Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 10.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Maluk otgovorнови [re: TaxPayer]  
Автор Zlobar ()
Публикувано29.02.00 10:21



Da opira do kultura........... Servantes imashe edna takava misul (citiram po pamet) "Nishto ne struva tolkova evtino i ne se ceni tolkova mnogo kolkoto vejlivostta" Da ama q si predstawi che ne jelaq da buda zagowarqn ot razni prodawachki i tem podobni i da im dawam obqsneniq a bili te i vejlivi.Kakvo shte pravq si e moq rabota i ne smqtam che nqkoi trqbwa da mi se mesi.Obiknoveno ne vlizam 2-ri put v magazin kudeto ne sa se otnesli dobre s men ili sa opitali neshto da me izlujat(i to nezavisimo kakuv e magazina)Mnogo strictno spazwam tova pravilo. Ako kwartalnata bakaliq primerno me e razocharovala nikoga poveche ne hodq tam. Da ne govorim che wsichko e MENTE ama nawsqkude i wsichko e menta na mnogo malko mesta se nqmirat hubawi raboti. Ostani si sus zdrawe .No naistina bih se podraznil ako nqkoi trugne da me razpitwa tova i onova.

Тема Osthe edin maluk vuprosнови [re: TaxPayer]  
Автор Zlobar ()
Публикувано29.02.00 10:35



Tuk neshto mai si protivorechish ili na men taka mi se struva? TaxPayer wrote: >>>> Питаш го: "Какво обичате", а той/тя те поглежда като че ли не той ти влиза в заведението, а ти си му влязъл непоканен в къщата и процежда: "Търсим един човек", след което си излиза. Понякога успявам да ги питам кого търсят /аз си познавам 90% от клиентите/ и пак - никакъв отговор. >>>>>> TaxPayer wrote: >>>>> Аз от своя страна не съм длъжен да питам всеки непознат: "Извинявай, ти ли си Пешо Kak hem gi pitash hem ne gi pitash?Edin put kazvash che gi pitash edin put che ne gi pitash vzemi se utochni.

Тема Osthe edin maluk otgovorнови [re: Zlobar]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано29.02.00 13:09



Аз съм се уточнил. А ти чети внимателно. TaxPayer написа: "Извинявай, ти ли си Пешо, защото ако си, Гошо ми каза да ти кажа...." Не мога на всеки влязъл непознат да му давам информация, от която той може и да няма нужда. Информацията може и да е конфиденциална. Я си представи, че му разваля на някой семейството.

Тема Oshte edno utochnenie :))нови [re: TaxPayer]  
Автор Zlobar ()
Публикувано29.02.00 13:19



Abe ne si se utochnil suvsem qsno :))) XEm pitash Xem ne pitash. Nali ti kazwam az ne jelaq da buda pitan kato klient ako imam vuprosi shte gi zadam. Kolkoto do cheteneto procheti pak sam kakvo si napisal i nedei da uvurtash kato vidish debeliq krai :))))))

Тема Do Zlobarнови [re: Zlobar]  
Автор Spasse ()
Публикувано29.02.00 13:23



"Разни хора, разни идеали!". Нали! Аз пък обичам да ме питат. В ресторанта например. Обичам да ме питат аз какво ще обичам. И аз питам. "Виното от коя изба и коя реколта е?" "От кой извор е минералната вода?" и т.н. защото не ми е все едно. В таксито, например също е полезно шофьорът да те попита дали имаш предпочитания за маршрута. Всъщност и ти питаш, а аз както виждаш ти отговарям.

Тема Do Zlobarнови [re: Spasse]  
Автор Zlobar ()
Публикувано29.02.00 13:25



Ne stavashe duma za restorant v sluchaq a za razpit v Computer club. Ne mi se obqsnqva poveche

Тема Отклонихме се от тематанови [re: TARA]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано29.02.00 13:35



Струва ми се, че се отклонихме от темата. Вместо всеки един продавач или купувач, а повечето хора са и едното и другото, да се вгледа в себе си защото никой не е идеален, ние се нахвърляме един срещу друг. И дискусията се превърна в бойно поле. От една страна се чуват мнения като тези на Оптимист - "Хванете се на друга работа!" Да се хванеш, ама не е толкова лесно. Изборът не е много богат. От друга страна е вярно, че "от всяко дърво - свирка не става". Така, че ако на някого толкова много му тежи, да се откаже. Все пак всеки има право да си каже мнението. От една страна клиентът има право да бъде обслужен културно, вежливо, приветливо. От друга страна, продавачът също е човек и не е длъжен да търпи простащини. Или, тук стигаме до един по-щекотлив въпрос, ако ще ги търпи, то заслужава ли си парите? Но това вече е друга тема.

Тема Do Spasseнови [re: Spasse]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано29.02.00 13:37



Това, май е до мен. Лично! Така, че - да си имаме уважението!

Тема Maluk otgovor - за Zlobar.нови [re: Zlobar]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано29.02.00 13:44



За себе си си прав. Обаче и Spasse е прав. "Разни хора - разни идеали".

Тема Oshte edno utochnenie :))нови [re: Zlobar]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано29.02.00 13:53



Да си жив и здрав!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.