Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 28.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема до IRAнови [re: IRA]  
Автор GOD ()
Публикувано27.02.00 23:55



E tova ve4e beshe vyrha.... Kagi kyde moga da se vyzpolzvam ot Internet kafe za 20 st.V takiva kafeta oswen 4e si plashta kafeto 4ovek si plashta i interneta. Ti kakto si trygnala shte izkarash sobstvenicite i prodava4ite nad klienta.Kakvo zna4enie ima kolko e vlogil edin sobstwenik v daden magazin ? Toi se izplashta mnogokratno sled tova ot parite na klienta. I shtom shte zadylbavame v temata otgovorimi na sledniqt vypros. Kak se poly4ava taka 4e redovno v nqkoi magazin ima namalenie ot 50 4e i pove4e procenta? Ponege stokata ne se prodava pod sebestoinostta si sledva 4e nadcenkata e bila pone 50%. E pitam togava korektno li e da ima takiva nadcenki? Tova si e giv obir na klienta. Sega po vyprosa za grupata deto iskala da im zapazish dadena stoka(ot po-gorna publikacia). Az li4no mislq 4e takiva hora nqma ili ako vse oshte gi ima sa prenebregimo malko.V momenta magazinite sa pylni s stoka i ako neshto svyrshi v magazin A shte go ima v magazin B.Zapazvaneto na stoka si e otgivelica ot edno vreme.Togava butaha pod rafta zashtoto nqmashe...

Тема истината право в очитенови [re: IRA]  
Автор Alfa ()
Публикувано28.02.00 00:00



Nedei nabliaga mnogo na 9 grupa stoto pri lipsa na defekt v stokata koito si kupil e izkluchitelno riadko iavlenie da ti ia varnat a oste po malko dreha. Ne znam ti kak gi vrastash ama govorish taka siakash na teb se sluchva po 5 pati na den. Vaprosa ne e che si imala smelosta da go kazesh , a v fakta che vobste si go mislish. Tova ti e problema. Obviniavash klientite edva li ne che izbirat, che se dvuomiat i gledat. Ti kakvo iskash kato vliazat v magazina ti i vschki da kupiat po nesto i to po vazmoznost da ne izbirat i da ne se interesuvat ot razni podrobnosti kato cena ,kachestvo i t.n. Inache te sa bolkuci taka li? Spored men bolkuka e ot drugata strana na standa. A pak sui prava che mnogo targovci misliat taka. Zatova imenno ne vsichki sa targovci, a povecheto pishman prodavachi, koito saotvetno pak drazniat nas klientite.

Тема до елитеннови [re: IRA]  
Автор Alfa ()
Публикувано28.02.00 00:05



:)))) Eswtestveno che klienta ima pravo skapa.:))) Az sam sobstvenik,sasto, i kazvam che nie (razbirai sobstvenicite) moze da sme vlozili mnogo ama blagodarenie na klienta imame shansa da go izbiem i da specelim. Taka kakto razaszdavash nai dobre si napravi magazin, sled tova go zatvori i ne puskai nikoi da go capa ili da ne bi da povredi nesto .I taka si go draz zatvoren, puskai samo gosti i tova e.

Тема до TaxPayerнови [re: TaxPayer]  
Автор GOD ()
Публикувано28.02.00 00:10



Po syshtata logika nqkoi moge da ti vleze vkyshti i bez da ti napravi dori oborot ot 20 st. da ti napravi poraziq za 1000 lv. Koito go e strah 4e za edno kafe mogat da mu napraviat goliama poraziq da ne prodava kafe. I nakraq spored men Ira imashe v predvid to4no tova koeto napisa 4e v i-kafe moge da polzvash i-neta za 20 st.+kafe. Tova naistina e glupavo. Za vsqka usluga klienta si plashta .Nqma nishto bezplatno. S pozdrav, GOD:)

Тема Хванете се на друга работа!!!нови [re: Оптимист]  
Автор GOD ()
Публикувано28.02.00 00:18



Bih dobavil samo oshte neshto. Zashto li me my4i symnenieto 4e Ira ne e prodava4ka ? I ako vse pak e , togava neka kage v koi magazin prodava. Ne vigdam pri4ina da go krie.

Тема Maluk vuprosнови [re: TaxPayer]  
Автор Zlobar ()
Публикувано28.02.00 11:09



Ne hodq po internet kafeta i klubove, obache naistina ako mi se naloji da vlezq nqkoi put i da potursq nqkoi moi priqtel ti ot kude nakude shte me pitash :"kogo tursih?" Kakuv si ti che da mi zadawash takuw wupros??? Ako iskash da zabranish vlizaneto v kluba ti prosto sloji taksa whod. Kude e kazano che ne moga da wlezq da potursq nqkoi chovek ako mi trqbwa i ne moga da razbera zashto trqbwa da mi se obqsnqwash kato p...a "kogo sum bil tursil" To si e moq rabota.

Тема до ALFAнови [re: TARA]  
Автор IRA ()
Публикувано28.02.00 20:17



Вие като продавате хранителни продукти какво знаете за дрехите? Нищо,ама аблолютно нищо.Имах и следния случай.Изиграло си парите момчето на БИННО и иска да му върна стоката ,че не му останали никакви пари .При вас какво очаквате следващия ден да дойдат и да ви повърнат храната ли за да си получат обратно парите ?

Тема До ИРАнови [re: IRA]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано28.02.00 22:00



Ама то твойто е голяма житейска драма! Това да продаваш дрехи майката си трака.

Тема до ALFAнови [re: IRA]  
Автор Alfa ()
Публикувано29.02.00 04:20



:) Dobre be IRA, naistina iskam da doida v tvoia magazin da si kupia nesto i na drugia den da se opitam da go varna kato izmislia niakakva basnia i se obzalagam che ti ste mi kazesh da varvia po diavolite. Reza si glavata ako mi varnesh parite za drehata. :))) Simpatiaga si ti, kak si zastitavash mnenieto, tolkova razpaleno :))) Ako spresh i pomislish trezvo obache, kato se abstrahirash ot momentnite ti anti-nastroenia kam klienta, ste razberesh che ne si savsem prava. Razbiram che ne elesno po cial den v magazina da se razpraviash s kakvi li ne otkachalki. Napalno te razbiram makar i da ne sam prodavach na drehi, poviarvai mi.Razbiram i tochno prichinite poradi koito publikuvash . Ti za sebe si prava v tova sam ubeden, problema e che vobste si stignala do tova razsazdenie. Nie, ot strani horata v sluchaia mozem po trezvo da precenim. Zastoto nie ne sme obremeneni ot vsichkite nepriatnosti s koito e svarzana tvoiata rabota. Abe........... :))))))))) kakto i da e. Zivi Zdravi da sme vsichki pak drugoto ste se opravi. Ako iskash pishi mi na e-maila: maxpoint@dir.bg da si pogovorim

Тема Maluk otgovorнови [re: Zlobar]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано29.02.00 09:12



Вярно, че си е твоя работа, обаче учтивия човек, когато е на непознато място, пита. Може този когото търсиш да е бил тук преди малко и да е оставил съобщение за тебе. Аз от своя страна не съм длъжен да питам всеки непознат: "Извинявай, ти ли си Пешо, защото ако си, Гошо ми каза да ти кажа...." Може, пък този, кого търсиш в момента да е в тоалетната и да не е оставил съобщение за това на видно място. В крайна сметка всичко е въпрос на лична куртура!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.