Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 10.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ЖЕНИТЕ СМЕ ПО-УМНИ ОТ МЪЖЕТЕнови  
Автор Клеопатра ()
Публикувано22.12.99 02:11



Бог е създал първо Адам. Е, и аз като правя нещо. първо си правя чернова. Една жена не би си губила времето в празни приказки кога настъпва новото хилядолетие, кой слуша чалга (когато и двете са повече от очевидни) и т.н. Само един мъж може да напише едно и също нещо 10 пъти по 10 различни начина само за да изглеждат повече аргументите. КОЛКО СТЕ ГЛУПАВИ МЪЖЕТЕ! Защо не мислите глобално, а сте толкова дребнави. Е, ако някой има мнение по въпроса - моля.

Тема ЖЕНИТЕ СМЕ ПО-УМНИ ОТ МЪЖЕТЕнови [re: Клеопатра]  
Автор Киркор ()
Публикувано22.12.99 02:20



Абе ти си много задръстена бе! Само една жена може да надрънка такива глупости и простотии! Дребнави сме били - грънци. Не се ли виждате вие с ваште проблемчета и проблемченца. "Ох, счупих си нокътя" "Леле, изядох си червилото" "Ау, не ме пипай, че гримът ми ще се размаже" Пълни дивотии!

Тема Не знам , кой е по-умен но това има ли значение ?нови [re: Клеопатра]  
Автор Д.Д.Терзиев ()
Публикувано22.12.99 02:32



Здравей Клеопатра :) Защо си мислиш че твоята тема е по-глобална от темата за края на това хилядолетие(за която тема се появиха много мнения и както и да ги погледне човек във всяко има известна доза истина.) ? По въпроса за "черновата". Огледай се и ще видиш че всички големи шед?оври са единствени.Всички следващи техни копия са само бледа имитация. От това обаче аз не вадя заключение че жените са бледи подобия на мъжете. А и още нещо - умният не тръби наляво и на дясно какъв е а оставя другите да преценят това. Весели празници от ДДТ :))

Тема Не знам , кой е по-умен но това има ли значение ?нови [re: Д.Д.Терзиев]  
Автор 1:0 ()
Публикувано22.12.99 03:05



Бе не знам точно кой е по умен, ама ти сигурно си грозна и имаш комплекси за малоценност

Тема ЖЕНИТЕ СМЕ ПО-УМНИ ОТ МЪЖЕТЕнови [re: Клеопатра]  
Автор Бате Сашо ()
Публикувано22.12.99 03:10



По въпроса за Библията. Ева е била направена от ребро, а то е единствената кост без мозък. Самия въпрос "Кой е по умен?" е тъп, поне колкото кога настъпва новото хилядолетие.

Тема ЖЕНИТЕ СМЕ ПО-УМНИ ОТ МЪЖЕТЕнови [re: Клеопатра]  
Автор Гордан Фриймън ()
Публикувано22.12.99 10:13



Абе вас само за свирки ви бива - така че трай и лапай

Тема ЖЕНИТЕ СМЕ ПО-УМНИ ОТ МЪЖЕТЕнови [re: Гордан Фриймън]  
Автор Nut ()
Публикувано22.12.99 10:21



Ne sam saglasna, vse pak ne sme sastezateli v "Koi e po-po-nai". Jalko samo, che do tuk majkite mnenia sa dosta detcki. :-))

Тема ЖЕНИТЕ СМЕ ПО-УМНИ ОТ МЪЖЕТЕнови [re: Клеопатра]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано22.12.99 10:24



Няма да е зле да дойдеш да се защитаваш, защото те поразбиха. Въпросът с новото хилядолетие е много спорен и дори учените не са единодушни. По въпроса за Адам и Ева - Тази история е наивна колкото си искаш. Това, че си имала пра, пра, пра.......баба и дядо, които са се разхождали чистак-бърсак голички из райската градина си го избий от главата. Жестоката действителност, е че те по-скоро са приличали на маймуни, а още по-жестоко, е че ти си останала почти на техния стадий на развитие щом смяташ, че мъжете са по-глупави от жените.

Тема ЖЕНИТЕ СМЕ ПО-УМНИ ОТ МЪЖЕТЕнови [re: BRAVEHEART]  
Автор Aurora ()
Публикувано22.12.99 10:49



Темата наистина е проява на безсмислено и глупаво заяждане. А и на кой му пука дали жените са по-умни от мъжете или обратното, като то се знае и в двата пола има предостатъчно глупаци...Но вие не се палете толкова ... подозирам че целта на Клеопатра е в голяма степен провокативна.

Тема За Auroraнови [re: Aurora]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано22.12.99 10:58



Ето и една умна девойка. Красива ли си?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.