Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 29.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Алфа и останалитенови [re: Alfa]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано25.02.00 18:46



Имаш и някои точни проблясъци, но положението, което подкреляш, а именно:"Просто дава на по-голямата част от хората това, което им трябва, за да печели пари", чудесно пасва и за характеристика на нарко дилър. Подкрепяш ли нарко дилърите? А това, че всичко е пари и рейтинг може да го мисли само един ограничен егоист. Не следя изявите на Слави, но ако наистина е казал това, то той направо се е изплюл в лицата на феновете си - ама то нали чалгаджиите не обичат да мислят, та сигурно не са се сетили.

Тема За Алфа и останалитенови [re: BRAVEHEART]  
Автор Бърди ()
Публикувано25.02.00 20:17



Защо? Аз съм много съгласна с това, което е казал, макар че не го слушам. Кажи ми един певец, който не го прави за пари и рейтинг, ами ей така, заради черните ти очи. Просто е бил искрен човека.

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: ММ фенка]  
Автор Член1 ()
Публикувано26.02.00 07:12



МЕН лично Михалев ме кефи много повече от "Злобното джудже" РОРО

Тема За Алфа и останалитенови [re: Бърди]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано26.02.00 10:43



Ами естествено, че никой не го прави само за черните(кафявите) ми очи, но много певци знаят, че парите и рейтингът не са всичко. Важни са, но не са всичко. Ето ти и пример: Тончо Токмакчиев е идеалният изпълнител на чалга, ако се хвдане може да помете и Слави Трифонов и Кондьо. В Каналето знаят това, но за тях не всичко е пари и рейтинг(не, че и при тях няма някои дразнещи елементи, но все пак). На тях им е ясно, че с изпълненията на Камен и компания нямат никакви шансове срещу чисто "комерс" продукцията на чалгаджиите, но въпреки това не се отвръщат от принципите си.

Тема Аре, моля ти се!нови [re: Timshel]  
Автор Aurora ()
Публикувано26.02.00 15:46



На Стоян текстовете му ги пише многоНЕуважаемата Ина Григорова...Така, че мерси! Да ебеш текстовете...`когато ти, понеже аз...` А пиша за Слави тук, щото стана дума. А и за мърлата (съгласна!) И. Флорин май не си правилно уведомен...

Тема що па злобно джудже?нови [re: Член1]  
Автор Aurora ()
Публикувано26.02.00 15:50



Ех, Члене писано ни е да сме все в двете крайности:) Що па да е злобен Рорчо?

Тема що па злобно джудже?нови [re: Aurora]  
Автор Алексей Стуков ()
Публикувано26.02.00 18:17



първо щото живеем на 200 метра един от друг и го знам от поне 13 години и второ така му викат в телевизията - чувал съм го от човек работил там и нямащ лично отношение към него такъв му е прякора иначе на екрана си е супер - любимец ми е - но виж в реалния живот не е точно такъв

Тема що па злобно джудже?нови [re: Алексей Стуков]  
Автор Члена ()
Публикувано26.02.00 23:39



пардон по погрешка съм използвал един от другите никове

Тема Сега ли го разбра????нови [re: ММ фенка]  
Автор MA3EH ()
Публикувано01.03.00 14:42



Надут, със самочувствие, че в голям певец, красавец и велик ебател. И си мисли, че жените бе ногат да му устоят. Не е така.

Тема Стоян Михалев е тъпо и задръстено парче.нови [re: ММ фенка]  
Автор Zlobar ()
Публикувано01.03.00 15:18



Стоян Михалев WHO?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.