Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 08.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хайде да си поговорим за ..........нови  
Автор Нимфа ()
Публикувано02.12.99 00:14



ОРГАЗМА Получавате ли го и колко често ?

Тема Хайде да си поговорим за ..........нови [re: Нимфа]  
Автор Kaiser Soze ()
Публикувано02.12.99 03:51



:))) Dva pyti na den kato zadylzhitelen minimum. Inache sym nesposoben na nishto abstraktno -- toest, misylta mi e podtisnata ot mogyshti biologichni impulsi. Predi vreme chetoh kak prez.Kennedy, po vreme na razhodka po livadite na Belija dom s gostuvasht chuzhdestranen golemec, se oplakval, che ako se sluchi taka, che toj da ostane bez zhena za 2-3 dni, poluchaval glavobolie. Napylno go razbiram :) Na drugo mjasto pyk chetoh, kak edna prijatelka na Bukowski (pisateljat, leka mu pryst) se mryshtela, kogato kysno sledobed otidela v negovija apartament s nadezhdata da se polyubi s nego, a toj i otgovarjal, che veche dva pyti masturbiral...demek dva pyti si napravil chekija -- da si go kazhem po nashenski. --Zashto ne me pochaka?-- go pita nedovolna nashata krasavica. Ami zashtoto njamal kakvo da pravi mezhu dve stihotvorenija, i otgovoril toj. :)) Tova syshto go razbiram...dobre. A inache, po vyprosa ti lichi, che ili tova systojanie e terra incognita za teb, ili si postojanno v kontrakcii. Mozhe i neshto drugo da e, ama dneska ne moga da mislja mnogo dobre -- imah samo edin...takova...orgazym. Ajde, mnogo shtastlivi vyzdishki!

Тема Хайде да си поговорим...за Нимфа......нови [re: Kaiser Soze]  
Автор Зевс ()
Публикувано02.12.99 09:28



Разбира се Нимфе ;~))) Всички простосмъртни го усещат, когато вали.... ...А ти усети ли го? ;~)) А ето и какъв виц за една Нимфа чух (Аз всичко чувам...) съвсем на скоро: - Знаете ли какво ще стане, ако Нимфата ни бъде включена в селекционната комисия за "Киномания" в София? - Нимфомания.... Гръмовержеца ;~)))

Тема Хайде да си поговорим...за Нимфа......нови [re: Зевс]  
Автор Член1 ()
Публикувано02.12.99 13:12



ХЕй от тоя виц за малко да получа орг..ъм

Тема за Онови [re: Член1]  
Автор Браво! ()
Публикувано05.12.99 02:54



Почти винаги, но не мога да кажа това за гаджето си. Нека някое момиче да ми каже от физиологична точка как стоят нещата при жените. Що за глупости са това, че ако няма минимум половин час търкане, няма оргазъм. И само в търкането ли е работата?

Тема за Браво !нови [re: Браво!]  
Автор Нимфа ()
Публикувано06.12.99 00:53



Работата не е само в търкането . По последни сведения във влагалището няма никакви рецептори , които да предизвикват ,силна възбуда ,каквато може да бъде предизвикана при докосване на клитора .Следователно не съществува и вътрешен оргазъм . Значи , ако пръстите ти са достатъчно палави можеш да си спестиш търкането и да наблегнеш на точката G .

Тема за Браво !нови [re: Нимфа]  
Автор Hi ()
Публикувано06.12.99 16:14



е ако кажеш и къде е точно тази точка знам че беше от страната на корема ама колко навътре ???

Тема за Браво !нови [re: Нимфа]  
Автор Hi ()
Публикувано06.12.99 16:15



е ако кажеш и къде е точно тази точка знам че беше от страната на корема ама колко навътре ???

Тема за Браво !нови [re: Нимфа]  
Автор Hi ()
Публикувано06.12.99 16:18



е ако кажеш и къде е точно тази точка знам че беше от страната на корема ама колко навътре ???

Тема за Hiнови [re: Hi]  
Автор Нимфа ()
Публикувано07.12.99 23:08



Ще ти препоръчам нещо . Намери някоя склонна към експерименти жена и започни да я галиш . Тя сама ще ти покаже къде е тази прословута точка . Приятни опити . Очаквам да споделиш резултатите .


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.