Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 22.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За нуждата на жените от секс  
Автор intenziven ()
Публикувано22.12.99 17:51



К'во да ви кажа според мен жените се нуждаят от секс много повече и по-често от мъжете. Но не желаят да го изразят. Обаче когато са само жени звучат много по груби и нецензурни изрази, отколкото в мъжка компания.

Тема Не е съвсем таканови [re: intenziven]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано22.12.99 18:20



Бях говорил за това някъде, но се изкушавам да се повторя. Сексуалността на мъжете и жените е различна ИЗОСНОВИ - при мъжете тя е физиологическа необходимост, докато при жените е по-скоро емоционално преживяване. Далеч не всички жени изпитват оргазъм, при някои дори интензивното стимулиране на съответните органи води единствено до лека приятна възбуда. От друга страна някои са с повишена възбудимост - до върха могат да стигнат само при милувки и игра с гърдите. Общо взето жените, имащи проблеми с удоволствието от секса се чувстват непълноценни, в същото време изпитват страх някоя тяхна позната да не разбере за това. Поради тази причина се прикриват, говорейки мръсотии.

Тема Григорий, чък не повервах,нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Шесто Чувство ()
Публикувано22.12.99 22:28



дека тизе туй го рече. Секога сам знаяла, дека си романтик и философин, ама па сега ептен се уверих. Те това сме ние Григорий, ама нема кой да ни разбере.

Тема абе ти...нови [re: Шесто Чувство]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано22.12.99 22:32



да не си женско?

Тема За нуждата на жените от секснови [re: intenziven]  
Автор Принца ()
Публикувано22.12.99 23:31



Много си прав брато ще знайш.

Тема За нуждата на жените от секснови [re: intenziven]  
Автор Lora Palmer ()
Публикувано23.12.99 00:49



Жените са странни не само защото влагат емоции в секса, а и защото се плашат да направят първата крачка, да покажат, че искат да са с някой мъж, който им харесва. И защо?? Само защото някой е казал, че неможе да правиш секс без този човек да ти е гадже? Много хора са против несерьозните връзки, аз лично смятам, че те са част от авантюрата на живота и без тях той ще е скучен и еднообразен. Просто човек трябва да прави това което му харесва без да се замисля какво ще кажат другите...

Тема do Loraнови [re: Lora Palmer]  
Автор Ivofol ()
Публикувано23.12.99 07:39



dokato hvanesh Spin (HIV) ili neshto drugo i kartinkata stava grozna

Тема е,хубава работанови [re: Принца]  
Автор Шесто Чувство ()
Публикувано23.12.99 11:56



и ти си бил Принц, кога я станем Принцеса...

Тема Не е съвсем таканови [re: Григорий Нанев]  
Автор Gagata ()
Публикувано23.12.99 14:28



Григорий, а според мене и при мъжете и при жените съществува и физиологична нужда и желание за приятно емоционално преживяване! Виж за това при кого кое преобладава не мога да кажа със сигурност. Освен това ми се струва, че понякога мъжете прибягват до обяснението "физиологична нужда", за да оправдаят това, че са им много слаби ангелите в това отношение :о)))))) Верно, жените (уж) са с повече задръжки по отношение на секса, само дето в последно време и в това не можеш да бъдеш сигурен ;о)))) А колкото до това говорят ли си "мръсотии" жените - говорят си много ясно!!!!!! Но не мисля,че са по-вулгарни от мъжете.

Тема За нуждата на жените от секснови [re: Lora Palmer]  
Автор Phenix ()
Публикувано23.12.99 15:18



Точно така Лора,абсолютно вярно! Харесвам момичета които мислят като теб. Ако ти харесват такива като мен - обади се. Nick


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.