Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 10.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема GSM-ииии писна ми вече!!!!!нови [re: sl]  
Автор немобилен ()
Публикувано01.09.00 02:47



Прав си, това си е необходимост и удобство стига да е в подходящите ръце.Нямам нищо против хората които го ползват като теб дискретно, имам против тези които слагат досадни мелодии и вървят из централните улици викайки като селяни. А иначе това което говорих се повтори отново, преди 10 мин, се прбирам бях на едно кафенце и какво да ти кажа пак същата гледка- група младежи седнала и познайте какво обсъжда (не не и момичета :)), та какъв GSM видял днес и къв си та модел бил Sxxxx и колко си там струвал (иначе тяхните си бяха извадени на масата достатъчно показно), та тои не беше изобщо без пари.Е момчето беше твърдо решено да си го купи и него.Еи това ми е чудно да живееш с мисълта за един телефон.Това е като количките и децата.Аз като казвам момчета разбирайте 20+, и пак още по обичайното момчето си пиеше кафенце (знам малко клюкарска история ама си бяха до мен а аз пиша проект на тази тема :)), и то стръваше 70ст. та тои си изчака рестото от 30ст. за 1лв които даде...все пак нали пести за сметката. Знам че звучи мого невероятно да ми се паднат точно на мен но какво да се прави и аз се посмях, а и това доказва колко обичйна гледка става....

Тема GSM-ииии писна ми вече!!!!!нови [re: елитен]  
Автор немобилен ()
Публикувано01.09.00 02:56



Ами тези комплекси никога няма да се избият, има хора които водят достатъчно висок стандарт на живот и то с не много средства.Всичко си е до манталитета, ако си погледнал по внимателно в темата аз не говорих само за GSM-те те са последния ни проблем, в основата е че българина не знае къде, как и по колко да си дава парите това така ще си остане и за в бъдеще и нищо няма да се подреди, да не говорим за инвестиции и малкия бизнес където хич ни няма а все чакаме да видим кое как става и някои да доиде и да ни покаже, пак отклоняване от темата и все същите работи си плямпаме май.

Тема Do nemobilniaнови [re: Borislav]  
Автор немобилен ()
Публикувано01.09.00 03:02



Знам че почнах да говоря като някоя баба но нещата са си така и не само аз се ядосвам, знам че и да си непокист е добре обаче в умерени количества. По принцип не се ядосвам много може тия GSM-и да работят на такава честота че да ми действат отрицателно :)))

Тема GSM-ииии писна ми вече!!!!!нови [re: немобилен]  
Автор елитен ()
Публикувано01.09.00 07:48



според мен трябва време. все пак всички с учим нали. не може за 10 години "демокрация" българинът да се научи "къде, как и по колко да си дава парите". ако имаш идеи по въпроса- давай. щото напоследък всеки дава акъл ама колкото да каже "не е тъй то- не си прав".

Тема GSM-ииии писна ми вече!!!!!нови [re: немобилен]  
Автор Alfa ()
Публикувано03.09.00 01:00



Az pak mislia che prekaleno mnogo se dramatizira polozenieto. Prekaleno kraini izvodi pravish i slagash prekaleno mnogo hora pod obst znamenatel. Mobilnia telefon si e edno udobstvo koeto ako mozesh da si go pozvolish ne vizdam prichina da ne go napravish. Pak dali niakoi si misli che e Gazar s GSM tova si e negov problem. Horata mnogo otdavna prestanaha da se vpechetliavat ot mobilnite telefoni. Na men naprimer ne mi pravi absolutno nikakvo vpechetlenie. Imam telefon ot moze bi parvite Mobifoni v Sofia sega GSM. Ne kazvam che mi e absolutno neobhodim mobilen telefon no za teia godini sam se ubezdaval v predimstvata mu stotici da ne kaza hiliadi pati. Sviknal sam s nego , ne demonstriram nisto no kogato se sluchi da go zabravia v kasti sutrin nai veroiatno sled 2-3 chasa kogato mi potriabva razbiram neobhodimosta mu. Ili moze bi ako mi se nalozi da zvanna triabva da tarsia fonoaparat? Za da spestia edi kolko si marki na mesec? Tova e vse edno da tragnesh da varshish rabota v sofia s gradskia transport. Predstavi si kolko rabota ste svarshish. Pone za men telefona e neobhodimost i ne bih se razdelil s nego. Lichno Mnenie

