Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 11.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема PO-TRUDNO E DA SI JENA.нови [re: katia]  
АвторLuboPenev_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.12.00 18:27



Elica, znam , che si takava shtoto kato ti kaja dva puti kolko si hubava , kato ti kupia zlato( genetichno ti napomnia na turcite, julticite, kondio i ebane v guza), kato ti dam malko marki vednaga shte mi lapash huia. Shtoto ne samo , che si jena, ami si i bulgarka.
Kakto i da e, na jenite im e po-trudno. Cial jivot imat edna dupka, koiato kurvi, i ako ne bude zapulvana chesto poludiavat. Modernoto obshtestvo iziskva i da polagat poveche griji po poddrujkata si, za da moje da si nameriat muj, kogoto da vampiriasvat za pari, jiteiski standart.
Jenite spirat sushtestvuvaneto si kato takiva na mnogo ranna vuzrast - kogato veche ne iskat vsichki da gi ebat zashtoto sa nad 30te. Truden jivot.



Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Автор Члeн1 (старо куче)
Публикувано18.12.00 03:15



не трябва да прекаляваш с дрогата

Аз сами си минавам


Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Автор Koлибpи (непознат )
Публикувано19.12.00 17:35



Не знам на какво си попаднал, но не всички момичета и жени са такива. Много си млад, за да си правиш генерални изводи за жената, съдейки по един-два екземпляра.



Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Автор Koлибpи (непознат )
Публикувано19.12.00 17:35



Асене, не знам на какво си попаднал, но не всички момичета и жени са такива. Много си млад, за да си правиш генерални изводи за жената, съдейки по един-два екземпляра.



Тема Ако става въпрос за генетично...нови [re: Оптимист]  
АвторDay_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.12.00 08:30



Вижте, по въпроса за генетичното може да се спори.Защото така погледнато и мъжете и жените са в един кюп.
При мъжете: инстинкта ги кара да "разпръскват" спермата си на "много места", за да е по-сигурно продължението на рода.
От друга страна при жените: те инстинктивно търсят най-добрия мъжкар за продължение на рода.А не винаги любимия мъж има най-добрите качества от тази гледна точка.И...



Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Автор Mapтo (ентусиаст)
Публикувано22.12.00 07:40



Аси, с тях лошо, ама без тях още по-лошо. Най-малкото хващаш мазоли по ръцете. Стига се впряга и гледай по-философски на живота. Нищо не можеш да промениш.:)
Best regards:
САТАНАИЛЧО

Марто


Тема Re: Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: Salina]  
Авторzhik (Нерегистриран)
Публикувано19.02.01 04:40



salina ne mi gowori gluposti :))) po wis6i ot nas li? gluposti ako ti trqbwa dokazatelstwo za obratnoto na twoeto mnenie- popitaj bibliqta :) tam si pi6e
za rebroto -a BIBLIQTA MAJ Q 4ETAT MILIONI :))))
da mi kazwa6 4e myzete sa neblagodarnici -mne mersii :)))),za6toto koj se trepi po cql den za da donese hlqba i da hrani zhena si -koj q pazi i winagi I kawalerstwa?Koj otstypwa w 4est na damite :))-myza. Koj winagi q pazi i zakrilq ot opasnosti ? .koj se prawi na 6ut edwa li ne za da i osiguri blagorazpolozenieto i za da q swali -myza i za6to? za6toto tq ima nuzda ot neznost za6toto myza e korekten i i dawa, nooo kakwo polu4awa ?---edna hubawa iznewqra
za6to li ? emi tam ne6to mu lipswalo na myza - ne6to si tam,nqkakwa podrobnost --- iznewerqwa mu tq ot kapriz.
ili za6toto toj we4e nqma pari
i kato nqma ajde 6uta
i posle koj e neblagodaren?
ajde de kazhi mi
:)))
i se opitwa winagi da mu se ka4wa na glawata--i da mu promenq psihikata da si prokarwa kapriznite i nepostoqnni idei
i ako se radwa6 4e si prawi6 kakwoto pozelae6 :)-------to togawa ti si 6astliwka noo ne go ocenqwa6 -ne ocenqwa6 kolko mnogo prawi myza za teb
ti prosto si typa i 6te zagubi6 rano ili kysno towa za6toto zloupotrebqwa6
PO WIS6I bili ot nas zhenite -)))) pylni gluposti, ako sprem da wi dawame 6te widi6 kolko ste wis6i :))))))-no koqto zasluzawa i spirat kran4eto
i togawa tq syzelqwa:)))prizemi se malko -salina
4e da ne te prizemi zhiwota
smeq se za6toto razprawq6 pylni gluposti :))))
bolni fantazii





Тема Re: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Авторzhikart (Нерегистриран)
Публикувано19.02.01 04:45



asene -sorry 4e taka e stanalo s teb .:((( pomisli si wyrhu towa koeto 6te ti kaza-
ZHENITE SA NEPOSTOQNNI
zna4i e mnogo weroqtno da.......?




Тема Re: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Авторниkoл (Нерегистриран)
Публикувано19.02.01 16:06



Много хора са ти писали преди мен.Не ми се чете всичко и затова ме извини,ако с нещо се повторя с "колегите".
Първо,прости ми за това,но наистина си доста млад,а жените и мъжете на 18 години изневеряват,защото още не са сигурни дали искат да се обвързват трайно с друг човек,пък и хормоните те бият по главата на талази тогава,за теб това е сега,за мен е преди 6 години.
Не искам да те анализирам,но въпреки всичко ще ти кажа,че рано си станал мъж,но явно жените,които си срещал досега още не могат да се похвалят,че са станали улегнали жени.
И аз на 18 все си виках,че няма да се спра на един мъж,но стана обратното.Има и нещо друго,хората рядко се замислят затова,че болестите от необмислени полови контакти са кофти нещо,когато са толкова млади.
Не губи надежда.Не всички жени сме такава напаст Божия,каквито ни описваш.Пък и трябва време,не насилвай нещата и все някога подходящата жена ще мине и покрай теб.Ако на нея й представиш своята теза за жените,може да я отблъснеш.
Желая ти всичко най-добро и повече търпение!



Тема Re: samo kazvam...нови [re: !!Asen_X]  
Авторsummer (Нерегистриран)
Публикувано20.02.01 19:04



ne znam dali si se zamislial, no izneviarata se porajda ot lipsa na neshto... nikoi ne izneveriava, ako vsichko mu e ok vav vrazkata...kakto kaza edna moia priiatelka v parvite dve-tri godini na vrazkata ima ljubov...sled tova tia se prevrashta v priiatelstvo, uvajenie i navik....skandalite zachestiavat...i na vseki edin ot partniorite mu minava misalta za izneviara...niakoi ia i praviat, drugi ne se osmeliavat po razlichni prichini.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.