Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 16.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Помощ!нови  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 14:45



По дяволите! Утре навършвам 40 години. Разведен, самотен. Да се смея ли или да плача?

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 14:49



Що не взема да се изпикая!

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 15:08



Или да се напия с готина мацка. Нищо, че ставам на 40 и много от вас ще кажат - абе, мани го тоя дъртак. Да знаете, момчета, че живота е много кратък. Като че ли вчера бях на кандидат-студентски изпит. А то беше през юли 1977 г. Ама, няма пък да плачем, я!

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор женен ()
Публикувано27.12.99 15:10



Смей се приятел и то от сърце, защото да си женен и самотен по-добре ли е?

Тема Помощнови [re: Гого]  
Автор марийка ()
Публикувано27.12.99 15:25



:))))) я стига си се ... аааа, може ли токово нещо??? пия глътка за твое здраве, щастие и късмет :))) а, сетих се за един стар виц: обява във вестник: заменям жена, руса, красива и млада, дипломиран философ, за глухоняма такава. точка. доплащам. това по-хубаво състояние на духа и тялото ли е? :)

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор ЕТА ()
Публикувано27.12.99 15:36



Ч Р Д, Гого! Живота ти сега почва.Да знаеш някои мацки как си падат по посребрени слепоочия. Не се накисвай в спомени! Свободен си,млад си - на добър ти час!

Тема Помощ! [re: Гого]  
Автор GAD ()
Публикувано27.12.99 15:42



Гого,в чудесна възраст си!направо ти завиждам.не разбирам какво те притеснява!

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Роз ()
Публикувано27.12.99 15:55



Гого, Честито,предварително!Това мъжете,сте много суетни!40 е чудесна възраст!До утре има много време.Може да се окажеш не толкова самотен!

Тема Пак съм аз - Гогонови [re: Гого]  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 17:00



Благодаря Ви! Вярно, че нищо ми няма на възрастта. Яд ме е че една кучка ми разказа играта на 15 от най-хубавите години. Хайде - на мен майната ми! Вълци ме яли. Но страда жестоко разкошния ми син! За тези жени, които са решили да се развеждат. Извадете разкошния аргумент на бившата ми съпруга: ВСЕКИ ИНТЕЛИГЕНТЕН ЧОВЕК ТРЯБВА ДА СЕ РАЗВЕДЕ ПОНЕ ЕДИН ПЪТ!

Тема Технически въпроснови [re: Гого]  
Автор Константин ()
Публикувано27.12.99 17:34



Аз искам да имам деца (поне четири). Ще страдат ли, ако не съм женен? Как мислиш. Все ми го натякват това за децата без майки. Мойта майка много я обичам, но честно казано дължа прикритата си шизофрения на нея.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.