Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 19.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Деба , оправията, деба .....нови  
Автор мечето Пухи ()
Публикувано18.01.00 03:47



Деба , оправията, деба ..... Значи, върна се майка ми преди малко от болницата - бившето АОНСУ и плаче. - Какво става ?- питам . - Ами изгониха ме и отказаха да ми сложат инжекция ! - Защо ? - чудя се аз . - Ами била съм пенсионерка и не ми се полагало ! - и диша трудно - пред очите ми умира. Ами сега ? Късно е - 11 вечерта, няма от къде да купиш лекарство. А и кой ще и сложи инжекция ? - Добре де, мамо, цял живот си работила, само болести ти останаха - как може така ? -Ами незнам ! -отговаря тя и сълзите и капят, капят............. Добре, че имам малко пари настрана, викнах такси и в частна клиника ( не Торакс - разбира се ). Та там направиха каквото трябва! А следващият път ? Пак ли така ? Те готови пари - бързо свършват ! Мислих, мислих, братя мои, па си казах : - Задължително здравно осигуряване ли ? Я да го духат ! Деба , държавата нещастна, деба .....

Тема Деба , оправията, деба .....нови [re: мечето Пухи]  
Автор Penguin ()
Публикувано18.01.00 05:42



> Мислих, мислих, братя мои, па си казах : > - Задължително здравно осигуряване ли ? Я > да го духат ! Много мъдро решение. Само дето ми се струва че го вземаш с малко закъснение, т.е. досега си плащал някакви осигуровки/данъци и.т.н. Аз винаги гледам да мина метър когато трябва да платя нещо на държавата. Не че ми е толкова жал за парите, а по-скоро заради принципа - да има по-малко за чиновниците, президента & компания. Да не говорим че в България на практика укриването на данъци не се преследва. > Деба , държавата нещастна, деба ..... Тя държавата си е много добре, щото краде от всякакви "балъци"... ------------------------------------- "Все пак дълбоко в душата си аз съм пацифист". Така че не им мисля нищо лошо на нашите управници. Напълно ще ме задоволи тяхната бавна и мъчителна смърт.

Тема Деба , оправията, деба .....нови [re: Penguin]  
Автор Serioznia ()
Публикувано18.01.00 10:26



Ami tova e zashtoto vsichki sme ludi i oshte plashtame - za da poluchim kakvo ?

Тема Деба , оправията, деба .....нови [re: мечето Пухи]  
Автор Калина ()
Публикувано18.01.00 11:01



Ами аз преди няколко дни бях в Петрич на помен на мой близък и там хората разказваха, как някакъв човек от близките села слязъл до болницата, казали му, че трябва да се оперира апандисит, ама струва еди колко си и човекът си тръгнал, нямал пари. За един ден си отишъл от перитонит. Да не говорим, че за един час, докато траеше поменът минаха две погребения и двамата бяха под петдесет години. Ако и това е нормално...

Тема Революция!нови [re: мечето Пухи]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано18.01.00 17:50



На оръжие, братя!

Тема на Революция!нови [re: Григорий Нанев]  
Автор ADAM ()
Публикувано18.01.00 18:54



Имам Тапешник :) Става ли?

Тема на Революция!нови [re: Григорий Нанев]  
Автор ADAM ()
Публикувано18.01.00 18:56



Имам Тапешник :) Става ли?

Тема на Революция! [re: ADAM]  
Автор revolicioner ()
Публикувано18.01.00 19:25



i az iskam revolucia ama drugi da se boriat v neia a az shte se pravia na nedag i negoden pa sled revoluciata koito e ujivial shte mu tribva rakovoditel ia predsedatel ia nekoi shte iska mandrajia da si nosi mlekoto hey tejka rabota e ama nekoi vse trebva da ia varshi


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.