Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 19.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Eto towaнови [re: Old]  
Автор surf ()
Публикувано19.01.00 20:52



Kakvo li e bog?sled niakolko godini chrez genetichna manipulatzia shte moje da sazdademe chowek, koito nai weroiatno shte ni wika bogowe.Znachi shtom mojesh da sazdadesh jivo sashtestwo si Bog...prochetete Bogowete na nowoto hiliadoletie, shte wi dopadne,osobeno na ateistite!!!!!!!!

Тема Какво е бог за вас ???нови [re: марийка]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано19.01.00 22:04



Не, не съществуват - съществуват Ин и Ян(във всяко добро има частица зло и във всяко зло има частица зло).

Тема Какво е бог за вас ???нови [re: Любопитен]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано19.01.00 22:07



И духовните следи се заличават, само че за по-дълъг период от време. Никой и нищо няма да се помни вечно.

Тема Да. Съществуват.нови [re: alas! - изчервен от]  
Автор марийка ()
Публикувано19.01.00 22:09



да, ама аз не съм виждала нито добър метър, нито зла минусединица, да речем. есенцето верно важи. ама ти анчето май си я... каквото каза там... все едно в кой клас :) както ти е незабравима тя :) може , обаче, и аз да греша... ами знаеш ли, че добро и зло не ми приличат хич никакси на мерни единици? или двойки? или... а дядо коледа си има.

Тема Какво е бог за вас ???нови [re: Любопитен]  
Автор Alfa ()
Публикувано20.01.00 02:11



Spored men BOG sastestvuva nezavisimo pod kakva forma i az sam hristianin i viarvamn v nego. Niama nisto sramno ili losho chovek da viarva v BOG. Na men tova mi e nosilo samo dobro do sega. Hodia makar i riadko na carkva znam edna molitva, V nas ima ikonata na Isus Hristos i Deva Maria imam i razpiatieto. Ne sam sektatnt zastoto tova e biznes a ne viara. CHel sam Bibliata. Mislia che tova e edno mnogo dobro nesto vseki da prochete bibliata. No parvo triabva da poviarva i posle da ia prochete . Nisto niama da izleze ako ste zaklet ateist i sednete da chetete Bibliata. Ste vi se stori glupava. Ne znam kakvo ste Spechelite ako ste Viarvashti priateli obache sas absolutna sigurnost nisto niama d zagubite. Chovek triabva da viarva silno v nesto , da ima nesto v koeto v ttruden moment da se opre i samo taka ste izviee palnocenno zivota si spored men. Tova ste vi badie samo ot polza i v nikakav sluchai niama da vi navredi.

Тема Какво е бог за вас ???нови [re: Alfa]  
Автор смирен ()
Публикувано20.01.00 08:21



Бог е ТВОРЕЦ.Той е във всичко около нас - човек,цвете,птица, усмивка,песен ,смърт,кравешко лайно ако щете.Всичко е сътворе но от Него,вложен е божествен смисъл. Ако ние приемаме с лю- бов и смирение света около нас значи славим Бог т.е. неговото творчество.Обратното е богохулство и в него са корените на злото. Така мисля аз атеиста.

Тема хих! :)))нови [re: марийка]  
Автор alas! ()
Публикувано20.01.00 11:56



Не "мерни единици" - а в "чист вид", онова бяха само допълващи примери. А за Анчето не позна - това бяха други времена, други чувства, че и други чувствености - тя секретар на Учкома, аз - зам.секретар по ИВД ... ;)))))) LOL ~*~ P.S. Виж за Дядо Коледа не знам

Тема za lubopitenнови [re: Любопитен]  
Автор soft` ()
Публикувано20.01.00 12:43



ohhhh mnogo niakak si...mi trudno....mi ne viarvam v bog....tova e ne znam no tezi neshta sa mi mnogo lichni......za da moga da gi obsajdam poveche.........

Тема хих! :)))нови [re: alas!]  
Автор марийка ()
Публикувано20.01.00 15:42



ама няма недоразумение :) пошегувах се, значи. ами смешно ми стана - да обясняваш плътността с разстоянието между две точки, например... не, че нещо - интересно е :) а даже ако се помисли повече - може и да стане? ах, анчето... ах :))) за дядо коледа и аз не ЗНАМ но ВЯ РВАМ

Тема Анчето .. Заедно четяхме "Как се каляваше стонови [re: марийка]  
Автор alas! - картоГРАФ ()
Публикувано20.01.00 17:41



Шегувам се, де ;))) Това е първата и надявам се - последната жена, която съм обичал и с която не съм бил. ~*~


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.