Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Анти блондинки кажете си  
АвторПингвинчо (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 21:47



Здравейте, Казвам се Цуки и ненавиждам блодинките
защото за пореден път ме изиграха



Тема Отг: Анти блондинки кажете си нови [re: Пингвинчо]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 22:41



Е ми случва се. Ако искаш да се посмееш, виж icq.dir.bg, там има много вицове за блондинки. Приятно четене!



Тема Отг: Анти блондинки кажете си нови [re: Пингвинчо]  
Авторgeorgi (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 00:52



Oshte e poloshu che ako imash blondinka i tia e amerikanka za gadge kato mene togava si napulno prechakan kak to sum i az



Тема Отг: Анти блондинки кажете си нови [re: Пингвинчо]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 10:20



Е, това изиграване е казано много общо. Блондинката се оказа фалшива или с перука или травестит? Обвивка без десерт и ти потъна в desert без оазиси? Обещала ти е нещо и после не ти го е дала? Или си си мислил така: "Ето една блондинка! Тя е много красива и толкова мълчалива. Направо мечта. Пък... накрая, като си отвори оная ми ти уста, то дървена философка с очила да бях избрал..." Или блондинката е офейкала с някои твои неща, например, кола, пари. Не съжалявай, пари се придобиват. Нали не ти е взела най-скъпото - здравето? Или ти точно това искаше?




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.