Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 24.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Помощ!  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 14:45



По дяволите! Утре навършвам 40 години. Разведен, самотен. Да се смея ли или да плача?

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 14:49



Що не взема да се изпикая!

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 15:08



Или да се напия с готина мацка. Нищо, че ставам на 40 и много от вас ще кажат - абе, мани го тоя дъртак. Да знаете, момчета, че живота е много кратък. Като че ли вчера бях на кандидат-студентски изпит. А то беше през юли 1977 г. Ама, няма пък да плачем, я!

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор женен ()
Публикувано27.12.99 15:10



Смей се приятел и то от сърце, защото да си женен и самотен по-добре ли е?

Тема Помощнови [re: Гого]  
Автор марийка ()
Публикувано27.12.99 15:25



:))))) я стига си се ... аааа, може ли токово нещо??? пия глътка за твое здраве, щастие и късмет :))) а, сетих се за един стар виц: обява във вестник: заменям жена, руса, красива и млада, дипломиран философ, за глухоняма такава. точка. доплащам. това по-хубаво състояние на духа и тялото ли е? :)

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор ЕТА ()
Публикувано27.12.99 15:36



Ч Р Д, Гого! Живота ти сега почва.Да знаеш някои мацки как си падат по посребрени слепоочия. Не се накисвай в спомени! Свободен си,млад си - на добър ти час!

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор GAD ()
Публикувано27.12.99 15:42



Гого,в чудесна възраст си!направо ти завиждам.не разбирам какво те притеснява!

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Роз ()
Публикувано27.12.99 15:55



Гого, Честито,предварително!Това мъжете,сте много суетни!40 е чудесна възраст!До утре има много време.Може да се окажеш не толкова самотен!

Тема Пак съм аз - Гогонови [re: Гого]  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 17:00



Благодаря Ви! Вярно, че нищо ми няма на възрастта. Яд ме е че една кучка ми разказа играта на 15 от най-хубавите години. Хайде - на мен майната ми! Вълци ме яли. Но страда жестоко разкошния ми син! За тези жени, които са решили да се развеждат. Извадете разкошния аргумент на бившата ми съпруга: ВСЕКИ ИНТЕЛИГЕНТЕН ЧОВЕК ТРЯБВА ДА СЕ РАЗВЕДЕ ПОНЕ ЕДИН ПЪТ!

Тема Технически въпроснови [re: Гого]  
Автор Константин ()
Публикувано27.12.99 17:34



Аз искам да имам деца (поне четири). Ще страдат ли, ако не съм женен? Как мислиш. Все ми го натякват това за децата без майки. Мойта майка много я обичам, но честно казано дължа прикритата си шизофрения на нея.

Тема Технически въпроснови [re: Константин]  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 18:02



Хич не те разбрах. Става въпрос за родителство, а не за някакъв си пиклив подпис пред някакво си там длъжностно лице. Ако това за шизофренията е вярно - съчувствам ти, но не обиждай майка си - тя да не би да го е искала! Между другото, какво значи "прикрита" шизофения?

Тема Технически въпроснови [re: Гого]  
Автор Клеопатра ()
Публикувано27.12.99 21:58



Айде момчета(мъже) пак надушвам полова дискриминация в беседата и ще се намесвам май...

Тема Технически въпроснови [re: Клеопатра]  
Автор qaz ()
Публикувано27.12.99 23:12



stiga si se oplakval! bil na 40, bil razveden.. jalko za deteto, no ot teb zavisi to da ne se chuvstva bez bashta. az sushto sum na 40. sus suprug i dve deca - puberki. da ne mislish, che e mnogo lesno - mechtaia si za samoten ostrov! Jena ti opredeleno ne te zaslujava shtom tova i e dovoda za razvod. no se ogledai i v sebe si! jelaq kusmet prez novata 2000 god !

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Серго ()
Публикувано27.12.99 23:51



Ч.Р.Д. Наборе! Е аз съм една година по-голям от теб, но сме си набори, нали? Ще ти кажа, че аз вече имам два брака, ама като че ли разбрах, че човек и сто брака да има пак рано или късно си остава сам. Всяко нещо в краткия ни живот е преходно, дори и връзката /контакта/ с нашите деца, защото те рано или късно поемат по своя собствен път. Повярвай на опита ми, а пък и ти се замисли, ти също си поел по своя път оставяйки твоите родители. Това, братче е един постоянен кръговрат, върху който ние не можем да въздействаме. А какво е да си сам? Дали физически да си сам или пък духовно да си сам - теб кое те мъчи повече? Ако е физическата самота, то проблема ти е по-лесно решим. Ако е духовна самота, то аз се страхувам, че решението му е много, ама много трудно. Всъщност аз мисля, че при теб е първото и затова ти пожелавам най-вече здраве и здрави нерви!

