Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЗА ДЕЦАТА МИ НЕ УЧАТ В ЧУЖБИНА  
Автор Оли де Го Френи ()
Публикувано17.03.00 00:40



ЗАЩО ДЕЦАТА МИ НЕ УЧАТ В ЧУЖБИНА -защото нямам власт и никой не им се подиграва -защото нямам власт и учителите им ми нямат зъб, за да им пишат ниски и слаби оценки -защото нямам власт за да им осигура фондация или спонсор /чужд инвеститор в Б/я който е в ръцете ми /за да им поемат издръжката -защото нямам власт чрез която да печеля и отделям по 10 000$ за дребните им месечни разходи - защото нямам власт да им осигуря безпрепятствано визи за неограничен престой в най затворение за българи страни ЗАЩОТО НЕ СЪМ НА ВЛАСТ !!!! Е ще кажете, че хиляди са младите които заминаха да учат на запад и без родителите им да са на власт. Така е, но те преди всичко работят, за да осигурат мизерното си съществуване, а след това мислят за своето учение.

Тема ЗА ДЕЦАТА МИ НЕ УЧАТ В ЧУЖБИНАнови [re: Оли де Го Френи]  
Автор ох боли ()
Публикувано17.03.00 08:43



А защо съжаляваш,че децата ти не са в чужбина.На мен сърцето ми се свива като помисля,че и моите ще поискат да тръгнат....

Тема Mnenieнови [re: Оли де Го Френи]  
Автор FonManiac ()
Публикувано18.03.00 00:35



Za tezi koito sa naistina dobri (govorja za studenti) v povecheto sluchai se namira nachin za zaminavane. I zashto mizerno sashtestvuvane? Te givejat po dobre ot povecheto hora v BG. Vjarno, skusvat si g*za ot bachkane i uchene ednovremenno, no darom nikoi ne dava. A v momenta zapochvat proektite Erasmus, po koito chovek moge da otide v chugbina za napisvane na diplomna rabota primerno, i za tova ti plashtat stipendia - s kojato mogesh da jadesh i spish i da ti ostavat pari - toest ne se nalaga da rabotish dokato si tam. Umnite, znaeshtite i mogeshtite shte budat prieti navsjakade na zapad.

Тема ЗА ДЕЦАТА МИ НЕ УЧАТ В ЧУЖБИНАнови [re: Оли де Го Френи]  
Автор Топалски ()
Публикувано31.03.00 14:54



Защо мислиш, че дацата ти ТРЯБВА да учат в чужбина?! Кой ти каза, че децата ти трябва да учат?

Тема ЗА ДЕЦАТА МИ НЕ УЧАТ В ЧУЖБИНА hahahahaнови [re: Оли де Го Френи]  
Автор jujanka ()
Публикувано26.04.00 21:30



zastoto niamash pari i zastoto ne sa zaslujili !!!! ima sumati izpiti 4rez koito biha mogli da spe4eliat stipendii- pulni i da zaminat za USA ili England ili kudeto i da bilo. Prosto mai ti i te chakate nagotovo niakoi da vi dade pari i bileti naprao da zaminete. Ti samo zavijdash. Ako decata ti vladeiat perfektno/e ne chak puk tolkoz/ niakoi ezik to niama da ima nujda ot nik'vi shibani pari. A az sum suglasna i s FonManiac. Makar 4e az sum malka-na 15, ste zamina drugata godina za usa i to bez basta mi da e na vlast. Prosto si u4a angliiskia ezik, ne se oplakvam i se iaviavam na izpiti. A posle i v universitet ste sum tam, i to pak bez basta mi da e na vlast!!!!! Te decata ti ne znam kolko sa golemi no tva niama zna4enie, prosto triabva da u4at 5 puti pove4e ot obiknovenite deca za da mogat da spe4eliat sami stipendii i da fruknat otvud okena ili tam drugade deto si iskat. Ama ti mnoo me iadosa s taia vlast.ade spiram do tuk, otivam da u4a po english :PpPppPP


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.