Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ИМАМ ПРОБЛЕМ ПО ХИМИЯ ЩЕ МИ ПОМОГНЕТЕЛИ?нови  
Автор дух ()
Публикувано11.03.00 17:38



Имам изпит по Химия и не мига да разбера някой неща. Искренно ви благодаря ако ми помогнете и влезете в положение тъй като в учебника това което не разбирам липсва. Много ви моля ако знаете да ми помогнете да се осветя по следните въпроси по Химия: 1.Какво е интенференция на светлината? 2.Какво означава "Адетивност на дисперсионните сили"? 3.Какво е "Инертен,инертни газове"? Всъшност не бих питал така неандерталски,но за в момента се намирам с вързани ръце. Зная ,че има хора който все още таят доброто и истинско човешко чувство,чувство в което винаги ще вярвам.

Тема ИМАМ ПРОБЛЕМ ПО ХИМИЯ ЩЕ МИ ПОМОГНЕТЕЛИ?нови [re: дух]  
Автор pepo ()
Публикувано11.03.00 20:30



дух, 1. за интерференция на светлината би трябвало да погледнеш по скоро учебника по физика. Доколкото си спомням интерференция беше едно от "вълновите" свойства на светлината, а именно да взаимодеиства със светлина със друга честота на вълната. Другото беше дифракция. Виж там физиката наистина. 2. туй не си го спонмям 3. инертните газове бе, хелий, литий, неон, ксенон и там другите от най-дясната колонка на менделеевата таблица. Имат пълен брой електрони в най-външния електронен слой и не проявяват желание да реагират с никого, "не са валентни". Това накратко са ми спомените отпреди мноого години. Все пак виж учебниците. Ти кой клас си?

Тема ИМАМ ПРОБЛЕМ ПО ХИМИЯ ЩЕ МИ ПОМОГНЕТЕЛИ? [re: дух]  
Автор koy ()
Публикувано12.03.00 10:48



duh, drasnal sym ti dva-tri reda po tezi vyprosi v sekciya 'Zdravna'. Vizh, procheti kakvoto sym ti napisal tam i mi kazhi imash li oshte vyprosi.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.