Тема GSM-ииии писна ми вече!!!!!нови [re: Alfa]  
Автор немобилен ()
Публикувано03.09.00 02:49



Ti maj neshto ne si prochel wnimatelno no pak shte potretq.Nqmam mishto protiw horata koito go polzwat kato tebe po nuvda, a me uchudwat tezi kakto sym kazal viweqt s misylta za edin telefon i postoqnno goworqt samo i edinstweno za towa.Znam che na horata ne im prawi wpechatlenie i taka trqbwa i to winagi si e bilo taka w smisyl ne sa se wpehatlqwali :)) wse oshte sa mi chudni tiq deto se mislqt za neutrazimi s nego i tochno za tqh stawase duma.Inache kakwo da imam protiw edno udobstwo ta to e absurdno. No ajde stiga che weche i temata i az stanahme banalni.

Тема GSM-ииии писна ми вече!!!!!нови [re: немобилен]  
Автор GSM User ()
Публикувано05.09.00 00:52



Не знам какво имаш против това че човека е пил кафе за 70ст и после си е поискал рестото, мога да ти кажа че точно това е избиване на комплексите ако оставиш в подобно заведение бакшиш. Всеки богат човек който си цени парите би направил така, има разбира се и заведения където просто сметката изисква да оставиш примерно 20лв бакшиш. Само бедните хора които през повечето време нямат пари си позволяват да оставят бакшиши или да не си чакат рестото защото си мислят че така ще се направят на големи баровци. Аз лично никога не давам на просяците пари и съм готов винаги да се наведа ако на земята намеря дори и една стотинка, виждал съм хора които си изпускат на земята по едри стотинки и не се навеждат да си ги вземат защото някой ги гледа, това мисля че са комплекси. Колкото до това което казваш за GSM-ите мисля че не си прав, защото не само в България е така, а плюс това абонатите на мобилни телефони все още са твърде малко и повечето хора които имат си мислят че са нещо повече от другите и затова така демонстрират придобивките си, това скоро ще премине и в България когато абонатите се увеличат и GSM-а не се смята за нещо екзотично и необичайно.

Тема GSM-ииии писна ми вече!!!!!нови [re: немобилен]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано05.09.00 01:10



Нещата ги виждам точно като теб, но не е вярно, че когато се появят втори, трети и т.н. оператор ще стане още по-зле. В момента идиотчетата са се настървили да си купуват телефони, защото в плитките им мозъчета се е насадила мисълта, че в очите на околните това е признак за висок социален статус, но всъщност това би си го помислил само човек на тяхното ниско ниво. А когато апаратчетата станат по 20 долара, които и най-окаяният български пенсионер може да извади изпод дюшека, идиотчетата ще се сетят(но не веднага, защото са наистина много прости), че телефончето не може да бъде никакъв критерий за това колко им е дълбок джобът и всичко ще си дойде на мястото.

Тема GSM-ииии писна ми вече!!!!!нови [re: немобилен]  
Автор RiP ()
Публикувано05.09.00 14:09



Хей, хора, вие май забравихте, че тук пишете ВАШЕТО мнение! Стига обобщения и радикализъм! Основните, дълбоки желания на всички нас са толкова еднакви, различен е само начинът, по който си ги задоволяваме! Не мисля, че изборът на този начин е единственото нещо, по което можем да съдим за качествата на един човек.

Тема GSM-ииии писна ми вече!!!!!нови [re: BRAVEHEART]  
Автор 006.9 ()
Публикувано06.09.00 01:07



Според мен и сега GSM-а не е признак на висок социален статус - моята сметка например е ~20 лв. месечно, а за парно ми идва по 140! Нова тема: Парно-о-о-о-о-о писна ми вече!!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.