Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За какво всъщност ползвате ИНТЕРНЕТ ?нови  
Автор Клеопатра ()
Публикувано24.12.99 21:53



Аз лично влизам в мрежата, за да си поразмърдам малко мозъчето. Лошото е, че повече от написаното, което срещам не изисква почти никакво мислене от моя страна, по простата причина, че е било написано по (долу - горе) същия начин... ;-)

Тема размърдване на мозъци(чета)нови [re: Клеопатра]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано24.12.99 22:50



Каква е скоростта на звука на 10000 м височина?

Тема размърдване на мозъци(чета)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Клеопатра ()
Публикувано24.12.99 23:17



Ехе не знам за звук във вакум! А вие да не би да знаете скоростта на разпространение във вакума?

Тема размърдване на мозъци(чета)нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Ib ()
Публикувано24.12.99 23:23



Grigorii, bate,umniko ti znaesh li a????? Mnogo interesen stana be mnogoznaiko,a znaesh li parcialnoto naljagane na Kisloroda pak na taja visochina ,a kolko burzi ima v koljanoto ,a kolko spytnika ima saturn,a koja e stolicata na Gvinea Bizau??????? Mnogo e lesno da pitash ......ama da mislish ne chak tolkova. Tova che ti znaesh mnogo neshta ne znachi che si razmyrdvash mozychenceto a prosto che znaesh A ti za kakvo vsyshnost polzvash mrezata???????

Тема не знам колко енови [re: Ib]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано24.12.99 23:33



за т'ва питам

Тема вицнови [re: Клеопатра]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано24.12.99 23:38



На 10 км височина съвсем не е вакуум, ама все пак, ето един виц. Ако си блондинка се надявам да се засегнеш мноого дълбоко. Питали една блондинка: - Какво е това вакуум? Девойката мислила, мислила... Цял час мислила - Айде ма, кво стана - подканили я - кажи най-накрая какво е вакуум. - Абе в главата ми е, ама не мога да се сетя... - озадъчено отговорила блондинката. хехе:)

Тема За какво всъщност ползвате ИНТЕРНЕТ ?нови [re: Клеопатра]  
Автор Tedy ()
Публикувано25.12.99 00:17



Za da si pravia kefa!

Тема За какво всъщност ползвате ИНТЕРНЕТ ?нови [re: Клеопатра]  
Автор az ()
Публикувано25.12.99 02:22



Za da stoja po-dalgo na brega. Kolkoto poveche go polzvat v zalata mi, tolkova po-rjadko shte mi se nalaga da pravja po njakoj rejs pod chuzhd flag.

Тема За какво всъщност ползвате ИНТЕРНЕТ ?нови [re: Клеопатра]  
Автор Член1 ()
Публикувано25.12.99 08:32



За да ядосвам дуплекса

Тема За какво всъщност ползвате ИНТЕРНЕТ ?нови [re: Член1]  
Автор |Maznio| ()
Публикувано25.12.99 08:40



Напълно съм съглсен с тебе Член1 - дуплексите изглежда са най-най-тъпите хора на планетата :))) нещо като с приказката, че страничния съдия винаги е педераст :DDD


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.