис целодневно притеснявайки яко заетите хора от всички други възрасти. Знам, че кметството и сие няма да ми обърнат внимание (щото като им написах писмо-питанка що сайта на София - www.sofia.bg е само на английски и няма и думичка бългаски!!!, какво ми отговориха - нищо!), та затова пиша тук, може би някой от вас познава някой от кметството и би му налял акъл. Еми това беше.
Благодаря за вниманието!

За да те уважават първо е необходимо самоуважение

Редактирано от RAGE на 09.01.01 18:58.



Тема abe rageнови [re: RAGE]  
Автор Punk-ът (минаващ)
Публикувано10.01.01 19:49



chakai da te svetna be! kato te globiat vednaj ne si hvarliai globata-biletche ami si patuvai s nego be!!!!!! i kato minat da te proveriavat im se usmihvash liubezno i kazvash: "mene ei sega predi malko me globiha" - izpitan metod, da znaesh!!! men taka vednaj i za primer me davaha v tramvaia na niakvi si lelichki!!!



Тема Споко бе, не за това иде речнови [re: Punk-ът]  
Автор RAGE (член)
Публикувано11.01.01 01:06



Научил съм се как да не ме глобяват, ама ония да се замислят дали ако махнат безплатните карти и намалят билета и картата да речем на байтошовите 6ст и 5лв ше има толко ного гратисчии ???

За да те уважават първо е необходимо самоуважение


Тема mi to [re: RAGE]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано11.01.01 19:28



bezplatnite karti mai pochti sa na pat da gi premahnat, kolkoto do biletcheta ot po 6st ??? moje i da gi otkriesh v niakoia predizborna programa - obeshtanie na bsp ama ne i na niakoe po-seriozno miasto.

p.s.: nali znaesh kak shte se kazva bsp ako sluchaino vzeme vlastta na predstoiashtite izbori?
bsp (utopisti) zashtoto shte utopiat vsichko deto e ostanalo.

davai gratis i da ne ti puka!!!



Тема Като не ти става пишката пак БСП ти е виновна, а ?нови [re: Punk-ът]  
Автор RAGE (член)
Публикувано11.01.01 21:02



И пак казвам - 6 стотинки са цена, която всеки може да си позволи.

За да те уважават първо е необходимо самоуважение


Тема Отг: Като не ти става пишката пак БСП ти е виновна, а ?нови [re: RAGE]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано11.01.01 21:28



mi da! - ne uspiva da me vazbudi



Тема Абе, нови [re: RAGE]  
Автор Бaй 3мeй (пристрастен)
Публикувано11.01.01 21:38



да ти го боцна у гратисчийското дупе! Кат не щеш да плащаш - недей. Ко занима'аш ората тука с разни билетчета и карти? Аре оди си у транспорта и никви 6 стинки!


Born To Raise Hell

Тема Отг: Софийски Гратис Транспортнови [re: RAGE]  
Автор sweet! (новак)
Публикувано12.01.01 00:02



Prav si,Rage, absoliutno si prav. Az principno transporta go polzvam samo za po edna spirka... mojesh li da si predstavish kolko izkarvaha samo ot men mrusnite gadove ot Sofiiski Gradski Transport??? NO-VZIMAHA, zashtoto veche i az zapochnah kato teb. Za edna, za 100 spirki-gratis. S tazi razlika, che oshte ne sum im platila nito edna globa. Shte imat da vzimat!!!
Pisna mi da me tupchat i tretirat kato nai-dolen bokluk. Da mi osiguriavat mizeren i mrusen transport prez 2 chasa i da mi vzimat ludi pari...
No tova si e tipichno za cialata ni durjava.
Dokoga oshte shte jivee niakoi v neia???

:)))


Тема Отг: Софийски Гратис Транспортнови [re: RAGE]  
Автор Skeletor (член)
Публикувано24.01.01 15:20



E tui ve4e,moga da tikaja beshe prikazka na miasto.moje bi kato se zapoznaia 6te se opitam da posporia s niakoi ot Ob6tinata ama 100% ne mojesh da neleesh akul tam kadeto ne e ostaveno miasto za nego:))))



Тема amiнови [re: RAGE]  
Автор Pirx (минаващ)
Публикувано25.01.01 11:13



az patuvam ot dosta vreme gratis. Predi si kupuvah karta no sled kato mahnaha kartite za aspiranti patuvam gratis e plashtam MNOGO po malko. Ot vreme na vreme si kupuvam biletche i to samo okolo centralna gara stot tam sa idioti pri tova s tapia.
Napravo sam obiavil voina na SKGT osobeno i sled kato se opitaha da me globiat s redoven bilet taka che ...
Realno cenata triabva da e okolo marka no zatova uslugata koyato nei se predlaga trebe da e korenno razlichna. Ne da chakam po spirkite chasove nared i da ne e yasno dali ste doyde neshto i posle na vsichkoto otgore da pukna ot stud v reisa tramvaya i tn. Ne kontroliora da me gleda kato prestapnik i tn. Ne mislia che e mnogo trudno transporta v Sofia da e kato v Praga. Tam e samo dva pati po skapo no e na svetlinni godini ot Sofia. Ima razpisanie toplo e ima noshten prevoz i kato te globiavat ne se opitvat i da te nabiat

Редактирано от Pirx на 25.01.01 11:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.