Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 19.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За хора като D.D.Terziev ........нови  
Автор NortonComander ()
Публикувано18.12.99 23:28



Д.Д.Терзиев е от хората който си навират гагата на всякаде (ПРЕГЛЕДАЙТЕ КЛУБА), Такива хора мислят себеси за БОГОЙЗБРАНИ правят се на много интелигентни, и отекчават всички околни със свойте лични проблени и виждания. 1.Питам ви Драги сърфисти има ли място за такива хора в нашето скромно И-НЕТ ОБЩЕСТВО? 2.И кой им дава право да нлагат своето мнение върху нас?

Тема От D.D.Terziev ........нови [re: NortonComander]  
Автор D.D.Terziev ()
Публикувано18.12.99 23:42



С какво те разгневих NC? Казах ти ние математиците обичаме да си врем носа навсякъде. Да си ме видял някъде да псувам или други подобни? Не се мисля за богоизбран.Просто ми е интересно. И до момента не мисля че съм си натрапил мнението на някой. Колкото до проблемите , за каквото съм писал не мисля че е мой личен проблем.Ако съм отегчил някой моля да ме извини. Ако обаче хората в този клуб решат че досаждам аз се махам сам доброволно. С уважение : DDTerziev

Тема за Д.Д.Терзиевнови [re: D.D.Terziev]  
Автор NortonComander ()
Публикувано18.12.99 23:57



Нека хората в клуба решат, а времето ще покаже. На всякаде в клуба се появява твоето мнение, а това си е инвазия над всички останали. В момента имам спешна връзка с Италия ще се видим утре, ако си намериш цифрова камера. с уважение: NortonComander:)

Тема за Д.Д.Терзиевнови [re: NortonComander]  
Автор мечето Пухи ()
Публикувано19.12.99 00:08



Не смятам, че мненията на г-н Терзиев са глупави, но не ми харесва някой да ми промива мозъка със : ...СПЕЧЕЛЕТЕ....Безплатно....... и т.н.

Тема Благодаря за подкрепата !!!нови [re: мечето Пухи]  
Автор DDTerziev77 ()
Публикувано19.12.99 00:22



и извинявай за рекламата.Няма да пускам повече такива неща тук. С почит:

Тема За хора като D.D.Terziev ........нови [re: NortonComander]  
Автор D_L ()
Публикувано19.12.99 01:11



nqma nishto losho v tova nqkoi da izkazva mnenieto si. Kakto se vijda ti samiq go pravish. Ne shtitam che D.D.Terziev nalaga mnenieto si na nqkoi, vseki razumnomislesht moje ili da prieme ili da othvurli pisaniqta my, vupros na izbor...koito kakto s vijda ti samiq sushto imash, poradi prostata prichina che moje da otvorish nova tema, kakto i che imash vuzmojnost da publikuvash replika na suobshtenie ot D.D. Terziev. Taka che ako obichash ne se oplakvai za shtqlo i neshtqlo i ne pulni kluba s izlishni temi

Тема За хора като D.D.Terziev ........нови [re: NortonComander]  
Автор DDTerziev77 ()
Публикувано19.12.99 01:44



Все още нямам цифрова камера , но ако искаш да ме видиш може да си изтеглиш някоя моя програма ( примерно Сантасе , само 500кб ще ти отнеме само минутка ,докато четеш нещо в клуба).Там в менюто Помощ/За автора... има моя снимка.Всички програми са безплатни.Адреса е : web.dir.bg/ddterziev77 раздел "Мои Програми". Но може да се чуем ако искаш.Телефона ми в MediaRing Talk 99 e: Country:+359 Area :02 fone number:757464 Чао засега .DDTerziev :)

Тема За правото на мнениенови [re: NortonComander]  
Автор Никотин ()
Публикувано19.12.99 11:57



Мисля , че това е мястото където могат да се споделят различни виждания по един и същи въпрос. Естествено, не всички обичат свинско със зеле, не всички са комунисти или фашисти, някои обичат Жорж, някои Бакърджиев. И това е нормално. Трябва да приемем различията - различен не значи непременно враг - или глупак.

Тема За хора като D.D.Terziev ........нови [re: NortonComander]  
Автор Калудка ()
Публикувано19.12.99 14:17



Между другото, NortonCommander се пише с две MM.

Тема za g-n Norton Comanderнови [re: Калудка]  
Автор Ivofol ()
Публикувано19.12.99 14:24



Norton Commander se pishe naidtina s dve M. I g-n Comander nie koito niamame cifrovi kameri pone znaem dobre angliiski, taka che ne se naduvaite mnogo da ne se prysnete.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.