Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 11.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Отговор за всички....нови [re: !!Asen_X]  
Автор Chitatel ()
Публикувано04.09.00 02:16



!!Asen_X написа: ------------------------------- За съжаление ефекта който исках да постигна със това мнение което написах не се получи..... Вие решихте че не съм прав.....ей хора....... ++++++++++++ Ne, ne...Absolyutno si prav! Chestito! Napomnjash mi za mene si, kogato bjah 16. Samo taka! :) Ohste vednyzh... Chestito! :)

Тема Отговор за всички....нови [re: Chitatel]  
Автор Eve ()
Публикувано05.09.00 16:21



Жалко, че се отказваш от дискусията защото има още какво да се каже относно изневярата. Не мисля, че жените са тези, които изневеряват по-често, не съм съгласна, че за изневярата трябва да се говори само от гледна точка на мъжете, които са били измамени и пренебрегнати заради други такива......знам, че и жените изневеряват, но я се запитаите от кога го правят? Та нали съвсем наскоро се заговори открито за женската еманципация и феминизъм...заедно със свободата, която получи всяка една от нас невъзможно е да пренебрегнем и изневярата, която търпяхме толкова дълго през вековете....не познавате жени с хареми от мъже, нали? Не може точно да се каже кой изневерява повече - мъжете или жените, но със сигурност мъжете са открили изневярата като начин да избягаш от еднообразието на една връзка......проблема е в това, че още не са готови да приемат, че и жените са способни на това. И като заключение искам да изкажа едно мое мнение - не съществува човек, било то мъж или жена, който да не е способен на изневяра.....винаги можеш да срещнеш нещо по-добро от това, което имаш до себе си, така 4е изневярата е въпрос на време и обстоятелства, а не на полове.

Тема samo kazvam...нови [re: мурК нах]  
Автор momiche ()
Публикувано09.09.00 03:10



ne mi se chete vsichkite mnenia, ne znam dali shte se vurnesh pak kam tazi tema i shte prochetesh tova, no turshish razlichni mnenia nali? Na tema izneviara, ta i oshte dosta temi... Mislia, che izneviarata e bezmislena, zashtoto taka sam /ne ti po princip/ se lujesh a tova napraktika e nevuzmojno. Moje da ti se sruvam prekaleno goliama optimistka ta dori stigam do nerealnoto, no si mislia, che vse oshte sashtestvuvat hora koito ne izneveriavat na choveka koito obichat, zashtoto poluchavat ot nego tova ot koeto imat nujda...tolkova e prosto... Zashto da izneveriava chovek, kakav e smisala? kato nevurvi da go kaje i tolkova, kakvi sa tia skriti karti, koito samo previdno sa takiva? Lichno az /znam che moje i da ne mi viarvash/ ne sam izneveriavala na tozi s koito sam bila, imam si principi tova e vsichki. Ne sam go napravila tolkova zaredi nego /vupreki, che i tova igrae goliama rolia / a zaredi men. Znam che sam izkliuchenie, ne igraia zadni igrichki, a togava chovek se chuvstva istinski shtastliv v liubovta a i v jivota. Trudno e sa di razlichen tova e iasno...obshtitelna sam ili po skoro vinagi v dobro anstroenie/koeto pravi chudoto da imam dosta poznanstva i pogled varhu horata/ i moga da ti kaja, che eno 90% ot momichetata na moia vuzdrast /na 17 sam/ ostavi che gledat samo vunshnostta na momcheto, ami go lujat che go haresvat /obichat i t.n./ samo zaredi kliukite koito shte sledvat, che si ima gadje i t.n. E ot takiva napravo me e gnus i ne moga da gi gledam. Chesto im kazvam kakvo mislia, a reakciata im e razlichna ... no tia ne me interesuva taka ili inache. Stigna se do moment v koito ne kazvam kakvo mislia po dosta ot tezi temichki, nsihto ne gubia, a te i bez drugo ne iskat da se promeniat. A takiva kato tiah, spole idvat i revat zashto im izneveriavat...ta dori sulzite sa prevzeti, ne vinagi, no chesto. Po loshoto e kogato niakoe svesnomomche otchaiano ot tova, che priatelkata mu dori ne zabeliazva i ne se interesuva ot kachestvata mu...ili mu izneveriava a nego tolkova go boli, che n znae kakvo da napravi...imah edin priatel mu se sluchi taia gadost. Ideshe mi da ida pri tva momichence i da mu kaja niakolko dumi po toia vupros, no toi me spria...i takiva se sluchvat. Za tova kato vidia che niakoi koito ne mi haresva pochva riazko da si pada po men /momichetata vednaga go razbirat! i tuk veche imat izbor ili si igraiat s nego ili go haresvat naistina i stava neshto riadko krasivo/napravo go srehstam kogato sme nasame i mu kazvam kvo mislia po vuprosa. A onezi 90% biha taka go razigrali, che da mu se stujni...minavaiki razbira se prez krasivata iliuzia, che naistina go haresvat... No naistina otnosheniata na jenata i muja vav vsichkute i gami e kato labirint... Vsichko tova, za da ti kaja, che ima i izkliuchenia. Shte gi ima vinagi. Dulgo moga da pisha, no ne mi se pishe veche...a i dostatachno pisah mi se stuva. Tova ot men, chao i se nadiavam da ti posluji neshto pisanicite mi. :) bye bye

Тема samo kazvam...нови [re: momiche]  
Автор !!Asen_X ()
Публикувано09.09.00 03:35



Ей това исках и аз да кажа....или поне да накарам хората да се замислят..... Няма нужда от изневяра........обаче тя си е факт и не всички мислят като мене и тебе..... Мерси за мнението.....оценявам го..:)

Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
АвторSalina (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 23:38



Ne,greshka,vsichki maje sa neblagodarnizi.NIE sme po-vishi ot vas,shte pravim kakvoto pojelaem.



Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: Salina]  
АвторКръшкача (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 16:17



Понеже сте по виши същества ,затова ще ходите с рога високи и стигащи до всевишния.
Поздрави:



Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
АвторE.................. (Нерегистриран)
Публикувано15.09.00 10:55



стара пък хубава тема.А ти ако си на 18 откъде набра толкова опит та направи тоталните си изводи.Мило момче,не влизай в живота с готови постулати.А и на твоята възраст едва ли си разочарован от истински жени.просто на 15-16 няма такива!!!!!!!!



Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: Кръшкача]  
АвторElitza (Нерегистриран)
Публикувано15.09.00 20:58



Ne, poneje sme hora,a ne jivotni trqbva da za4itame mnenieto na drugite i da se opitame da go razberem.No ne tolkova povurhnostno,kakto vijdam v nqkoi ot otgovorite.Za men tozi,koito razsujdava po tozi na4in pro4eten ot men,zaslujava da se otnasqt kum nego kato kum jivotno,t.e.da mu slojat edni hubavichki rogtsa...



Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Авторkatia (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 01:35



VIJ SIA MOITO MOM4E NEZNAM TI KAKVOMISLISH NO NE VSI4KI SA TAKIVA.NE SI HODIL S VSI4KI JENI PO SVETA.NAPRIMER AZ OT KADE ZNAESH 4E SAM TAKAVA KATONE NE ME POZNAVASH;AAAAAAAAAAAA!




Тема Отг: Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: !!Asen_X]  
Автор KRlS_66 (непознат )
Публикувано12.12.00 19:37



[намигам/namigam]Изневярата е заложена както в жените, така и в мъжете!Явно не си попаднал още на подходящата жена![/namigam]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.