Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 17.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема безплатен анализ за вас:)нови  
Автор Сне(Д)жанка ()
Публикувано16.01.00 21:08



все пак не съм запомнила всички...та нека няма сърдити:) 1. Член1 - симпатичен член, кефи ме...кратък, ясен, недосаден 2. Zlobar - искрен, не знам защо не го приемате на сериозно, печен злобар:) 3. Св.Скромни - доста нескромен, живее със стари спомени, датиращи някъде от 1992 година, но гледам сте му простили този факт, че ви е харесва 4. Хитър Петър - умен и красноречив 5. Григорий Нанев - що не го обичате, и той душа носи:) моето мнение е, че си има роля тука и си я играе добре:) 6. Braveheart - смел младеж, зрял за възрастта си...браво за което! 7. Алиса - интелигентна дама, отдавна я няма...? 8. Тристан - мен ме изкефи, провокативен е:) 9. Lame - к`ва е тая глупост за мама, дето говорела глупости... 10. Арчи - той сигурно си е приятел с karry, дето е с тестовете и гатанките, забавни са и двамата:) 11.Кьоравата - не е редовна посетителка, поне не с тоя нек, ама да не се сдухва Не ви помня...чакайте да се сетя...тук има доста малко жени... 12. Bzzz - нова звезда, не е лоша... 13. Ядосана - готина мацка, да му мисли гаджето й като се ядоса тая женка:) 14. Кайзер Созе - шашав е, ама го чета:) 15. georgic - имаше един такъв, дето все няма какво да каже... 16. Клеопатра и мъжът й - смахнати, обаче провокираха лошо някои тука... има и други, които съм пропуснала или не се сещам за никовете, но очаквайте пак да се включа:) и не ми теглете толкоз бързо майната, просто време трябва да убия малко...

Тема безплатен анализ за вас:)нови [re: Сне(Д)жанка]  
Автор bzzz ()
Публикувано16.01.00 21:26



ееййй, ти си фенка:)) Не заради оценката ,ами заради идеята ти го казвам!

Тема хм?нови [re: Сне(Д)жанка]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано16.01.00 23:21



че каква ми е ролята?

Тема Abe, Sne(D)zhanke, abe Groz(D)ankeнови [re: Сне(Д)жанка]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано17.01.00 05:20



Shashav sym bil, no me chetesh...:) Kyde be djanym? Tuk ne sym publikuval ot meseci! :) Kaiser S. Chuvate li morskite vylni? V tjah njama polemika!

Тема Kaiser Soze !нови [re: Kaiser Soze]  
Автор Сне(Д)жанка ()
Публикувано17.01.00 13:35



може да съм Джанка, ама не от киселите и си те харесвам, и си те чета...от месеци:)

Тема хм?нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Сне(Д)жанка ()
Публикувано17.01.00 13:38



как каква? на печен отворко:) и много анти:)

Тема .нови [re: Сне(Д)жанка]  
Автор човекът ()
Публикувано17.01.00 14:22



Сне(Д)жанка

Тема хм?нови [re: Сне(Д)жанка]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано17.01.00 17:44



а това харесва ли ти?:)

Тема безплатен анализ за вас:)нови [re: Сне(Д)жанка]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано17.01.00 19:24



Ммм да, такъв съм си, но се изненадвам, че си пропуснала да кажеш колко съм високо интелигентен, невероятен, страхотен, красив, с прекрасно чувмство за хумор, оригинален, възпитан и най-вече скромен :-) Сега сериозно - Много се радвам, че си направила анализ, но му липсва критика - Напиши нещо, което не ти харесва в постингите ми, за да има смисъл от това анализиране.

Тема :-)нови [re: Сне(Д)жанка]  
Автор Kid ()
Публикувано17.01.00 23:38



men me niama, ama ne se syrdia. to taka se poluchawa, na priliwi i otliwi - poniakoga chowek ima kakwo da kave na drugite, drug put za dylgo niama nishto nowo... e, taka e w viwota


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.