Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 11.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема за ADAMнови [re: ADAM]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано20.12.99 21:17



ЗДРАВЕЙ ПРИЯТЕЛ БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ПОДКРЕПАТА:)) Смятам, че човек винаги трябва да защитава свойте виждания. Моята WEB страница в момента е в upgrade. С УВАЖЕНИЕ: NortonComander:))

Тема ЗА ПУХЧОнови [re: мечето Пухи]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано20.12.99 21:22



Здрасти ПУХИ:))) От давна искам да те питам нещо. Зад твоят псевдоним какво се крие? МОМЧЕ или МОМИЧЕ? Ако не се притесняваш за анонимността си МОЛЯ ТЕ отговори. С УВАЖЕНИЕ NortonComander:))

Тема за Д.Д.Терзиевнови [re: ADAM]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано20.12.99 21:32



ЗДРАВЕЙ МИТКО:))) Гореща тема се отвори. Едно мислех, а друго се получи, но не за това ти пиша. Вчера взех твоето САНТАСЕ много ми хареса. Но имам РЕКЛАМАЦИЯ (много е лесна победата, дори на ниво трудно) Ако можеш НАПРАВИ ГО ПО-ТРУДНО. Ако не се притесняваш за авторските си права МОЛЯ ТЕ изпрати ми сорс-кода на играта. ИСКРЕННИТЕ МИ ПОЧИТАНИЯ NortonComander:))))))

Тема за NCнови [re: <NortonComander&g]  
Автор Д.Д.Терзиев ()
Публикувано20.12.99 23:51



Здрасти :-] Изпратих ти email.Забравих да ти пиша че съм в София до сряда сутринта и след това няма да ме има до 03.01.2000г.Така че ако забавиш отговора моят ще дойде чак на 04.01.2000г. Чао :)))))))

Тема аз имам един въпрос -нови [re: <NortonComander&g]  
Автор Gagata ()
Публикувано21.12.99 13:37



как става така, че има такъв голям интерес към тема, чиято цел е ЕДИНСТВЕНО да обиди някого !!!!!!!!!!??????????????????? (в случая Терзиев, а по-нататък и други) И още един въпрос - как е възможно да ти бъде НАТРАПЕНО мнение тук, че нещо не се сещам ? P.S. A tova e samo za Terziev - bravo, che ne im se davash!!! :o)

Тема За norton mrysnika-wyn ot tuk!!!нови [re: <NortonComander&g]  
Автор ebacha ()
Публикувано21.12.99 23:48



kakwi sa tezi dumichki be muhljo?teb koj te e wyzpitawal??za edno si praw-cezura naistina trjabwa da ima-za takiwa kato teb!!!

Тема за Gagataнови [re: Gagata]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано22.12.99 01:00



Прочети мнения за тази тема и ще си отговориш сам. NC

Тема За Ebaha!!!нови [re: ebacha]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано22.12.99 01:11



ЗНАЕХ СИ ЧЕ НЯМА ДА РАЗБЕРЕШ ЗА КАКВО ТИ ПИША, СЕГА РАЗБРА ЛИ В КИТАЙ ЗАЩО СА ПО ДОБРЕ ПОДЛОЖИ ЗАДНИКО. И НЕ ЗАБРАВЯЙ, ЧЕ ТИ ЗАПОЧНА ПРЪВ. NortonComander

Тема За Ebaha!!!нови [re: <NortonComander&g]  
Автор ebacha ()
Публикувано22.12.99 01:23



ti li ste mi goworis za degradaciq na podrastwastoto pokolenie- ja se wiz!wyobste sto se zanimawam s otrepka kato teb?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.