Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 05.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Оптимист ли сте или Песимист? (кратък тест) (((-8)нови  
Автор Арчи ()
Публикувано14.01.00 09:28



ОПТИМИСТ ЛИ СТЕ ИЛИ ПЕСИМИСТ? Какво бихте казали в предложените хипотетични ситуации ? 1. Блъска ви линейка... а) казвате си " Добре, че все пак не ме блъсна катафалка" б) "Уф, точно бях тръгнал/а/ към попа, а този сигурно е в обратна посока, към "Пирогов" 2. Стигате до Попа и там непознат младеж ви поднася цветя... а) "Ау! колко романтично, сигурно току що ги е задигнал от сергията...дали да не го /я поканя на пица?" б) "Аман от импулси! Неща цветя, можеше да ми даде трева" 3. В кръчмата сервитьора ви носи половин чаша червено вино... а) "И без това пия само водка/ сода" б) "Сладур! кой ли е изпил другата половина?" 4. Завеждате новия/та си приятел/ка в къщи... на вратата ви се мръщи съпруга/та ви... а) "Уф, сигурно са отложили финала за Суперкупата ( /любимия сериал) и затова е сърдит/а. Дали е сготвил нещо?" б) "Скъпи! Купил/а съм ти четири билета за `Междузвездни войни`! За четирите серии една след друга, нали искаше да ги гледаш накуп? Първата е след половин час..." 5. Получавате по пощата Коледна картичка от непознат/а... а) пускате му я същата с `replay` и пожелание-въпрос б) пускате я в кошчето ..................................... ...На всички попълнили Теста (((-8) ще има отговор до 24 часа, приемат се и други варианти за изход от хипо-ситуациите (((-9)... ...Арчи...(((-8)...

Тема Оптимист ли сте или Песимист? (кратък тест) (((-8) [re: Арчи]  
Автор Caleb ()
Публикувано14.01.00 22:01



1.Свалям шофьора от линейката, качвам се на негово място и го блъскам и аз, за да сме квит. После го каня на по бира. 2.Абе избягвам да ходя до попа във време, когато светлината, или по точно липсата й, би накарала младеж да ме сбърка с момиче. Ами ако не ме е сбъркал... Вай! Шъ бегам! 3.Не искам да ти изглеждам песимист, ама ти кога за последно си получавал пълна чаша в кръчма? То половин си е жива аванта. 4.Аз? Съпруга?!? Опазил ме Один. 5.Напоследък не мога да си намеря кошчето в боклука, значи остава а/ Е, чакам...

Тема Оптимист ли сте или Песимист? (кратък тест) (((-8)нови [re: Арчи]  
Автор D-r ()
Публикувано15.01.00 00:22



Mnogo pushish.

Тема ...Calebнови [re: Caleb]  
Автор Арчи ()
Публикувано15.01.00 11:59



диагноза: "умерен реалист с хаотични елементи на агресивност " (((-; познах ли? А. (((-8

Тема ...D-rнови [re: D-r]  
Автор Арчи ()
Публикувано15.01.00 12:06



диагноза: "трансмутална первербация на личността" (мисли се за доктор, а всъщност е) (((-9 лечение: вече си го е предписал и най-съвестно го изпълнява (((-9 резултат: 0 Арчи (((-8

Тема Оптимист ли сте или Песимист? (кратък тест) (((-8)нови [re: Caleb]  
Автор Lame ()
Публикувано15.01.00 15:52



Искам да ме бутне пич с мерцедес и да не права класно в други ден

Тема Оптимист ли сте или Песимист? (кратък тест) (((-8)нови [re: Арчи]  
Автор Lame ()
Публикувано15.01.00 17:08



1-a 2-b 3-b 4-b 5-b

Тема ...Calebнови [re: Арчи]  
Автор Caleb ()
Публикувано15.01.00 20:26



Ъхъ. Давай други тестове.

Тема Lameнови [re: Арчи]  
Автор Арчи ()
Публикувано17.01.00 12:08



Песимист/ка ! ...почти 100%-ва, може да е моментно явление, дължащо се на струпване на класни/контролни (((-8 Успех и умната! Арчи (((-8

Тема Оптимист ли сте или Песимист? (кратък тест) (((-8)нови [re: Арчи]  
Автор emo ()
Публикувано17.01.00 12:30



1-arghhh... blysnaha me... dobre che ima lineika nablizo... 2-aman ot pedali 3-shte ia pitam dali ne e reshila da se chuknem za nazdrawe 4-skypa nali snoshi te pitah iskash li da zaformim edna troika.... 5-Otiwam w syshtia sait i mu puskam nai-smeshnata kartichka koito widia..


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.