Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 23.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема защо стана така на мача ЦСКА-Левски?нови  
Автор eliten ()
Публикувано24.03.00 22:24



защо с всеки следващ мач нещата загрубяват все повече? тия хора в агитките въобще нормални ли са или просто под въздействието на "блестящата" игра на техните отбори изпадат в такова състояние? вярно е че поечето от тях си пийват по пътя към стадиона, но дали само в това е причината? ако е така защо това насилие и тази ярост нарастват всеки път? дали защото полицаите гледат безучастно? и за какво тогава са там като нищо не правят? не знам дали освен феновете не е виновна и полицията за случилото се. вие какво мислите по въпроса? и кой трябва да плати щетите- Левски или ЦСКА?

Тема защо стана така на мача ЦСКА-Левски?нови [re: eliten]  
Автор Човека ()
Публикувано25.03.00 05:29



Страхувам се че за това е виновна действителността в милата ни родина! Дали заради липсата на разни спортни мероприятия където да избиват излишната си енергия дали заради скандали в семейството или може би причината е просто тоталната липса на контрол? Но има нещо което аз със сигурност знам а то е че ми е трудно ми е да отстъпя място на възрастен човек в автобуса защото незнам как ще реагират познатите ми тоест по-скоро знам ще ме залеят с подиграваки!С една дума доброто възпитание и добротата отива на заден план!Чудя се защо ли е така защо гледам млади хора по-улицата със смръщени физиономи и със злобен изглед?! Дали това е някаква неудовлетвореност от начина на живот? Но не е само това онзи ден ходих да вземам сестра ми от училище и какво стана такива псувни чух от петокласник или шестокласник не мога да преценя че се изчервих!А и какво още осмокласниците заплашват учителите със саморазправа това нормално ли е?Дали пък екшън филмите не се отразяват зле на децата? Според мен в училищата трябва да има спезиализирани кабинети на психолози защото родителите едва ли имат достатъчно време да обърнат внимание на децата си след поредния тежък работен ден! Но пък и всеки може да си закупи алкохол и наркотици независими колко е възрастен стига да има пари! А и какъв контрол се прилага най-много да изядеш един хубав бой в районното!Това възпитание е ли е по-силния да бие по -слабия ? Споед мен на обществото ни липсва морален кодекс който да бъде възприет и да подържа равновесието ! И в България май все още не разбиране разликата между свобода и свободия?! Криво разбрана или недоразбрана демокрация! Но аз наистина не си обяснявам пристъпите на невероятна злоба и ярост може би защото не съм психолог или може би защото съм прекалено млад!

Тема защо стана така на мача ЦСКА-Левски? [re: eliten]  
Автор Alfa ()
Публикувано26.03.00 01:51



Tova e zaradi nivoto na KUltura na fenovete. No da ne dramatizirame, da ne bi samo u nas tova da se sluchva? kakvo ste kazete za Angliiskite zapaliankovci Ne e chak tolkova dalbok vaprosa. Ne sa vinovni i vsichki zapaliankovci razbira se. Obiknovenno iniciatorite sa 10- 20 choveka otishli zaedno , upotrbili alkohol i zadni za ekshan s nisko nivo na intelegentnost za koito tova e prosto zabavlenie. Ot tam natatak nestata kakto znaete se razvivat lavinoobrazno, niakoi ot mazestvenost zapochvat da im podrazavat drugi nevolno stavat sauchastnici i taka....rezultatat e iasen. Tova e losho no ne triabva da se dramatizira.

Тема защо стана така на мача ЦСКА-Левски?нови [re: Alfa]  
Автор Zerg ()
Публикувано29.03.00 10:03



Скъпа Алфа, Изобщо не е уместен примерът с английските фенове... Всъщност те на клубно ниво са най-културните запалянковци, които съм виждал. Все едно са на опера.

Тема самопризнание соринови [re: Zerg]  
Автор дрогиран ()
Публикувано29.03.00 10:57



Позна приятелю найстина бяхме се надрусали здраво и найстина нямам спомен какви сме ги вършили на стадиона.Иначе и ние сме хора не сме лумпени или луди просто така за маитапа брато.Бяхме 8 души ама много се бяхме надрусали ама там имаше още като нас и стана веселооо.и винаги ще си правим шоу за маитапа еи така.

Тема защо стана така на мача ЦСКА-Левски?нови [re: eliten]  
Автор SAAX ()
Публикувано09.04.00 18:11



EBI SI MAJKATA CHERWEN BOKLUK


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.