Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема Правителствотонови  
Автор HUFFY ()
Публикувано19.01.00 23:16



Какво мислите за правителството?

Тема Правителството [re: HUFFY]  
Автор PLDRD ()
Публикувано20.01.00 09:16



Ние не мислим за него!

Тема още по-малко пък то мисли за васнови [re: PLDRD]  
Автор джакаранда ()
Публикувано20.01.00 13:15



добавям към горното мнение,макар да не знам,кои са "ние". Времето на силните страсти отлетя и май вече все ни е едно...Спомням си на времето люто се гневяха какво бил имал бай Тошо и с какви привилегии се били ползвали околните му.Най-тъпо е да коментираме точно това сега-то от всички се вижда как си живеят днес управниците ни.На мен обаче как се отразява?Гледам да не мисля и добре ,че живея в провинцията.Ще ви пиша обаче последното ,което ща не ща забелязвам.Костов уволни министрите и ги скри.Защо не каза защо?Дребните търговци пищяха,пищяха пък се бръкнаха за тия апарати.Държавен рекет.По-същата причина ще сменим номерата на колите,документите си ...уж заради ЕС.Ами!Да ги сменят,защо ние да си ги плащаме?Сега нали щял да се изплаща от държавния бюджет някакъв заем за внесената преди време американска царевица от някаква си фирма чрез накаква си банка.Няма ли напълване тази хазна?!!!Що глоби,що данъци изплатихме и много искам да знам къде са ни парите?Част от бившите ми съученици имат собствени фирми,а част са шефове в държавния сектор.Да пиша ли кои са по-добре?Как лесно се харчи и сладко се краде.От чии пари обаче?И какво получаваме? Мине се не мине време и хоп-съдят бивш управник.Ей го на-Богомил Бонев.Не било вярно ли?не знам,аз това съм го чувала още преди 2 год.но да не е само той и да не е нещо ново? Преди 2 дни се връща мъжът ми,носи местния вестник ,гледам някакъв план на града,грабвам аз,викам си: Леле сигурно е излязло решението за пътя в нашия квартал./нали живея на мичка си пайчина/ Чакай ти! На дърветата в центъра им направили паспорти,значи.И планът това показвал.А аз в крайния квартал колкото едно дърво не струвам.Не се почувствах засегната,то си е всъщност точно така ,а и ми хареса идеята.Обаче има продължение.Общината била платила,добре.На другия ден обаче срещу същите тия дървета и в центъра на града при катастрофа убиха една 44 годишна жена, майка на 2 деца.Първата кола я блъснала ,а следващите 2 не я видели,та и те минали през нея.Не я видели,как ще я видят като въпросният "Булевард"не бил осветен,защото общината нямала пари за осветлението?Е, мин.сл%

Тема още по-малко пък то мисли за васнови [re: PLDRD]  
Автор джакаранда ()
Публикувано20.01.00 13:22



добавям към горното мнение,макар да не знам,кои са "ние". Времето на силните страсти отлетя и май вече все ни е едно...Спомням си на времето люто се гневяха какво бил имал бай Тошо и с какви привилегии се били ползвали околните му.Най-тъпо е да коментираме точно това сега-то от всички се .gi386

Тема до HUFFYнови [re: HUFFY]  
Автор =========== ()
Публикувано20.01.00 18:05



Ами правителството май пак си монологизира. Как разбират те "дискусията"


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.