Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови  
Автор ММ фенка ()
Публикувано22.02.00 18:24



Тоя даже не се научи и да пее... Добре че има разни изсмукани фенки които да му купуват лигавите песньовки...

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: ММ фенка]  
Автор FonManiac ()
Публикувано24.02.00 01:15



Hm. De da beshe samo toi... :))

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: FonManiac]  
Автор radka bez zabradka ()
Публикувано24.02.00 01:50



Абе за Михалев не мога да се произнеса, защото още не ми е дотрябвало да го слушам, но какво ще кажете за музикалните напъни на безброй артисти напоследък? Не става дума само за "сладурите" от "Каналето" - за Слави дето цял нов бизнес откри покрай своя принос към избуялата родна чалга-култура, или за Камен, който е такава душичка, само ако можеше да не ни баламосва с лигавите си парчета, дето не вървят и в предпубертета. Ами Мариус, който за мен е голям актьор, но великата му заблуда е, че трябва да бъде и режисьор, и певец... Въобще, оня повик от соцвреме за хармонично развитите личности май още е жив в душите и умовете на родните звезди! И въобще, защо да не си поговорим малко по-нашироко - как и защо се прави поп-музика в България?!?

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: radka bez zabradka]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано24.02.00 02:41



Аз пък харесвам "Вярвам в теб" от Михалев - тя е много по дълбока от тая новата дето се крепи само на едно компютърно ефектче(тая за айзберга). А пък на Воденичаров ми харесваше, ако си спомняте песента "Ала нямаш мен" текстът ме изпълва. Мразя чалгата и следователно ми се драйфа от Слави Трифонов. Мариус..........абе, Мариус. Ама в крайна сметка, тези хора са си ентусясти - работят много и трябва да се уважават. Но е жалко, че хора като С.Т. насочват този голям потенциал от енергия, който притежават, за да доразбият и без това калпавия морал на сегашното българско общество. А на теб Радке, искам да ти кажа, че стремежът към хармонично развитата личност датира много по-отдавна от соц-периодът. Друг е въпросът, че през онзи половин век този стремеж се превръща във фикс идея, която ако не постигнеш значи не си достоен член на обществото. И все пак съм сигурен, че стремежът към всестранно развитие на личността е общочовешки добродетел, а не както се опитваш да го изкараш някаква приумица на един неуспял политически режим.

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: BRAVEHEART]  
Автор безпристрастна ()
Публикувано24.02.00 11:52



Трудно ми е да повярвам, че Стоян е тъпо и задръстено парче. Той е един от малкото хора в България които доказа че може да прави пари от нечалга. Влезте в музикалните магазини и ще видите как вървят продажбите на неговите копакт дискове спрямо на всички останали НЕГлории и НЕЛии. Най-много продадени за миналата година. Адски отворен и земен пич, който знае как да се продава. А що се отнася до Каналета и Славита най ме кефят онези пичове от "Тутурутка". Вървят по М САТ всяка неделя от 22.20 или нещо такова. Вижте в програмата. Дано обаче да не се овълчат за пари и те... А що се отнася до Слави мислите ли че на него му се прави чалга. Обаче пазарът е такъв. Не е виновен Славчо който нацели пазарната ниша, а тъпите българи които се кефят на такива бози. Август Попов също се гласи да пропее чалга. И кво от тва?

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: безпристрастна]  
Автор елитен ()
Публикувано24.02.00 23:09



типичен пример за това как в България да не е нужно да имаш данни за да пееш. има още много като него- каналето, мариус, ст.вълдобрев,... абе май наистина са големи ентусиасти щом баламосват цял народ, че могат да пеят.

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: radka bez zabradka]  
Автор Alfa ()
Публикувано25.02.00 02:09



Ne si prav za Marius. Mnogo mi haresva tvorchetvoto mu taka da se kaze. Ne sam pedal, obache ako vsichki obratni biaha kato nego niamashe da sa mi nepriatni, Moze bi edinstvenia Gei koito priemam s odobrenie. Za Kamen si prav absolutno. Za Slavi ste kaza samo che nezavisimo dali niakoi go haresva ili ne toi postapva nai razumno ot vsichki.Prosto dava na po goliamata chast ot horata tova koeto im triabva za da pecheli pari koeto az napalno odobriavam. Na horata im triabva chalga toi im ia dava, na horata im triabva zloba kam politicite toi im ia dava i razbira se pecheli ot tova. Ne e prost toia koito pravi chalga, a toia koito ia slusha spored men. Vapreki vsichko bez da podemam otnovo temata za chalgata ste kaza samo che za neia sasto ima miasto pod slanceto, mnogo zle sa horata obache koito se prevrashtat v fenove na chalgata, i zalkoto e che vse poveche ot tiah srestame v zivota.

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: елитен]  
Автор Alfa ()
Публикувано25.02.00 02:14



Ne e dobre kogato samo se kritikuva. Praviat horata kakvoto mogat i kakvoto iska pazara, Ti kakvo ochakvash, ot vednaz i pri nas da se poiaviat izpalniteli kato Madona ili Metalika taka li? Pak i da se poiaviat nashia narod zahlasnat po chalgata dali ste gi oceni? Vsichko s vremeto si sa kazali horata. Sled desetina godini i nie ste zapochnem da oceniavame profesinalizma, no vse ot niakade triabva da se zapochne. Pak niakoi kato ne haresva nesto prosto ne go slusha i tova e. Problem niama.

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: елитен]  
Автор Aurora ()
Публикувано25.02.00 15:49



Абе, в крайна сметка Слави Трифонов никой не баламосва, че е големият музикант...Сам си каза, че всичко е `пари и рейтинг`...по-добре така, отколкото някой да ми се дуе през цялото време най-лицемерно колко е почтен и благотворителен!

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: Aurora]  
Автор Timshel ()
Публикувано25.02.00 16:05



Аз пък не мога да разбера защо говорите за Слави като между Михалев и Слави разликата е колкото от земята до небето. Стоян е пич защото човека написа сума ти песни на хора за които не се беше чувало от години и ги направи звезди. Мърла като Ирина Флорин щеше само да сънува Цвят лилав ако не беше михалев. Че Вили Кавалджиев направо се роди с това ново парче под което отново се е подписал Стоян Михалев. Евалла му на ентусиазма. А КУ КУ бенда само крадат хитове от турски класики които са били на мода преди десет години в Истанбул...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.