Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 09.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Pisna mi ot idioti, koito mi triqt suobshteniqtaнови  
Автор TpucTaH ()
Публикувано08.01.00 01:44



Zna4i ima edin sait www.pcmania.bg. 4estno kazano tam NQMA NISHTO osven edin guestbook i forum. Ta za toq forum: Ima tam edno mom4ence deto si misli 4e e Webmaster. Toi prakti4eski e, ama na negovo mqsto ne bix si priznal(pri toq design:-). I estestveno xorata nedovolstvat, ostavqt gnevni suobshteniq vuv foruma, zashtoto tva si e 4ista podigravka. I tova mom4ence triq ABSLOUTNO vsi4ko, koeto sudurja pove4e kritika. Ostavi samo nqkoi moi suobshteniq, v koito mu obqsnqvax krotko kak stoqt neshtata. I pisha tuk, zashtoto pone tuk ne moje da mi gi iztrie, za da mu kaja: MLADEJO, NQMA NISHTO LOSHO 4E NE RAZBIRASH OT WEB DESIGN, I AZ NE RAZBIRAM OT QDRENA FIZIKA, AMA I NE Q OBSUJDAM. NO SHTOM TI SE PRAVISH NA VAJEN I SE OPITVASH DA ME POU4AVASH ZA NESHTO, DETO MALKOTO TI MOZUK NE MOJE DA GO POBERE, NEKA TI KAJA, 4E SI PULEN NEKADURNIK!!! NIKOGA NE KOMENTIRAM DRUGITE SAITOVE TAKA PUBLI4NO, AMA TI ME IZKARA OT RELSI.

Тема Pisna mi ot idioti, koito mi triqt suobshteniqtaнови [re: TpucTaH]  
Автор WebmasterPCM ()
Публикувано08.01.00 03:16



Az sum edno momchence, koeto nikoga ne e pretendiralo, che razbira ot web design. Dori ne kriq, che PCMania.bg e pyrviqt po-seriozen sait, koito pravq. Malko razqsneniq: 1. PCMania.bg ne e sait za komp. igri, a sait na spisanieto PC Mania. Zatova v blizko budeshte niama da namerish neshto poveche ot tova, koeto mozhesh da vidish i sega, a imenno info za novia broi, arhiv i malko novini. 2. Kritika v foruma mozhesh da namerish po vsiako vreme, no ako ochakvash, che momchenceto shte ostavia reklama na drugi spisania, obidi ot vsiakakav rod i po rodninsko napravlenie, prosto si go izbii ot glavata. 3. Ne ti otiva na vuzrastta da imash vsiakakva lipsa na zadruzhki, a i rechnika ti e dalech ot tipichnia za 22-godishen vazpitan chovek. Nauchi se da se kontrolirash. 4. Otnosno dizaina na saita. Nikoga ne sym se stremial da pravia neshto osobeno. Haresvam klasicheskite resheniq za oblika na dadena stranica i ne si ti tozi, koito shte mi dyrzhi smetka za rabotata. Imam si shefove. Shtom te smqtat, che rabotata mi gi zadovolqva, znachi PC Mania ne gubi nishto. Ako smqtash, che mozhesh da napravish neshto po-dobro, pishi na pisma@pcmania.bg , izprati svoi variant za saita i ako byde odobren, shte ti preotstypq mqstoto si. Vse pak shte si pozvolq edna preporyka: ne go pravi, zashtoto ot tova, koeto vidqh kato tvoq rabota, samo shte se izlozhish. 5. Imam svidetelstvo, s koeto moga da dokazha che ne sym idiot, a ti? Sigurno e mnogo gadno da ti iztrivat balvocha, sled kato si se zveril da go pishesh, no nie niamame nuzhda ot razni epiteti, a ot istinska, gradivna kritika, koqto ne mozhe da se nameri v tvoite poslaniq. S tova smqtam, che izcherpvame temata. Predpolagam, che veche si reshil kakvo da mi otgovorish. Ako e taka, drasni edno redche v Foruma na PCM, za da znam dali sme se razbrali pone za neshto.

Тема Pisna mi ot idioti, koito mi triqt suobshteniqtaнови [re: WebmasterPCM]  
Автор TpucTaH ()
Публикувано08.01.00 04:09



