Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 20.09.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ти си луд бе, Муравей!нови [re: нели]  
Автор .............................. ()
Публикувано06.01.00 12:27



Това, че Вас Ви ебат, не значи , че и ние трябва да се прекарваме !

Тема Ти си луд бе, Муравей!нови [re: ....................]  
Автор нели ()
Публикувано06.01.00 12:41



ами то все от много тарикатлък сме на тоя хал.

Тема Pro-"нели"нови [re: ....................]  
Автор alas! - зъл ()
Публикувано06.01.00 14:25



Абсолютно я подкрепям. Ако се следва твоята логика, .............. , то и на нас какво ни дреме че ти го набутват с пясък?! Само че вместо да слюнавиш тук вземи че се събери с другите като теб и се паркирайте пред НС. Ако го направите и аз ще дойда с вас. Надявам се и нели, а и други.

Тема Pro-"нели"нови [re: alas! - зъл]  
Автор нели ()
Публикувано06.01.00 14:40



Благодаря за подкрепата.И аз съм за честната и открита изява. Затова ме мрази шефа.

Тема Ти си луд бе, Муравей!нови [re: TaxPayer]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано06.01.00 14:53



Няколко уточнения! Значи, първо - малко е несвързано /и с грешки/, но бях афектиран. Второ - не се оплаквам /от плач файда няма/, а споделям. Трето - от споделяне файда има. Мечо Пух го е пуснал преди време, ама кой да ти чете. Четвърто - аз решението за себе си съм го намерил. "Не'ам нерви" да се разправям с простаци /разбирай държавата/. И накрая /засега/ - не мисля, че от демонстрации пред НС, или МС, или където и да е, ще има полза. Ще ни кажат - така е в Европата и... толкова. Интересното е обаче, когато вдигнат Шенгенската бариера, колко избиратели ще останат тук за да отидат пред урните?

Тема Споделянето ражда съмислието,нови [re: TaxPayer]  
Автор alas! ()
Публикувано06.01.00 16:30



съмислието ражда общите позиции, а от общите позиции тръгва въздействието. Тъкмо последното поради народопсихологията на населението (електората->раята - както искаш ги наречи) в тази местност го няма. Не че има и как да се появи за няколко години. Още повече, когато и не искат да опитват ("не вярват"). Ако предположим наличието на 4 роли в текущото развитие на българския социум: 1. Политико-икономически елит 2. Еволюционери. 3. Революционери. 4. Сива маса. Къде си ти в такъв случай?

Тема Малко инфонови [re: TaxPayer]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано06.01.00 17:17



За тези които се интересуват от подробностите: Закон за изменение и допълнение на Закона за облагане доходите на физическите лица обн. д.в. 111/99 г. или http://www.paragraf22.com/pravo//zakoni/zakoni-d/zak-pr/116pII.html#Глава четиринадесета Интересно е да се види държавната политика за обществено-икономическото развитие на Б-я. Кое да поощрим? На кое да турим кръст? Който има глава - да мисли! ... и да си прави сметката.

Тема Споделянето ражда съмислието,нови [re: alas!]  
Автор TaxPayer ()
Публикувано06.01.00 17:30



Не съм се замислял. Търся отговорите на по-прозаични въпроси. Например: Защо 1 /един/ компютър се оценява като 2 /два/ покер автомата или на 5 /пет/ места в ресторант с 5 звезди? Защото ще донесе толкова приходи или защото ползата за обществото е същата? Във всеки случай не принадлежа нито към 1-ва, нито към 4-та група защото иначе нямаше да пиша тук.

Тема за нелинови [re: нели]  
Автор ADAM ()
Публикувано06.01.00 21:58



Не те знам жена ли си или мъж Не ми е ясно как работиш на РС то като си толкова затъкната С една заплата си купуваш всичко необходимо за да живееш? И не си умряла още ? Значи си извънземно Дръжте ИЗВЪНЗЕМНОТО ------->>>>>>>>>>> За извънземното : Всяко нещо което купуваш е обложено с данък ДДС 1.Ти го плащташ 2.Но тези пари не влизат в БЮДЖЕТА ! -------------------------------------------------------------------- Кажи ми къде отиват?

Тема Ти си луд бе, Муравей!нови [re: TaxPayer]  
Автор vesso ()
Публикувано07.01.00 00:24



Nikakakva chengenska barriera niama da se vdiga,tova e samo prah v ochite na horata.Samo nie im lipsvame...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.