Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 25.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Изневярата.....скрита във всяка жена...нови  
Автор !!Asen_X ()
Публикувано30.08.00 15:45



Ей това не го разбирам......просто не мога да го разбера...... За пореден път се обеждавам че нещата не са такива каквито изглеждат.....или поне не такива каквито си ги представяме..... Значи.....жените обичали силно......да ама не......дрън дрън....... Обичат ама колкото повече те обичат толкова повече ти изневеряват...... Какво ви става бе момичета.....къде ви отиде акълът......къде ви отиде уважението.....търсите нежност....любов.....и като ви я даде човек.....на маймуна го правите..... И какъв е извода.....разочароващ....направо незнам какво да ви кажа.....ама ми се иска нещо да напиша....просто така.... Какво е това любов и има ли почва тя в едно женско сърце....може и да има.....но всяка жена си има две лица....(даже и повече).....уж любов....уж такива ми ти работи.....и к`во .....ами свежи зелени марули за всички господа....ей т`ва остава на края...... Скъпи дами.....не знам дали имате някакъв проблем относно това какво искате от тоя живот....ама като искате нещо поне казвайте какво е......Незнам защо си мислите че може да разигравате някого.....просто така...... Да си призная малко ми е кофти да го пиша това.....от чистия страх (признавам си) че може да го прочете един определен човек.......че тогава света ще ми стане тесен.... Но какво да се прави.....всеки със страховете си....най-лошото е че мъжете рядко си признават страховете.....ами аз мойте не ги крия....няма смисъл.... Каква е истината.... Мъжете търпят изневярата не жените защото ги е страх да не останат сами....а жените виждат това и изневеряват защото знаят че ще ги търпят....... Има ли изход.....може и да има изход от този затворен кръг но този изход....този отговор....още не е открит от хората....или поне от мъжката част на човечеството...... Или с други думи.....жените ни използват.....признавам....по-умни са от нас мъжете.....Използват външният си вид като оръжие.....а може би най-страшното оръжие създавано някога е именно жената....и нейната красота..... Но какво ли се опитвам да докажа сега......какво ли си мислите вие докато четете тая щуротия......Знам ли..... Уж жената била с нежно наранимо сърце.....уж лесно се влюбвала.......я стига глупости.....това е минало.... Колкото и железен да е един мъж.....завърти ли му главата жена.....свъшено е с него.....Ами така е.....толкоз ни е акъла.... Обръщам се към дамите..... Колкото повече ни правите на глупаци......толкова повече вредите на себе си.....защото накрая ще си останете вие самички....въпреки че това едва ли е проблем за вас..... Изобщо......накъде е тръгнал тоя свят.....с нашите камъни по нашите глави......Жените не знаят какво искат....мъжете знаят ама не знаят как го искат......изобщо....пълна дандания цари между половете......каква ти дандания ....то цял апокалипсис ще стане.......И все пак.....защо мъжката полувина от планетата бива наричана най-често "мръсна свиня", "пияница" и други такива "мили" обръщения.....Как няма да сме свине като жените ни правят на свине.....как няма да сме пияници.....като алкохолизма започна най-често след несподелена или разбита любов......Еми свине сме си.....ама вие жените ни направихте такива.....и сега ще си събрате попарата.......т`ва е полужението.......ако дамите искат промяна......да си я извоюват.....или ще си търпят свинете в този свят..... Или както се пее в една "песен": "най-ми е добре с няколко мъже".... на теб ти е добре ама на мен не ми е и няма да те деля...... Сега едно пояснение.....в никакъв случай не искам да обидя дамите.....и това не е целта ми......искам просто да изясня някои неща.....Мили дами не се обиждайте но това е истината.......ако искайте вярвайте..... Другото което искам да кажа е че всякаква прилика с лица и събития е случайна.....защото е възможно един човек да прочете това и да му стане малко гузно.....но оверявам въпросното лице че тук не става въпрос за нея....въпреки че има нещичко и за нея.......нека не ми се сърди но беше мой ред да съм искрен...... Това е от мен..... ---------------- Асен Христов 18 г. София ----------------

Тема Генетично заложена!нови [re: !!Asen_X]  
Автор Оптимист ()
Публикувано30.08.00 18:15



Преди няколко дни гледах по телевизията предаване за "изневярата" в животните. Оказало се че при "семейните" животни, в над 50% от случаите потомството не е от "съпруга". Доказват го по генетичен път. Още умуват на какво се дължи това. Предполагат, че е генетично заложено. Така че не обвинявай жената. Прави го без да иска! Нещо си я ръчка от вътре! Успокои ли се? :-)))

Тема Бебе се прави от двама!нови [re: Оптимист]  
Автор Св. Скромни ()
Публикувано30.08.00 18:38



Жената изневерила, та бебето с друг баща. А кой е този баща? Изневерил мъж. Болката от изневярата си е чисто-мъжка! Изневерила жена, с чуждо бебе, пак оставя нейната генетика в бебето. То е пак половина нейно, значи е толкова нейно, колкото може да бъде! Виж, завлеченият мъж - той трябва да отделя ресурси да гледа чуждо бебе. Нула негово. Бе не е лесно да си жена. Но не е лесно и да си мъж. Гледа ли английския филм "Насекоми и Ангели" (Insects and Angels)?