Xaide shto si trugnal da gi nomerirash da ne te razo4arovam: 1. Ne sum na 22 godini, zashto taka si reshil - ne znam, qvno po mngoo neshta ne si v 4as, ne samo tova 2. Nikoga ne sum govoril za drugi spisaniq, nito sum upotrebqval necenzurni dumi. 3. Ne znam kakvo obrazovanie imash, no trqbva da si naqsno 4e gradivna kritika NE sushtestvuva. Ima odobrenie i ne odobrenie(i neutalniq variant, razbira se, vupreki 4e tam neshtata stoqt po malko po-razli4en na4in). Vsi4ko drugo e populizum. Tova 4e 4uvash tozi izraz po TV da ne te kara da mislish 4e go ima v deistvitelnost. Prosto tova e mnogo udobna forma, zad koqto 4ovek moje da se skrie: "TI si pulen kreten i mrusnik, ama vijdate li, ti ne mi se surdi, zashtoto tova e gradivna kritika." Smeshno e. Koe opredelq gradivnostta? Spored kogo e gradivna ili ne? Ot druga strana nqkoi ti beshe pisal nqkolko PREPORUKI i SUVETI(koeto e moeto vijdane za "gradivna" kritika, no ti otgovori: "Dobre, ama daite po-gradivna kritika" ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!? 4. NQMAM nikakvo namerenie da ti zaemam mqstoto, budi spokoen, a shto se otnasq do saita, koito si vidql - mislq, 4e ti kazax, pravil sum go BUKVALNO za 2-3 4asa. Ti kolko vreme pravi vashiq??? No mojem da pusnem tuk edna tema:koi ot dvata saita vi xaresva pove4e? Kakvo shte kajesh. Na men mi e vse edno. Osven tova ako si zabelqzal po izkazvaniqta, podkrepata vi idva predimno ot 13-14-15 godishni deca, dokato kritikite idvat (spored men) ot malko po-golemi posetiteli. 5. Otnosno "bulvo4a" - ami ti triesh VSI4KO!!!!!!!!!, koeto ne ti dopada i taka mi prili4ash na edin priqtel ot purvi klas. Kogato igraexme na voinici toi vse iskashe da e general i ako mu otkajexme toi se razplakvashe. Ta taka, izvinqvai za analogiqta. Vse pak SPRITE spomena nqkoi interesni neshta:-))) Naprimer 4e si go pital kak da slojish text da gif. No koi sum az, 4e da puskam razni "bulvo4i" i da se "zverq"(nali taka beshe) v ekrana. 6. Bravo za svidetelstvoto:-)))))))), az nqmam takova prosto zashtoto nikoga ne sa se usumnqvali xorata v men. Pri teb qvno slu4aq e po-drug. 7. Kazax ti, 4e nqma da xodq pak na saita ti, taka 4e ne me prashtai tam da ti "drasna" edin red. 8. i posledno: Vsqko neshto si ima pravila. To4no kakto i vashite za foruma. Tam nikude ne pishe 4e shte se iztrivat suobshteniq (necenzurni dumi ne vidqx nikude). Imenno tova me qdosa i zatova zadulbax temata. I neka ti kaja neshto za final - POVQRVAI mi, imam dosta golemi uspexi (mojem da pogovorim za tova otdelno ako iskash) v mnogo neshta, ne izdrebnqvam, a sporq, zashtoto smqtam 4e govorq istinata. V kraina smetka az si kupuvax tova spisanie, tam pisheshe adresa i az imam pulnoto pravo da doida, da vidq, da ocenq i da komentiram(kakto shte imash i ti, kogato te pokanq skoro na noviq mi sait, do 6-7 dni). I vmesto da si tursish opravdaniq, za tova vreme shteshe da porazu4ish nqkoq grafi4na programa ili nov script. P.S. ako nqma da isvash ve4e tuka mi ostavi e-mail(ako imash jelanie de). Shte ti pratq edinstveno suobshtenie za saita mi.

Тема необразованата младеж...нови [re: TpucTaH]  
Автор Лиич Даун Лоудър ()
Публикувано08.01.00 04:46



Тристан, Съжалявам че трябва да ти го кажа, но сигурен ли си, че когато си в чужд дом можеш да правиш каквото си искаш? Видях някой от "репликите" ти в сайта на Манияците и наистина не знам значението на доста от думичките, които използваш. Това има малко общо с критиката, и няма нищо общо с дискусиите, които водеха другите участници на техния форум - как да се инсталира някоя си игра, харесва ли ви "Цар", Age of Empires, Unreal по-труден ли е от Quake III...

Тема необразованата младеж...нови [re: Лиич Даун Лоудър]  
Автор TpucTaH ()
Публикувано08.01.00 04:55



CHUJD DOM????? Molq te, ne pravi pove4e takiva analogii.

Тема Vnimanieнови [re: TpucTaH]  
Автор Alfa ()
Публикувано08.01.00 05:39



Foruma na momchenceto NE E NEGOV DOM za da si pravi kakvoto iska. Stom go e narekal Forum i go e ostavil za publichni mnenia niama pravo da iztriva i dumichka ot tova koeto e napisano. Kakav e toi che ste nalaga cenzura? Pak spora e lapeshki izviniavaite. Prosto vazrasta si kazva dumata :))) Tova ne se uchi to se pridobiva.

Тема аналогията е умишена и подходящанови [re: TpucTaH]  
Автор Лиич Даун Лоудър ()
Публикувано08.01.00 06:20



Мисля че ме разбра, Т. Когато поканиш някой у вас да си говорите за игри едва ли ще му позволиш да ходи по голяма нужда върху твоята маса в твоя хол. Продължавам да мислия, че аналогията умишена и подходяща.

Тема Не си прав, Лиич!нови [re: Лиич Даун Лоудър]  
Автор Spasse ()
Публикувано08.01.00 11:23



Ти слагаш знак за равенство между думи и дела. С извинение за израза /не ми е в речника/, мисля, че има разлика между това да кажеш на някого "Да ти сера в устата" и наистина да го направиш, нали?

Тема Vnimanieнови [re: Alfa]  
Автор WebmasterPCM ()
Публикувано08.01.00 17:01



Foruma si ima pravila, s koito vseki e dlujen da se saobraziava. Na koito ne mu iznasia, da si obira krushite.

Тема Не си прав, Лиич!нови [re: Spasse]  
Автор WebmasterPCM ()
Публикувано08.01.00 17:05



Predlagam tozi spor da prikliuchi do tuk. Nikoi ne moje da me spre da iztrivam saobshtenia ot tipa na Ti si $^#^&#&^#, shtom ne mojesh da razberesh koia 3D karta e po-dobra ili che (ne) haresvash Quake3/Unreal. S nedorasleci poveche ne mi se zanimava i niama da pravia kompromisi. Vsichko koeto smiatam za neredno, shte minava pod noja, zashtoto az sum otgovornik za foruma i triabva da go napravia miasto priatno za vsichki.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.