Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 16.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ctraxuvali li cte ce nqkoga za zivota ci?нови  
Автор kote ()
Публикувано21.01.00 14:31



Ctraxuvali li cte ce nqkoga za zivota ci?

Тема Да -нови [re: kote]  
Автор alas! ()
Публикувано21.01.00 19:09



Като се обърнахме с колата. Бях на 7год. и страшно се уплаших. Толкова, че дори не успях да се напишкам. Нито да му ревна като хората. Стоях в просъница на края на шосето по един сандал и гледах как някакви хора се суетяха и вадеха мама и татко.

Тема Ctraxuvali li cte ce nqkoga za zivota ci?нови [re: kote]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано21.01.00 20:21



Не съм. Смъртта не е страшна.

Тема За Котенцетонови [re: kote]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано21.01.00 20:23



Абе Котенце, къде изчезна? Да не ти се е случило нещо, че задаваш такива въпроси?

Тема Ctraxuvali li cte ce nqkoga za zivota ci? [re: kote]  
Автор :((( ()
Публикувано21.01.00 23:48



To puk edin zivot......

Тема Ctraxuvali li cte ce nqkoga za zivota ci?нови [re: BRAVEHEART]  
Автор Love/Hate ()
Публикувано23.01.00 01:03



Izv, ako ti se stori podigravatelno, ama podobni predpuberitetni tvardenia napravo mi kasat nervite. Ti vijdal li si niakoga smarta, imash li ideia, che nikoga ne e kato po filmite?. Vinagi e studena i v niakoi sluchai ima ogromni kolichestva lepkava, stranno mirisheshta i trudno izmivaema krav. Dano nikoga da ne go vidish i da ti se nalaga chak togava da razberesh, che da si polu-gola karvava topka niama nishto geroichno, prosto si e strashno, ama tolkova strashno, che chak ne te e strah. OT VCEPENENIE !!!!! Dano da si spomnioash sled 10-15 god.kakvi si gi pisal i kakvi sam ti gi pisal az a nai dobre shte e da me razberesh oshte sega bez da vlizam v nepriatni podrobnosti.

Тема neshto ne zahapvamнови [re: Love/Hate]  
Автор georgig ()
Публикувано23.01.00 13:08



kakvo obshto ima moiata smyrt sys kryvta i s mirizmata nali az ne gi useshtam :o)) dosta e kofti za tia deto shte im e kofti ama karai da vyrvi kato ne moga nishto da napravia

Тема Ctraxuvali li cte ce nqkoga za zivota ci?нови [re: :(((]  
Автор hey Jhonny ()
Публикувано23.01.00 20:26



Strahut e reakcia na organizama za oceliavane Kolkoto po dalgo jeve edin organizam tolkova strahut e po goliam Zatova bebetata smelo si potapiat prastite v vrialata voda A starite hora stavat osobeno religiozni V parvia sluchai straha se porajda kato chuvsto i bebeto oseliava do starini i nai loshto koeto moje da mu se sluchvi pri dosega na vrila voda e da si oparli ezika V vtoria sluchai religiata se poiaviava kato ciar za straha ot priblijavashta smart i pomaga na chovek da e psihologicheski uravnovesen Ako edin chovek ne e psihologicheski uravnovesen toi e bezkraino SMEL tova pri niakoi se postiga chrej estestveno razrushavaneto na himicheskia balans v mozaka A pri dugi izkustveno chrez poemaneto na narkotici vkuchitelno i alkohhol Kote napalno e estesveno da go imash tova chuvstvo moje da ti pomogne da si vidish vnucite Pogledni v istorita nai smelite hora imat nai kasa prodaljitelnost na jivota da ne se strahuvai a smello grabni nekoia istoria

Тема Krav li??нови [re: Love/Hate]  
Автор kuki ()
Публикувано23.01.00 21:48



Da se umira ot zaguba na krav vsashtnost e lesno i ne tolkova ujasno-gubish saznanie i poniakoe vreme prosto prestavash da dishahs.Ami ako ne mojesh da dishash po kakvato i da e prichina i si v palno saznanie i znaesh che shte umresh? Ili poneje si smarkash ili pushesh kokaincheto te tresne infarktcheto i za okolo 1-2 chasa si mislish che moje i da ti se razmine ama ne bi ! May ne si vijdal kakvo e da umirat hora.Za da napravish glupozakluchenie kato"Ne me e strah ot smartta" triabva ili da si puberitet deto ne znae kakvo da govori kamo li kakvo da misli,ili da si na droga-ne ti puka za sebe si ,ne ti puka i za drugite ili pak da si chronichno bolen bez shansove da oceleesh i ne iskash da udaljavash makite si .O! Pak moje i da imash nujda ot psihiatar. Ta koe ot vsichkite shte e ?

Тема Ctraxuvali li cte ce nqkoga?Braveheartнови [re: hey Jhonny]  
Автор kote ()
Публикувано24.01.00 13:16



Braveheart,ne mi ce e clutsilo nisto...i ne ctradam i ot permenenten ctrax ... Govorq za edin opredelen moment,v koito ocuznavas ,tse ci bezcilen da se borish,ctraxa idva ,ne moses da se oturves-procto trqbva da ne pozvolqvs na panikata da te ubie.Clutsi mi ce nesto tova lqto,koeto nadali cte prozvutsi tolkova dramatitsno...Napadna me kutse,bqx c roditelite si i basta mi me spasi...Kutseto bese ictinski zvqr,durzaxa go vurzano i c namornik prez denq,zastoto xapese dori ctopanite si.Nie minaxme na okolo 20 metra zad palatkata,a to ce zatitsa i dokato go ocetim bese pri nas.Ctopanina mu doide.I kakvo napravi-gledase...Bqx bosa c kusa roklq,c goli kraka i rutse,basta mi cucto...Bqx go zabravila tozi clutsai,no ckoro cunuvax nesto podobno i pak ci cpomix...Nqmam ctrax ot kutseta.Imam i drug cpomen -ot tramvai,no tova bese otdavna... Razbrax i mnogo drugi nesta, za koito cum bila tvurde malka predi... Kolkoto do ctraxa ot cmurtta,ako ce ctraxuvas ot cmurtta znatsi se straxuvas da zivees hey Jhonny написа: ------------------------------- Strahut e reakcia na organizama za oceliavane Kolkoto po dalgo jeve edin organizam tolkova strahut e po goliam Zatova bebetata smelo si potapiat prastite v vrialata voda A starite hora stavat osobeno religiozni V parvia sluchai straha se porajda kato chuvsto i bebeto oseliava do starini i nai loshto koeto moje da mu se sluchvi pri dosega na vrila voda e da si oparli ezika V vtoria sluchai religiata se poiaviava kato ciar za straha ot priblijavashta smart i pomaga na chovek da e psihologicheski uravnovesen Ako edin chovek ne e psihologicheski uravnovesen toi e bezkraino SMEL tova pri niakoi se postiga chrej estestveno razrushavaneto na himicheskia balans v mozaka A pri dugi izkustveno chrez poemaneto na narkotici vkuchitelno i alkohhol Kote napalno e estesveno da go imash tova chuvstvo moje da ti pomogne da si vidish vnucite Pogledni v istorita nai smelite hora imat nai kasa prodaljitelnost na jivota da ne se strahuvai a smello grabni nekoia istoria


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.