Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 18.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Средната възраст на участниците ?нови  
Автор vvv ()
Публикувано04.01.00 22:08



отдавна не бях чел толкова много в този клуб. според мен положението много се е влошило. имам чувството че хлапетата от irc се се преместили тук. и си приказват само глупости. мисля че следните цитати са на автори под 15 години. "Бе не знам точно кой е по умен, ама ти сигурно си грозна и имаш комплекси за малоценност" "GLEI KVO SHTI KAA. NEDEE SA PRAISH NA MNOGO UMNA." "Ша ма прощаваш тикво, ама децата дето си ги родила не са от тебе!!! А сега, казах ли ти грозната истина :о)))))))" преди когато средната възраст беше по-висока ми беше по-интересно. или пък аз остарявам. не смятам, че трябва да има цензура, но така не ми харесва.

Тема Средната възраст на участниците ?нови [re: vvv]  
Автор NUT ()
Публикувано04.01.00 22:33



HI, Tova ne e vazrast, zashtotot, kakvato i da e , e minala prez niakakva shkolovka. Spored men, kato nov chitatel, tuk, ima predimno kritiki, i obidi, po vseki i vsiaka tema, ta dori i tapa, no koi kak ia razbira, hora vsiakakvi. Mnogo se zaradvah, che niakoi, sirech TI, spodelia tova. I poneje samo se kritikuvame, i ubijdame, a ne potkrepiame, za tovw sme na tova deraje..., vseki e po- ..., i nai-..., a tova go zabeliazvam, che go ima v izobilie v tezi "nashi" klubove. Moje samo da se sajaliavame.... Dano ne prodaljava taka. Zashtoto, mejdu spor i obida, ima razlika. S nai dobri chuvstva :-)))

Тема За vvvнови [re: NUT]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано05.01.00 00:19



Ако си простак на 15 ще си простак и на 40, и ако си интелигентен на 40 значи си бил такъв и на 15. Ти смяташ ли, че на 15 си бил прост и тъп? Не искам да бъда саркастичен, но възрастовата дискриминация ме дразни.

Тема За BRAVEHEARTнови [re: BRAVEHEART]  
Автор vvv ()
Публикувано05.01.00 00:49



не си ме разбрал. не смятам, че горните цитати са на ПРОСТИ хора. те са на МЛАДИ хора. когато човек е млад гледа да изпъкне, да бъде интересен, по всякакъв възможен 212.124.86.131

Тема За vvvнови [re: vvv]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано05.01.00 01:03



Сега пък поставяш младите хора под общ знаменател - също не е правилно. Никой не иска да е скучен, не само младите и аз не искам. По изказванията трудно можеш да прецениш възрастта - На мен колко ми даваш?

Тема За vvvнови [re: BRAVEHEART]  
Автор fafla ()
Публикувано05.01.00 10:43



naprotiv, dragi, tochno po izkazvaniata bezpogreshno se precenjava vqzrastta na pisheshtija, s tochnost do godinka, ako e pod 20, i s tochnost do 2-3 godinki, ako e nagore... :) vvv dade mnogo podhodjasti citati za vqzrastovia sqstav, tova, koeto e citiral toi, chovek nad 16-17 trudno moje da sqtvori :))) na teb javno ti lipsva opita na irc chattera :))))

Тема Средната възраст на участниците ?нови [re: NUT]  
Автор р-к Войнишки ()
Публикувано05.01.00 15:14



Съгласен съм с теб ввв, в тези мнения дори можеш да различиш пола - дали е момченце или момиченце, но около половината от тях ще ми паднат, е, стига да не излезе нов закон или да се откупят. Поздрави, Редника

Тема За faflaнови [re: fafla]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано05.01.00 15:14



Нямам никакъв опит на чатер - старичък съм да се занимавам с чат, но щом ти си такъв специалист, сигурно ще можеш да познаеш на колко години съм. Ако успееш макар и с плюс-минус 2-3 години ще си призная, че греша.

Тема За faflaнови [re: BRAVEHEART]  
Автор fafla ()
Публикувано05.01.00 17:02



edva li si tolkova starichqk za chat :)) predi njakolko godini, iz irc se sreshtaha predimno hora s pasporti, za razlika ot sega... a da ti poznaja godinite - ok, samo da namerja malko vreme da se razrovja iz arhivite i da procheta neshto poveche ot teb :)

Тема За faflaнови [re: BRAVEHEART]  
Автор fafla ()
Публикувано05.01.00 17:21



18???? :PP


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.