Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 30.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да ебеш майка им на БТК!  
Автор Ядосана ()
Публикувано11.01.00 10:45



Това ако го направят с аналоговите телефони да действат на базата на цифровите, интернет няма да видя и ден повече!:(( Мамка им! В днешният 24часа това пише! Колкото и да са смахнати там и колкото да лъжат, шибаните монополисти БТК ще приложат това!

Тема Да ебеш майка им на БТК!нови [re: Ядосана]  
Автор sashko ()
Публикувано11.01.00 11:23



Аз на твое място бих подходил към баща им :)

Тема Да ебеш майка им на БТК!нови [re: sashko]  
Автор Zlobar ()
Публикувано11.01.00 14:24



A az kum guza ti be sashko Analno i da ti nawra kosmite v anusa Ti sashko da ne si ot BTK bre? Da te eba v guza runtavi? Kak mojesh da plashtash cenata na dolnoprobna usluga kato na luxozna? S BTK moje i ne se zaqjdai s Ядосана sledvashtiq put bastun smotan

Тема Да ебеш майка им на БТК!нови [re: Ядосана]  
Автор Spasse ()
Публикувано11.01.00 15:19



Вярно. Аз съм с цифров телефон, но напълно съчувствам на тези с аналоговите. Защото и нас ни цакат. Ще питате как? Ами, на 5 мин. -импулс. Ами ако говоря 1 мин. защо да плащам останалите 4? Кое тогава му е цифровото. И броячът щраква след второто позвъняване и ако отсреща никой не ти вдигне - все едно, че си говорил. Иначе и баба знае да сложи един таймер и да чука импулс на всеки n мин. Егати цифровизацията. Ами като ти избере грешен номер, кой ще плаща? То се знае - потребителят.

Тема Да ебеш майка им на БТК!нови [re: Spasse]  
Автор Var ()
Публикувано11.01.00 17:50



Мамка им мръсна на БТК... 1 - Заради това, което пише в 24 часа 2 - Заради това, че ме държаха цели 3 седмици без интернет (бяха се наводнили кабелите и пукаше като вдигнеш слушалката, както би пукало ако модема ми работеше) 3 - Заради това, че не отделят пари за сменяне на кабелите, които сигурно са от 30тина години... ... ... ... Абе майната им.

Тема Да ебеш майка им на БТК!нови [re: Ядосана]  
Автор СЪГЛАСЕН ()
Публикувано11.01.00 20:12



ПРИСЪЕДИНЯВАМ СЕ КЪМ ТВОЙТО МНЕНИЕ - А УСЕЩАШ ЛИ КАК ЕЛЕГАНТНО СЕ ИЗМЪКВАТ - ЩЕЛИ ДА ГО НАПРАВЯТ СЛЕД ПРИВАТИЗАЦИЯТА....КАК ПЪК НЕ! ТЕ ВЕЧЕ СА ТУРИЛИ ТЕХНИКАТА.......ХАЙДЕ ВЕЧЕ ДА ПОМИСЛИМ СЕРИОЗНО КАК ДА НИ СЕ ЧУЕ МНЕНИЕТО!!!!

Тема Да ебеш майка им на БТК!нови [re: СЪГЛАСЕН]  
Автор ADAM ()
Публикувано11.01.00 21:56



Отидете в клуб БТК Там е обяснено

Тема за Ядосананови [re: Ядосана]  
Автор ha poznai koi e! ()
Публикувано11.01.00 23:31



Здравей младо :-) Чак сега ли научи? УРА за БТК, УРА за Държавата, УРА за простия, тъпия български народ на който ДЪРЖАВАТА забранява достъпа до всякаква информация. Да живее ТЪПОТИЯТА< ПРОСТОТИЯТА и каменната брадва, за да си забиваме пирони в тъпите глави! Някой да ни помогне? Пишете ми на e-mail.

Тема няма страшнонови [re: ha poznai koi e!]  
Автор BTK ()
Публикувано13.01.00 17:07



Другари, Не се притеснявайте! Ние ще победим! Апаратчетата ги слагаме във ваш интерес - ще можете да си правите справки затова колко сте говорили като на цифровите телефони. Кога сме ви лъгали братя! След приватизацията - безплатни разговори! Безплатен GSM за всеки БТК абонат! Високо качество на световно ниво! Вярвайте ни!

Тема Да ебеш майка им на БТК!нови [re: Spasse]  
Автор ebacha ()
Публикувано13.01.00 17:40



da be towa wjrno li e za wtoroto pozwynjawane- mi to wseki pyt znachi ti otchita stoto koj shte chaka 1 pozwynqawane i shte reshi che njama nikoj otsreshta?!? siguren li si?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.