Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 26.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема za glupaka Tarambukaнови [re: Zerg]  
Автор CHAKALA ()
Публикувано24.03.00 16:35



VREME E ZA PODRIVNI DEISTVIA IUNACI

Тема za glupaka Tarambukaнови [re: CHAKALA]  
Автор oli zatvori ochichki ()
Публикувано24.03.00 16:37



olii,am ko sha praim ua!?

Тема Чада мои....нови [re: СВ. ИВАН РИЛСКИ]  
Автор Паисий ()
Публикувано24.03.00 19:18



Съветвам ви да поработите малко повечко, а не да пълните кафенетата и кръчмите. Каква е тая безработица, юроди такива, дето във всяко Бюро по труда има накачени списъци със стотици свободни работни места. Аме де, де? Друго си е да мрънкаш по цял ден против управляващите или да искаш да станеш търговский представителъ на Кока Кола в Славяноболгарската земля. Не щете да бачкате, гнийте си тогаз и оплаквайте участта си нерадна.

Тема Чада мои....нови [re: Паисий]  
Автор Топалски ()
Публикувано24.03.00 21:40



Луд ли си бате? Това да не ти е германията... :оР

Тема Ами излизай си по площадитенови [re: Тарамбука]  
Автор ime ()
Публикувано26.03.00 11:29



Ami az sym syglasna... Ako izlezem tozi pyt, kakvo shte iskame - BSP li da dojde na vlast ili Zorz Ganchev? Ne, mersi - ako pitat mene...

Тема Ами излизай си по площадитенови [re: Бивш студент]  
Автор Един сбъркан ()
Публикувано27.03.00 09:28



Сбъркана ни е логиката господа и другари, все чакаме някой да ни оправи, да ни осигури работни места, да ни даде големи пенсии и т.н. Ами што не се оправите сами или както е казано: "Оправи се сам за да те оправи и Господ". Едно време дядо ми на село да не би някой да го е оправял, да му е осигурил работно място и да му е плащал пенсия? Е много по-лесно е да плачеш и някой да ти е виновен че си некадърен, ама няма го вече Тато, и партията любима, и дружбата с великия съветски народ. Свърши се с тъпия социализъм и комунизъм и никога няма да се върнат, и ако на някой не му харесва да ходи в Куба да си припомни добрите стари времена с купоните за храна, опашките и вечния отговор "няма" по магазините. Та затова бях по площадите и мисля, че свършихме добра работа, ако не за нас то поне за децата и внуците ни.

Тема Не е ли време да излезем по площадите пакнови [re: Бивш студент]  
Автор кредитен милионер ()
Публикувано27.03.00 14:28



Много ми пука за митингите ти аз съм си добре и ми дреме на пуловера за твойте идеи .Имам си вила в Драгалевци,вила на морето и съм си ексра .А ти ходи пак да се дереш по митингите като последния балък ,Та тези като мен да са още по добре.Забравих да ти кажа ,че карам последен модел ФОРД МУСТАНГ .Айде чао ,че си отивам на вилата .

Тема ya?нови [re: Бивш студент]  
Автор Dzver1 ()
Публикувано28.03.00 04:14



Ya go duhai, priateliu! moe li da si tolko pros se sum vijdal studenti, ama......

Тема ya?нови [re: Бивш студент]  
Автор ministar ()
Публикувано02.04.00 02:00



ti lud li si bre ?

Тема Чада мои....нови [re: Паисий]  
Автор ot ruse ()
Публикувано02.04.00 19:16



pak si si smenil nika.........


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.