Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 17.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема НОВИЯТ ВЕК ЗАПОЧВА ОТ 01.01.2000нови  
Автор Ангел от Благоевград ()
Публикувано23.12.99 17:46



Всички които твърдят обратното са много,много,ама много заблудени!!!!! XXI в. започва на 1 януари 2000г..Все пак сме християни и следователно всичко започва на 01.01.00 т.е. раждането на Христа.В момента изтичат 2000г. от 01.01.00.Ще ви дам пример - след раждането на Христос започва да тече 1-вата година,но отпред стои цифрата 0! Следователно 0001г.-тече 2-та,0002г.-тече 3-та и т.н.,1999г.-тече 2000г.!!!!! и така след няколко дни ще посрещнем XXIв.

Тема НОВИЯТ ВЕК ЗАПОЧВА ОТ 01.01.2000нови [re: Ангел от Благоевград]  
Автор Абе!! ()
Публикувано23.12.99 17:51



Я ми докажи, че е имало 00 -ва година. Това май го има само в твоята глава!!

Тема Ангеле ...нови [re: Абе!!]  
Автор RAGE ()
Публикувано23.12.99 18:41



Ангеле, ти може да си християнин и да мислиш че земята е плоска, а слънцето кръжи около и, ама има и хора като нас, дето са научили нещо в училище ...

Тема НОВИЯТ ВЕК ЗАПОЧВА ОТ 01.01.2000нови [re: Ангел от Благоевград]  
Автор saint ()
Публикувано23.12.99 19:15



Ne sam saglasen be tcowek ti si lud be

Тема SHTO SE OPITVASH DA OTKRIESH TOPLATA VODA?!?нови [re: Ангел от Благоевград]  
Автор Mishko ()
Публикувано23.12.99 19:24



Omryzna mi ot prostotii - toku se pryknal niakoi i vzel da obiasniava, che 21-vi vek zapochval na 1.1.2000 godina... Abe hora - otvorete koito i da e uchebnik po istoria za 5, 6 ili 7-mi klas - tam si pishe, shto se opitvate da otkriete toplata voda?!?

Тема НОВИЯТ ВЕК ЗАПОЧВА ОТ 01.01.2000нови [re: Ангел от Благоевград]  
Автор Spasse ()
Публикувано23.12.99 19:24



Ангелчо, мойто момче, ти нещо си се пообъркал. Бъдни вечер е утре, а Рождество Христово - в другиден, на 25-ти. На 1 януари е Нова Година. Наздраве! ...и не се изказвай неподготвен... :)))

Тема НОВИЯТ ВЕК ЗАПОЧВА ОТ 01.01.2000нови [re: Spasse]  
Автор Maverick ()
Публикувано23.12.99 21:31



Ама че сте гламави.Що спорите за глупости.Сега ще ви открехна по въпроса. Приемете вековете за чаши.За да кажете,че са се напълнили 20 чаши,тоест,че са изминали 20 века трябва да напълните 20 чаша до горе (тоест да мине цялата 2000 година).Едва тогава можете да започнете да пълните 21 чаша(или с други думи да започнете 21век на 01.01.2001). Загряхте ли бе папуни (защото аз не загрях абсолютно нищо).

Тема До Ангел и всички полуидиотинови [re: Ангел от Благоевград]  
Автор D_L ()
Публикувано23.12.99 21:35



Абе вие не разбрахте ли че нулева година НЕ СЪЩЕСТВУВА!!!!!!!! Броим 1-ва година преди новата ера, и следва 1-ва година след новата ера!!! НЯМА ГОДИНА 0 !! Тъпаци! Омръзна ми от вас. За повече инфо да се убедите със собствените си очи ви предлагам да прочетете официалното становище на Кралската обсерватория в Гринуич :http://www.rog.nmm.ac.uk/leaflets/new_mill.html С благодарност на www.gyuvet.ch за линк-а

Тема Не обиждайте момчетонови [re: D_L]  
Автор 1:0 ()
Публикувано23.12.99 23:52



коледа е все пак

Тема До D_Lнови [re: D_L]  
Автор ebacha ()
Публикувано24.12.99 00:23



kaji kak stana tolkowa umen be? da ne si jal mnogo riba ili kakwo?takiwa kato teb mnogo me kefjat!blagodarja na boga za towa che te prati na zemjata ta da ni swetnesh po nekoi waprosi.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.