Тема Мамата си трака ...нови [re: Св. Скромни]  
Автор Оптимист ()
Публикувано30.08.00 19:03



... изпразва се в момента когато женската му схрусква главата и го оставя умрял, но с неговото поколение в себе си.

Тема Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Автор Тереза ()
Публикувано30.08.00 21:33



:) За изнивяри ,не знам ,но ние жените като че ли трудно се отказваме от удоволствието да вселим в душите ви надежди и жерания ,след което на часа да ги направим на пух и прах...И може би не ,защото не ви обичаме ,може би е някакво влияние от филмите ,от романите......Знам ли?...Но забелязали ли сте как обичаме да драматизираме нещата и точно когато се чувствувате най -спокойни изведнъж някаква сцена ,сълзи ,раздели и прочее...ви изкирват от релсите?!? Като не ни се случва нищо драматично ,ние сами си го набавяме.........:)) Божееее!Какви ги говоря?!И аз съм жена...

Тема Генетично заложена!нови [re: Оптимист]  
Автор Тереза ()
Публикувано31.08.00 01:16



Някой беше казал ,ама не помня кой ,че човек не е обикновено животно ,той е животно с морал!...:)))

Тема Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: Тереза]  
Автор !!Asen_X ()
Публикувано31.08.00 01:17



Хм....до момента ти си единствената дама която май каза истината такава каквато е..... Съгласен съм с теб и се радвам че написа това....... Найстина мисля че това което написа ще даде отговор на много заблудени души...... Аз лично от изневяра не се притеснявам обаче факта си е факт........изневяра винаги има и това е тръпката......колкото и болезнена да е тя.......:)))

Тема Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Автор leela ()
Публикувано31.08.00 08:31



младежа малко е объркан, очевидно е........ и все пак вкопчването в един човек, желанието да си зависим от него, лелеенето на смешни блянове за някакво утре.....това е илюзия....а така и не съществува изневярата като акт, освен в представите ни. всичко е в нас, не в другия.

Тема О,защо.....нови [re: !!Asen_X]  
Автор Хейли ()
Публикувано31.08.00 09:08



Четях и си мислех-това момче може да сложи много уж зрели мъже в малкото си джобче!Толкова млад и толкова мъдър!За сетен път си мисля:"Не питай старило,а питай патило".Може би болката те прави такъв. Наистина е така-боли те до смърт от изневярата и искаш да реагираш на момента,но личното достойнство,страха от загуба и още много други неща те спират...Няма мъже и жени-изневеряват всички.Дребнаво е да седнеш да пресмяташ кои го правят по-често,пък и не за това говориш ти,а защо когато си отворил като цвете себе си -обикнал си и си толкова раним,любимият човек те смачква ей така все едно само това е чакал.Срещат се и щастливци,обичани така както и те обичат и всеки един от нас се надява да е от тях.Та ти си само на 18 и съм сигурна,че онази хубата,многоцветна и единствена-само за теб любов ,те чака.

Тема О,защо.....нови [re: !!Asen_X]  
Автор мурК нах ()
Публикувано31.08.00 13:21



ИЗНЕВЕРЯВА СЕ САМО НА ИСТИНАТА БОЖИЯ, ДРУГОТО СЕ НАРИЧА ПРЕЛЮБОДЕЙСТВО, И ТО САМО АКО СИ СКЛЮЧИЛ ЦЪРКОВЕН БРАК. ТАКА ЧЕ ДОКОЛКОТО РАЗБИРАМ ТИ НЕ СИ ЖЕНЕН, "ТВОЕТО" МОМИЧЕ Е СВОБОДНО, КАКТО И ТИ, ВОЛЯТА ВИ Е СВОБОДНА, ЗА ТОВА НЕ СЕ КАХЪРИ. МЕЖДУ ДРУГОТО ЗАМИСЛЯЛ ЛИ СИ СЕ ЗАЩО МАЛКО СЛЕД СЪТВОРЕНИЕТО ДЯВОЛЪТ, ПРИКРИТ ПОД ФОРМАТА НА ЗМИЯ Е ПРИЛЪГАЛ ПЪРВО ЕВА /ПЪРВАТА ЖЕНА/ ДА ОПИТА ПЛОДА ОТ ДЪРВОТО НА ПОЗНАНИЕТО И ТАКА ДА ИЗВЪРШИ ПЪРВИЯ СИ ГРЯХ. ОТ ТОГАВА ДО СЕГА ВСИЧКИ ХОРА СА ИЗПАДАЛИ В ГРЕХОПАДЕНИЕ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И НИЕ. ЗА ТОВА ПРИЕМИ ВСИЧКО, КАТО НЕЩО НОРМАЛНО, НЕ СЕ ПОДДАВАЙ НА ХУБАВАТА ЖЕНСКА ПЛЪТ ДА ТЕ ИЗКУШАВА, В МНОГО СЛУЧАИ ЗАД ТИЯ ПРЕЛЕСТИ СЕ КРИЕ ЛУКАВИЯ. ТОВА НЕ ЗНАЧИ ДА СЕ ОТКАЗВАШ ДА ТЪРСИШ ПОДХОДЯЩИЯ ЗА ТЕБ ЧОВЕК. АКО СМЯТАШ ЧЕ Е ТЯ, ЩЕ ТРЯБВА ДА ТЪРПИШ, А ТЯ ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ДА ВЛАСТВА НАД ТЕБ. ПОМИСЛИ, ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.