Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 10.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Моля за съветнови  
Автор Изаура ()
Публикувано27.01.00 00:17



В безиходица съм. След десегодишен щастлив брак изневерих на мъжа си. Просто незнам как се случи. Не мога да си намеря място. Чуствам се нечиста. Сякаш вината ми е изписана на лицето. Не смея да го погледна. Как можа точно на мен да се случи. И лошото е, че ми хареса. Уж на шега , уж на майтап просто не можах да усетя как стана. И тези 100 долара, дали беше редно да ги вземам. Така малко курвенско ми изглежа, но пък след като взех пари дали е изневяра. В края на краищата, ако не ми бяха необходи пари, никога нямаше да го направя. Но мъжът ми спря да ми дава. Веднага след като продадох видеото и телевизора. А парите загубих на бинго. “Аз излишни пари за хазарт нямам”- така ми вика. Но все пак и аз си имам слабости. Знам че не съм съвършенна. Ама много се нуждаех от пари. И то от много пари, затова и играх на бингото да спечеля. Но не ми било ден. Заради мъжа ми го направих, щото дилъра ми вика “Или връщаш борча, или на твоя хубосник му чупим ръцете” . А аз си го обичам. За него на всичко съм готова. Но тия наркотици така и неможах да ги откажа. Очаяна съм . Не знам какво да правя. В безиходица съм. След десет години щастлив брак изневерих на мъжа си.

Тема Моля за съветнови [re: Изаура]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано27.01.00 01:44



Сериозно ли говориш? Чудя се да се смея ли или да плача - това или е някакъв анекдот, или е доста тъжна история. Кажи честно!

Тема Моля за съветнови [re: Изаура]  
Автор Bolle ()
Публикувано27.01.00 02:27



Izaura, zabravila si da spomenesh i za hronichnite ti problemi s alkohola - ne go prenebregvaya toya vqpros.

Тема Моля за съвет [re: Изаура]  
Автор Свобода ()
Публикувано27.01.00 02:28



Безвкусно скалъпена история. Чак да ти се додрайфа .

Тема Моля за съветнови [re: Свобода]  
Автор Alfa ()
Публикувано27.01.00 04:53



Mnogo elementarno napisano, ti nas za golemi balaci ni smiatash be.ttttttttttt To chovek si misli che sled kato toi e prost i drugite triabva da sa negovia akal. Az ako biah na tvoie miasto toia nik niamashe da go izpolzvam poveche

Тема Моля за съветнови [re: Alfa]  
Автор Профисионалиска ()
Публикувано27.01.00 06:18



А , ма , къде ги намираш тиа клиенти? Те , тарифите така са паднали , чи аз за 100 долара ....ехе-е-е

Тема Моля за съветнови [re: Bolle]  
Автор JOKO ()
Публикувано27.01.00 11:25



ha ha ha tazi tvoita istoria napravo me razsmia ,ti ili se opitvash da se napravish na mnogo OTVORENA a to si li4i 4e ne si ili si nai tapata patka zastoto prosto niama koi da ti se varze na tezi anekdoti xa xa xa sto ne izlezesh na MAGISTRALATA za da zakarpish semeinia biudzet. moze pak i da ti varge ,ako iskash vzemi i mazleto ti za da e2-NA lapanicata uspeh na MAGISTRALATA

Тема Моля за съветнови [re: Изаура]  
Автор Zlobar ()
Публикувано27.01.00 11:44



Aз предлагам да те номинираме за награда "Пулицър" за литература и майсторка на късия разказ. :)))))))))))))))))

Тема Моля за съветнови [re: Zlobar]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано27.01.00 12:47



Поддържам идеята на Злобчо! И се сетих как можеш да излезнеш от това финансово затруднение: Иди при режисьора Андонов и му продай историята си. Така ще станеш едновременно много богата и сценарист на вторият Български шедьовър в киното - "ДУНАВ МОСТ - 2" Естествено той ще има много по-голям успех от първата част - виж само каква фабула: "Героичната българска жена е готова на всичко, за да спаси крайниците на любимия си"!!!!! Или ще бъде екшън-драма с хепи енд, или покъртителна трагедия. В единия случай, след много препятствия, печелиш колата от Бингото и така спасяваш краката на мъжа си, а той от своя страна става шампион на 50 километра спортно ходене. След това правите клопка на лошите чичковци дето ви рекетират, тях ги арестуват и им дават доживотна присъда. Преди надписите вмъквами една страстна целувка - и всички са щастливи. По другият сценарий, след много препятствия не печелиш колата от Бингото, а на мъжът ти му чупят краката и не става шампион, а теб те пращат да проституираш в Турция. Има и междинен вариант: Не печелиш и на мъжът ти му чупят краката, но става шомпион за инвалиди на 500м бутане с количка, а ти, защото си Изаура те пращат на заточение в Бразилия да участваш в сапунени опери. От това става добра пародия. Е скъпа, ще атакуваме ли Оскарите? :-)))))))))))))))

Тема Моля за съветнови [re: Изаура]  
Автор emo ()
Публикувано27.01.00 14:10



aman ot grafomani !!!!!!!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.