Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 26.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема НАРКОМАН = ГЕРОЙнови [re: Alfa]  
Автор mermaid ()
Публикувано27.01.00 19:07



Chestno da si priznaia malko sujaliavam, che zapochnah tazi diskysia. Yavno poniatieto "NARKOMAN=PRESTUPNIK" ne e mnogo iasen.Oshte vednuj shte kaja, che NE STAVA VUPROS DA NE SE NAKAZVAT IZBURSHITELITE NA PRESTUPLENIA VZELI DROGA, STAVA VUPROS DA NE SE NAKAZVAT PO-TEJKO OT OSTANALITE. V BELITE DURJAVI ABSTINENTNOTO SUSTOIANIE SE SMIATA ZA SMEKCHAVASHTO VINATA SUSTOIANIE, ZASHTOTO KOGATO CHOVEK E V ABSTINENCIA NE E NA SEBE SI. V SUSHTITE TEZI BELI DURJAVI, KOGATO NARKOMAN BUDE ZADURJAN SLED IZVURSHVANE NA PRESTUPLENIE GO SUDIAT, KATO PLIUS TOVA GO LEKYVAT PRINYDITELNO. Y NAS NARKOMANITE I DA SA PRESTUPNICI I DA NE SA NE GI LEKYVAT ZASHTOTO NIAMA KUDE I S KAKVO. CHREZ TOZI ZAKON TAZI DURJAVA SI IZMIVA RUCETE OTKAZVAIKI SE OT OTGOVORNOSTTA SI KUM "SVOITE" DECA POSEGNALI KUM DROGATA. ZA SUJALENIE MNOGO POVECHE SA DECATA ZAVISIMI OT NARKOTICITE OTKOLKOTO NADRYSANITE MYTRI. Ne moga da razbera zashto ne me razbirate.....

Тема Alfa napisa:нови [re: NONAME]  
Автор God ()
Публикувано28.01.00 02:00



Tqh moge i da ne gi sydqt no gi pribirat v specialni zavedeniq i to dori bez da sa izvyrshili narusheniq. Ako prilogat tova i kum narkomanite nqmam nishto protiv da gi tretirat kato psihi4no bolni. No vidqt li narkoman vednaga v ludnicata :))

Тема НАРКОМАН = ГЕРОЙнови [re: mermaid]  
Автор God ()
Публикувано28.01.00 02:25



Явно ти нещо не разбираш. 1.У нас наркоманите ги лекуват но само ако те пожелаят това. ти написа: Y NAS NARKOMANITE I DA SA PRESTUPNICI I DA NE SA NE GI LEKYVAT ZASHTOTO NIAMA KUDE I S KAKVO. 2.Прочети още веднъж предната публикация на Алфа и я осмисли. Той много ясно ти казва че преди да посегне към наркотиците наркомана е бил в ясно съзнание и е съзнавал какво може да се случи , така че щом не е взел мерки да го спре(идеята да се заключи някъде докато му мине е добра) ще си носи последствията. 3.Дай тогава да третираме по еднакъв начин с другите и рецидивистите ами те горките не са виновни че са имали тежко детство.Те са болни , ние трябва да ги лекуваме. Дано тоя път да ти просветне. За специални хора - специални закони. Защото ако не дай си боже утре някой такъв наркоман пребие детето ти за да си набави поредната доза и тогава ли ще кажеш че тоя човек е болен да го съдим като другите. Защото и най - тъпия обирджия няма да посегне за 2 лева на дете. Това може да го направи само наркоман или въобще човек който не е с всичкия си.Затова дори бих подкрепил закон наркоманите да се третират като психично болните.Пипнат ли ги независимо дали са извършили нарушение или не да се затварят някъде и да се лекуват.Ако не щат - в затвора та да не тровят освен своя живот и тоя на обикновения гражданин на тази държава. С уважение God

Тема Alfa napisa:нови [re: Zlobar]  
Автор Alfa ()
Публикувано28.01.00 04:31



Az ne znam dali go otchitam ama sada do kolko ste go otchete ne se znae koeto e po vazno. Malko trudno ste dokazesh che si deistval pri samozastita i ne znam dali tova ste te onivini osobenno sled kato si bil pian ili drogiran. Nali znaesh che vinagi pianiat a oste poveche drogirania e vinoven i to poveche vinoven vapreki che v taia situacia moze i Prostakat da e po vinoven ama ia otidi dokazvai sled kato si go ubil. Ste badesh saden i nai veroiatno ste poluchish mnogo surovo nakazanie. Ot edna strana sada ste bade prav zastoto si otnel choveshki zivot a ot druga ti niama da se chustvash tolkova vinoven zastoto tova e stanalo sluchaino i ti ne si iskal da ubivash ili prichinish vreda na nikogo. Ei zatova vaprosa e mnogo slozen

Тема Alfa napisa:нови [re: God]  
Автор Alfa ()
Публикувано28.01.00 04:34



Tova naistina e edna mnogo hubava ideia. Zasto da chakame da izvarshat prestaplenie? Napravo kade ima narkoman i aide v " ludnicata" ili da ia narechem narkobolnicata dokato se opravi ako se opravi vobste. Koito ne iska da popada na takova miasto ste triabva da misli predi da zapochne s narkoticite. No predvaritelno znam che vsichki ste kazat ot kade pari? Ili zasto da davame pari za narkomanite kato moze da si kupim mercedes za HC.?

Тема Alfaнови [re: Alfa]  
Автор Zlobar ()
Публикувано28.01.00 09:18



KOlkoto do sada sam znaesh che koito nadcaka toi pecheli. Nali vidq s razni Rokovci Baronni, Zlatisti koi bolno surce koi newmenqem koi bolni zubi .Koito plashta poluchawa A tematae dosta slojna za obsujdane predlagam da sprem do tuk nqma smisul da razduhwame poweche. Az lichno spiram za teb ne znam ako iskash mi otgowarqi ,az ne schitam za neobhodimo da kopaem na edno i sushto mqsto ::::))))))))))))

Тема За Морската Моманови [re: mermaid]  
Автор Spasse ()
Публикувано28.01.00 11:43



Извинявай, но можеш ли да докажеш, че в белите държави абстиненцията е смекчаващо вината обстоятелство. Аз знам една държава, в която преди години употребата на алкохол беше смекчаващо вината обстоятелство при автопроизшествие, но това беше много отдавна и държавата беше много черна, току-що извоювала независимостта си и в желанието си да премахне изцяло британското законодателство, сътвори един куп глупости. Така, че можеш ли да ми цитираш текст от закон в "бяла държава", който е в подкрепа на твоите думи?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.