Тема Помощ!нови [re: Серго]  
Автор Здрави нерви ()
Публикувано28.12.99 00:10



Да, опитай с нас, Гого :)))

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Hristo ()
Публикувано28.12.99 03:32



A be da ti kaja az navurshvam 21 skoro, ama vse si mislq 4e 4ovek se sehta za semeistvo vse okolo praznici. Ama 4estno, dali shte si na 20, 40 ili 80, spored men e vse edno - moje da se 4uvstvash shtastliv ili neshtasten po vsqko vreme. Oba4e, tegli mu mainata i 4estit rojden den:-)

Тема Помощ!нови [re: Hristo]  
Автор Hey Jhonny ()
Публикувано28.12.99 09:59



Nabore.... Da ti pogna iskam no ne znam kak zatova ne shte ti damvam saveti zashtoto i az se nujdaia ot takiva moiata sapruga i tia me napusna predi edna godina zaradi poshtajiata togava prodadoh kashtata i se propih predi edna sedmisa kucheto mi umria na vsichkoto otgore mi otkradnaha i kolata Ot edin mesec sam bezraboten No edistvenoto neshto koeto me krepi vse oshte ste Vie Tuk V Interneta kat vi gledam vas se chuvstam obkrajen ot sabratia Pomisli varhu tova

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Yassen *<;o) ()
Публикувано28.12.99 11:23



... Една песен на Тодор Колев (по памет), смятам ще те ободри: "Младите не знаят ала могат... Старите знаят, но не могат! Каква е сметката последна? Не, не си отивай моя възраст средна! Даже и да си за мене малко вредна... ..." ßnai *<;o)

Тема по-щастлив от теб няма:::)))смей се от сърценови [re: Гого]  
Автор laugh ()
Публикувано28.12.99 12:22



от сърце:::)))))))

Тема за Гогонови [re: Yassen *<;o)]  
Автор Гога ()
Публикувано28.12.99 12:28



Аз съм на 42, женена съм и не мога да се разженя. Просто си знаех още отначало, че няма смисъл да опитвам. Целия си живот затрих. И винаги бях сама, сама... Криза на възрастта се нарича състоянието ти, както и на други тук. Преосмисляне на живота, равносметки. Всеки нормален човек стига до това някой ден. Точно затова си мисля, че най-щастливи са ненормалните, дето не им пука и не се замислят. Дръж се. И честит рожден ден!

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор гад ()
Публикувано28.12.99 12:48



честит рожден ден! сигурна съм,че през 2000/и след това/ ще си много щастлив

Тема по-щастлив от теб няма:::)))смей се от сърценови [re: laugh]  
Автор Gagata ()
Публикувано28.12.99 13:07



Айде пък ти бе, човек е на толкова на колкото се чувства! Да не си си и помислил че "остарявяш", чуваш ли!!!!!!!!!!!!!! Според мен хората сами се състаряват като почнат да си мислят такива глупости. Така де - стар е дядо ми!!! А той между другото още ходи да копае и да сади разни неща и така се чувства добре. С което не искам да кажа да се втурнеш да копаеш :о))))))))))))))))))))))))))))))))))............. Не съм казвала, но пак повтарям - ВАЖНОТО е ДУХЪТ ти да е млад!!! Аз съм на осемнайсет, а понякога (много, много рядко, обаче) се чувствам на 180. Така е то, като те шамароса Животът и ти оклюмват ушите! И освен туй ПОНЯКОГА ми се иска да имам опита на "зрелите" хора, та да се справям по-добре с някой неща. А всъщност истината е в една песен на Браян Адамс "На 18, докато умра !!!" , аз бих добавила - и на 5 отвреме навреме :о))))))) Айде Ч.Р.Д. и много щастие!!!

Тема Гого, ти си много зле,брато,нови [re: Гого]  
Автор Шесто Чувство ()
Публикувано28.12.99 22:57



ама реването нема да оправи работата...

Тема Според мен, си извадил късметнови [re: Шесто Чувство]  
Автор Истинската Катя ()
Публикувано03.01.00 17:49



Според мен, ти си извадил късмет. Сега имаш време за всичко в живота. Направо изпадам в ужас, като си представя, че все някога ще трябва да се омъжа (заради деца). Обожавам свободата си, (толкова трудно я извоювах). Мисля, че без независимостта си ще се свия, ще падна на земята, ще изсъхна, ще покафенея и ще умра. Свободата ми е единственото нещо, което имам на този свят. P.S. Разбира се, не трябва да живееш изолирано от обществото. Човек просто не може да оцелее сам.

Тема Кефи се - нямаш много временови [re: Гого]  
Автор Пич ()
Публикувано07.01.00 10:53



Яж, пий, чатвай и си носи новите дрехи. Ако ти става - двоен кеф, ако не - отървал си се от една грижа. Аз ако доживея до 40 ще се пукна от радост - представяш ли си - цели 40. Не унивай приятелю, всички отиваме натам, откудето сме тръгнали - нали знаеш "...от пръст е направен и на пръст ще стане..." Обаче си жив и си добре (ми щом пишеш в клубовете, значи още не си изкуфял). Та пак казвам яж, пий и ... ти си знаеш кое те кефи най-много. Успех и много здраве. Дано прочета нещичко от теб като станеш на 80.

Тема Кефи се - нямаш много временови [re: Пич]  
Автор Hey Jhonny ()
Публикувано14.01.00 07:44



Hey pich nay shte me izkefi ako prisastva da pogrebenieto na vsichki kade mu davat saveti i ne gi izpolzvat za sebe si .... da ne zabraviame i tova napalno e vazmojno da se ojeni za Mis Bg prez 2040-ta gogina e tuk malko preuvelichih ama plus minus desitina godini


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.