Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 15.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Евросъюза - бита карта.  
Автор Евроскептик ()
Публикувано26.02.00 23:43



Европа е бита карта, европеиския съюз е една тромава бюрократична институция. Ако някой е чел добрия войник Швеик - ще си спомните че Австрия на времето е била нещо подобно на сегашния европеиски съюз - накрая става една тотално объркана бюрократична държава - не случайно от там тръгва и нацизма. С рестриктивната си политика Евросъюза ще се самоунищожи. България си губи времето и енергията за една бита кауза. Виж римската република е нещо друго. Навремето римляните са създали строги закони, демокретичен парламент - сенат, всяка година членовете на сената са се сменяли. Държавите сами са се присъединявали към тях. Това го пише даже в библията. Жалко че в България няма стратегическо глобално мислене. По далече от носа си не виждаме. А Сащ и Канада и в момента са изпреварили Европа в икономическо развитие. Жалко за това че още 10 години ще хвърляме пари и усилия за нещо - дето като стане ще се разбере че не е това дето сме си го мислили. Затова аз искам да емигрирам кам Сащ или Канада, само че там живота хич не ми харесва. Такива са ми проблемите. Помогнете ми със съвет - а и сами си помогнете какво да се прави !!!

Тема Евросъюза - бита карта.нови [re: Евроскептик]  
Автор ...... ()
Публикувано27.02.00 10:49



Ами ако САЩ и Канада са по развити именно заради този начин на живот който не ти допада? Смятам, че човек трябва просто нещо да прежали.

Тема Евросъюза - бита карта.нови [re: Евроскептик]  
Автор Spasse ()
Публикувано27.02.00 19:40



Ами те, и САЩ и Канада, са създадени именно от хора, на които не им е харесвала Европа. Колкото до римсаката република - тя не е просъществувала дълго и то неслучайно. Не че съм против републиканската форма на управление, напротив. Но всяко нещо - с времето си.

Тема Евросъюза - бита карта.нови [re: Spasse]  
Автор niki ()
Публикувано17.06.00 14:38



Prav si-az sashoto te podkrepiam,ne zashoto jiveq v USA a zashoto znam 4e tova/imam vpredvid ES/ e poredniat morkov za BG.Spored men BALGARIA triabva da e kato Sveizaria orentiarana,samo banki ,selsko stopanstvo i turizam Vzemi i m parite-na zapadniazite,te sami she iskat da doidat pri tebe,no estestveno tova ne e vazmojno-niamame kadri za tova v smisal 4e sa korumpirani i izobsho na koi mu puka za BG v BG. Kolkoto do jivota v USA-taka e ,ne e rozov no...................tova e bratle,tuk nikoi nikogo ne ne zadaljava za nisho-kato ne iskash prav ti patI i patuvai shom si tuka she igraesh po svirkata im. bye i uspeh za USA


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.