Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 02.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Изневярата.....скрита във всяка жена...нови [re: leela]  
Автор !!Asen_X ()
Публикувано31.08.00 14:11



Не знам дали съм объркан......по скоро съм побъркан..... Да сме наясно....аз проблем с изневярата нямам... Просто изказах мнението си наблюдавайки какво става около мен...... С проблем като изневярата ако изобщо може да се нарече проблем мога да се справя.....както и с човека до себе си.... Ако имах проблем нямаше да го реша тук..... Това е просто мнение.....целящо да предизвика смислена дискусия по въпроса......а не поучителни отзиви..... Много добре знаех че като си напиша годините ще предизвикам подобни изводи във вас.....четящите това.... Но нека сме наясно......тук не става въпрос за личните ми проблеми.....тях си ги решавам сам......ако имах нужда от помощ нямаше да я търся тук...... Търся вашето мнение защото то има значение.....а не защото с него ще си решавам проблемите.....

Тема О,защо.....нови [re: Хейли]  
Автор !!Asen_X ()
Публикувано31.08.00 14:14



За пореден път се обеждавам че на място като това се срещат и интелигентни хора разбиращи за какво става въпрос..... Пак ще повторя че това което написах аз беше просто мнение за това което виждам и усещам че става покрай мен......и просто исках да чуя и вашето мнение....

Тема Ювиги!нови [re: мурК нах]  
Автор Хейли ()
Публикувано31.08.00 14:19



Защо ми се струва,че звучиш маааалко архаично?!

Тема ЗАЩОТОнови [re: Хейли]  
Автор мурК нах ()
Публикувано31.08.00 14:50



НАВЯРНО ПРАВОСЛАВНАТА ВЯРА ТИ Е ЧУЖДА, АКО СИ ПРИЕЛ БОЖИЯТА ИСТИНА /А НЕ ДА ТЪРСИШ "ДРУГА ИСТИНА"/, ЩЕ МЕ РАЗБЕРЕШ...

Тема Тогава....нови [re: мурК нах]  
Автор Хейли ()
Публикувано31.08.00 15:32



...как да разбирам ника ти,който е отдалечен във времето от приемането на православното християнство?Мисля си,искренни ли са тези,които крещят,че обичат бог или другите,които си го носят в сърцето без да вдигат прекалено много шум?

Тема Тогава....нови [re: Хейли]  
Автор Elena ()
Публикувано31.08.00 18:21



Мисля , че както жената изневерява и разочарова любимия човек , така и мъжът не може да се каже, че не го прави и то много често. Аз не съм мъжемразка , но мога да кажа , че повечето момчета , които са били с мен са се опитвали да ме мамят и някои са успявали, но с тази разлика , че аз не прощавам такова нещо. Мисля, че е нормално след като е решил да бъде с друга дори веднъж , да не намира нещо в мен или просто за разнообразие, но защо аз да съм тази, която ще е потърпевша. Следват лъжа след лъжа и всичко отива по дяволите. И така поредното разочарование, докато не попаднеш на искрен човек като теб самия. Е това е . Аз продължавам да го търся.

Тема Синко, на земята има 3 милярда жени...нови [re: мурК нах]  
Автор Hit-ър 5-ър ()
Публикувано31.08.00 20:52



...и ти с един замах им сложи кръст. Ами от тук натам как ще я караш? Имаш поне 30 години пред теб да установяваш така ли е или не е. Не бързай със заключенията. Пък ако мислиш да не си губиш тия 30 години в установяване, аз мога да ти кажа още сега: НЕ Е ТАКА КАКТО СИ ГО НАПИСАЛ. Но на 18 на всички момчета им изглежда така. : )

Тема Защотонови [re: Hit-ър 5-ър]  
Автор Fiore ()
Публикувано31.08.00 22:04



Наистина е генетично заложено.Не само при жените,запитваш ли се -защо мъжете се заглеждат след всяка дама със сексуално излъчване?Това е естествен отбор,както някой беше споменал. Всеки търси подсъзнателно партньора,с който би създал най-приспособимото поколение. Така,че природата отново дирижира всичко.

Тема Отговор за всички....нови [re: !!Asen_X]  
Автор !!Asen_X ()
Публикувано01.09.00 01:39



За съжаление ефекта който исках да постигна със това мнение което написах не се получи..... Вие решихте че не съм прав.....ей хора.......това което написах е мнение а не твърдение.....мнението е лична мисъл и не може да бъде грешна защото мисълта е индивидуална за всяко човешко същество......твърдението може да бъде грешно....но аз нищо не твърдя..... Прочетох ви отговорите........имаше няколко който смятам за много искренни и ценни....но имаше и такива които просто нямаха смисъл и се отклоняваха от темата.... За това мисля да не подхващам за напред други такива теми тук......ще ви оставя със стандартните за това място мнения...който май са по-интересни за аудиторията тук.....тъй като мисля че ще е по-добре да не си губим взаймно времето.... като не можете да вникнете в думите ми.....да не ви занимавам тогава.....

Тема Тогава....нови [re: Elena]  
Автор Alfa ()
Публикувано03.09.00 00:36



A ti bi li izneverila?Mi e interesno


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.