Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 25.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Технически въпроснови [re: Константин]  
Автор Гого ()
Публикувано27.12.99 18:02



Хич не те разбрах. Става въпрос за родителство, а не за някакъв си пиклив подпис пред някакво си там длъжностно лице. Ако това за шизофренията е вярно - съчувствам ти, но не обиждай майка си - тя да не би да го е искала! Между другото, какво значи "прикрита" шизофения?

Тема Технически въпроснови [re: Гого]  
Автор Клеопатра ()
Публикувано27.12.99 21:58



Айде момчета(мъже) пак надушвам полова дискриминация в беседата и ще се намесвам май...

Тема Технически въпроснови [re: Клеопатра]  
Автор qaz ()
Публикувано27.12.99 23:12



stiga si se oplakval! bil na 40, bil razveden.. jalko za deteto, no ot teb zavisi to da ne se chuvstva bez bashta. az sushto sum na 40. sus suprug i dve deca - puberki. da ne mislish, che e mnogo lesno - mechtaia si za samoten ostrov! Jena ti opredeleno ne te zaslujava shtom tova i e dovoda za razvod. no se ogledai i v sebe si! jelaq kusmet prez novata 2000 god !

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Серго ()
Публикувано27.12.99 23:51



Ч.Р.Д. Наборе! Е аз съм една година по-голям от теб, но сме си набори, нали? Ще ти кажа, че аз вече имам два брака, ама като че ли разбрах, че човек и сто брака да има пак рано или късно си остава сам. Всяко нещо в краткия ни живот е преходно, дори и връзката /контакта/ с нашите деца, защото те рано или късно поемат по своя собствен път. Повярвай на опита ми, а пък и ти се замисли, ти също си поел по своя път оставяйки твоите родители. Това, братче е един постоянен кръговрат, върху който ние не можем да въздействаме. А какво е да си сам? Дали физически да си сам или пък духовно да си сам - теб кое те мъчи повече? Ако е физическата самота, то проблема ти е по-лесно решим. Ако е духовна самота, то аз се страхувам, че решението му е много, ама много трудно. Всъщност аз мисля, че при теб е първото и затова ти пожелавам най-вече здраве и здрави нерви!

Тема Помощ!нови [re: Серго]  
Автор Здрави нерви ()
Публикувано28.12.99 00:10



Да, опитай с нас, Гого :)))

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Hristo ()
Публикувано28.12.99 03:32



A be da ti kaja az navurshvam 21 skoro, ama vse si mislq 4e 4ovek se sehta za semeistvo vse okolo praznici. Ama 4estno, dali shte si na 20, 40 ili 80, spored men e vse edno - moje da se 4uvstvash shtastliv ili neshtasten po vsqko vreme. Oba4e, tegli mu mainata i 4estit rojden den:-)

Тема Помощ!нови [re: Hristo]  
Автор Hey Jhonny ()
Публикувано28.12.99 09:59



Nabore.... Da ti pogna iskam no ne znam kak zatova ne shte ti damvam saveti zashtoto i az se nujdaia ot takiva moiata sapruga i tia me napusna predi edna godina zaradi poshtajiata togava prodadoh kashtata i se propih predi edna sedmisa kucheto mi umria na vsichkoto otgore mi otkradnaha i kolata Ot edin mesec sam bezraboten No edistvenoto neshto koeto me krepi vse oshte ste Vie Tuk V Interneta kat vi gledam vas se chuvstam obkrajen ot sabratia Pomisli varhu tova

Тема Помощ!нови [re: Гого]  
Автор Yassen *<;o) ()
Публикувано28.12.99 11:23



... Една песен на Тодор Колев (по памет), смятам ще те ободри: "Младите не знаят ала могат... Старите знаят, но не могат! Каква е сметката последна? Не, не си отивай моя възраст средна! Даже и да си за мене малко вредна... ..." ßnai *<;o)

Тема по-щастлив от теб няма:::)))смей се от сърценови [re: Гого]  
Автор laugh ()
Публикувано28.12.99 12:22



от сърце:::)))))))

Тема за Гогонови [re: Yassen *<;o)]  
Автор Гога ()
Публикувано28.12.99 12:28



Аз съм на 42, женена съм и не мога да се разженя. Просто си знаех още отначало, че няма смисъл да опитвам. Целия си живот затрих. И винаги бях сама, сама... Криза на възрастта се нарича състоянието ти, както и на други тук. Преосмисляне на живота, равносметки. Всеки нормален човек стига до това някой ден. Точно затова си мисля, че най-щастливи са ненормалните, дето не им пука и не се замислят. Дръж се. И честит рожден ден!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.