Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 27.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема МУЛЕТО = Кембъла ?!?  
Автор Spasse ()
Публикувано24.02.00 09:55



Тази сутрин се заслушах в Кембъла по 7 дни и ми напомни за МУЛЕТО. После се зачетох в писанията на МУЛЕТО и ми звучеше почти като Кембъла. Имам чувството, че това е един и същи човек. Доста поназнайва, сече му пипето, в смисъл, че бързо включва, обаче има нещо.... шизофренично в него. Как ги ражда земята такива?

Тема МУЛЕТО = Кембъла ?!?нови [re: Spasse]  
Автор R ()
Публикувано24.02.00 16:23



Ne znam, v kakvo si se zachel ili zaslushal, no moga da kaga, che tova e naj-galkoto podobie na choveshko sahtestvo, vlubeno v sebe si, v svoeto "ostroumie", v svoqta "golqma" usta. Znaesh li kakvo kaza predi nqkolko dena "horata koito izpolzvat neta, za da si govorqt sas sebepodobni sa palni neshtastnici" muahahahha, ne se vidi lajnoto s lajno na kakvo prilicha, tragnalo da mi dava ocenka za polovinata svqt. Chestno vi kazvam, padne li mi toq, takova krushe shte mu zabiq, che cql givot shte pomni genite koito taka mrazi, zashoto bili tapi i ogranicheni predstavete si! Vsashnost moge da e pedal i za tova taka da misli, koj li znae? Palno, kompleksarsko, nedorazvito, smradlivo lajno bez sqnka!

Тема МУЛЕТО = Кембъла ?!?нови [re: Spasse]  
Автор Гого ()
Публикувано24.02.00 16:56



Туй муле ми писна! Като се появи някъде с идиотщините си започва да дразни всички. dir.bg трябва да въведе някакъв психологически тест

Тема МУЛЕТО = Кембъла ?!?нови [re: Гого]  
Автор Иво ()
Публикувано24.02.00 22:16



ама не е само Мулето. има и други подобни екземпляри...

Тема МУЛЕТО = Кембъла ?!?нови [re: Spasse]  
Автор елитен ()
Публикувано24.02.00 23:10



кажете къде сте го чели това муле та да видя и аз

Тема МУЛЕТО = Кембъла ?!?нови [re: елитен]  
Автор Alfa ()
Публикувано25.02.00 02:01



Otidi v Zdravnia klub, neveroiaten ideot, obache kakto zabeliazvam stava izvesten. Absoluten e. Da se smeesh ili da plachesh.

Тема МУЛЕТО = Кембъла ?!?нови [re: елитен]  
Автор Spasse ()
Публикувано25.02.00 10:37



Иди в Религия и попрочети нещо от него. Не е задължително да си вярващ. Просто му виж философията и възгледите му за живота. Виж също така и в Здраве. Тоя човек е шизофреник.

Тема МУЛЕТО = Кембъла ?!?нови [re: Alfa]  
Автор . ()
Публикувано25.02.00 11:20



A бе тоя не е сам ,ама що се занимавате с него нека си пише виж,че някой си ги кефи и си лафат с него.Докато има бълъци ще има и терикати така,че тук е също.

Тема Мулето и изродът на всички дискусиинови [re: Alfa]  
Автор Колега ()
Публикувано27.02.00 00:38



Отиди и в клуб религия. Невероятен идиот и кретен, който бълва глупости на квадрат и после се чуди защо хората го ругаят

Тема Мулето ne mi e chak dotam antipatichenнови [re: Колега]  
Автор Zlobar ()
Публикувано01.03.00 15:01



Ne sum chel wsichko ot MULETO da si kaja chestno prochetoh samo nqkolko negovi razsujdeniq (naistina dosta e nahvurlql) Ako chovek trugne da gi chete shte zagubi masa vreme. Obache ne smqtam che e tolkova vreden, prosto e provokirasht. Ne sum chel vsichko negovo pak powtarqm, no sprqmo razni drugi koito pihsat naprimer "Are da naebem boga otzade" e prosto cvete :)))))))


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.