Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 20.09.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Абе, Змейче!нови [re: Змей Муравянин]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано11.01.00 09:13



Не се бой! И мойте деца прекарват немалко време пред компютъра! Предпочитам да се бият във виртуалното пространство отколкото в действителност, както сигурно би предпочел ти. За твое сведение преди 10-20 години, когато нямаше компютърни клубове, имаше сума деца, които НЕ четяха книги. Не те знам какъв си, но тогава имаше едно дружество за разпространение на знания "Георги Кирков". От там идваха едни лектори по предприятията, които ни обясняваха, че на запад престъпността идвала от киното и телевизията. Щото, видите ли, на американците им филмите им били със секс и насилие и затова те имали такава престъпност. Това беше по по повод на видеото, което беше започнало да се появява и у нас. Така, че затрижений за своето и това на околните душевно здраве, недей да седиш повече пред компютъра, защото вече съвсем започва да ти личи! Катран и перушина! А, може ли и "Желязната вдовица"? Или направо на кладата, а?

Тема Лудият си ти, бе хитрецнови [re: Змей Муравянин]  
Автор Chitatel ()
Публикувано11.01.00 09:58



Pochvam da si mislia, che ne mojesh ili ne iskash da razberesh za kakvo govorya. Estestveno, che nyama da te ostavyat, samo che kriteriya, po koito se precenyava kolko danuk da ti vzemat e po-razlichen- v smisul che osven za mandja eventualno moje da ti ostanat i pari za drugi neshta, a i mesechen dohod ot $200 ne se broi za visok :) S edna duma - govorya za standarta na jivot. Ne moje pri tukashnia standart danuchnata tejest da e ravna, che i po-visoka ot tazi v germania. Vsushnost jivota pokazva, che moje, no ne bi tryabvalo da e taka.

Тема За нелинови [re: Защо]  
Автор нели ()
Публикувано11.01.00 10:17



Както стана ясно,такива като мен са извънземни в тази компа- ния.Моля обясни на извънземното как се прави предприемачество без начален капитал.Защото моето извънземно семейство живее наистина от заплата до заплата и някой и друг заем.

Тема за Змейя който много знаенови [re: Змей горянин]  
Автор Ташо ()
Публикувано11.01.00 10:43



Абе я ни кажи тогава на нас незнаештите защо като си си плаштаме на любимите ни бирници те си купуват коли за здравната осигурителна каса.... А в същото време четем във весниците ,че в болниците мрат хора поради липса на медикаменти ??? А ти знаеш ли с какво помага държавата за новородено бебе а?Да не говорим че бебе 2000 се оказа ромче.....което за малко да висне на нас данакоплатците в няке сиропиталище. Ти за кой работиш бе гущер?

Тема Za Zmeiaнови [re: Alfa]  
Автор Chitatel ()
Публикувано11.01.00 11:02



Muchno mi e kato si pomislia kakvo shte e tuk sled 10-15 godini. S tozi nisuk standart i lipsa na tehnologichna kultura v BG prosto shte ostanem ne 50 godini nazad, a 60 vstrani ( imashe edin vic takuv nyakoga ). Dokato ima idei ot tipa na Zmeyovite za neobhodimostta da se primiryavame s mizeriata i da si plashtame za da ya poddurjame ravnomerna shte e vse taka. Mnogo e lesno da si populist v bedna durjava - Shte vzemem poveche ot tiya s visokite zaplati ( tuk taka narichat mesechina dohod ot $200 :)) i shte go dadem na ciganite za da ima kakvo da yadat. V tozi moment edin chovek, koito e uchil 5-7 godini i sled tova ot grandioznata mu zaplata polovinata se uddurja za socialni celi pochva da se pita kakvo stava. Za kakvo se trepe da raboti, kato mu ostavat primerno $100 chisti pari mesechno, a negramotnia ciganin, chudesht se ot koi blok da svali aluminievite drujki na vratite si dokarva da kajem $30-$50 ot socialni pomoshti shtoto e napravil mnogo deca. E - az ne iskam da jiveya v myasto kudeto funkciata na durjavata e da razpredelia mizeriyata poravno. Predpochitam da ima seriozno razsloenie v dohodite na obshtestvoto i vseki da se opitva da uspee. Inache horata prosto ne sa motivirani - Za kakvo da rabotya uporito kato durjavata shte mi vzeme polovinata za da si izdurja burokratichnata mashina i edna kupchina hora, koito po nyakakva prichina prosto nishto ne pravyat.

Тема За тъпака, който нищо не знаенови [re: Ташо]  
Автор Змей Муравянин ()
Публикувано12.01.00 22:17



Виж си правописа, бе мушморок и тогавай се гъбаркай със стария. Ти не знаеш за кого работя, но аз знам за кого работиш ти - за ония, дето искат социализъм - всички на копанята, никакви данъци, панелка, трабантче и осигурена лятна отпуска в бунгало. Ами трябва да свикнеш, че на твоя свят няма нищо безплатно. Що не отидеш в Северна Корея, където няма абсолютно никакви данъци и после ни давай андрешковски акъл

Тема За нелинови [re: нели]  
Автор Защо ()
Публикувано12.01.00 23:27



Който иска намира начин, другите оправдание. Писна ми от държавни служители, обяснявящи ми какъв бизнес щели да започнат ако имало кой да им даде 50-100 хиляди долара. Ама нямало. В момента три банки имат кредитни линии,за започване на малък бизнес. Евробанка, Насърчителната и ДСК. Сега следващото оплакване е . Ама аз имам само един апртамент, как да го заложа. И така нататък.Винаги излиза някаква пречка. Важното е да се оплакваме. А истината е, че не щем да си пуснем топлата службица, където не плащат много, но пък и нищо не вършим.

Тема Re:interesno!!!!нови [re: TaxPayer]  
Авторevi (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 13:25



Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен?
3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6.Напиши името на човек от същия пол като теб.
7.любимото ти число?
8.Калифорния или Флорида?
9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът?
10.Напиши желание.
.
.
.
.
.
.
Надолу
.
.
.
.
.
.Отговорите:
1.това е името на човекът,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено-Ти си жив и изпълнене с любов
Черен-Ти си скромен и агресивен
Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие
Син-ти си човек със спонтанен характер
Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е:
А-К-имаш много приятели и любов в живота
Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне
С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден в:
Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал
Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени
Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш...
Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях
Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш...
Калифорния-обичаш приключенията
Флорида-романтична душа си
9.Ако избереш...
Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран
океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора
10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час
Надявам се да ви хареса



Тема Re:interesno!!!!нови [re: evi]  
АвторЛилия (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 04:32



това за какво си го постнала тука?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.