Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 11.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За хора като D.D.Terziev ........нови [re: NortonComander]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано19.12.99 18:18



Терзиев е от скоро в клуба и не можеш да правиш такива заключения. Пък и дори да си вре носа навсякъде "лошо няма". Аз повече се дразня, когато някой се фука, ама нямам време да ти обяснявам, че ме чака чартъра за Англия - ще изнасям лекция на тема "Международни разплащания" пред студенти от "Oxford University". - Ето това ме дразни!!!

Тема ЗА D_Lнови [re: D_L]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано19.12.99 20:19



Уважаеми D_L няма нищо лошо,в това някой да изказва мнението си, но както сам забелязваш да го правиш за всички теми е пълна глупост, човек неможе да буде компетентен по всички въпроси. Освен това въпросът с излишните теми изглежда абстрактно на фона на теми като: " ЧУКА МИ СЕ", " С ПРАВЕЦ 8М В ИНТЕРНЕТ" и др.

Тема За Калудканови [re: Калудка]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано19.12.99 20:33



Виж к'во Кълудкъ "Norton Commander" е запазена марка на Корпурацията "SYMANTEC" а моят псевдоним е "NortonComander" и води началото си от една програма която скоро ще намериш на моята WEB сраница в интернет. С уважение NortonComander:))))

Тема za g-n Ivofolнови [re: Ivofol]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано19.12.99 20:44



Много добре зная, че NortonCommander се пише с mm но аз не съм продукт на Питър Нортън а съм живо същество и аз САМ СИ ОТПРЕДЕЛЯМ КОЙ ДА Е МОЯТ ПСЕВДОНИМ а по въпроса с английския по добре използваи КИРИЛИЦА или докажи че знаеш английски и ми пиши само на ENGLISH. С УВАЖЕНИЕ "NortonComander"

Тема BRAVEHEART FOR YOUнови [re: BRAVEHEART]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано19.12.99 21:03



Смело сърце, по някога бизнесът изисква жертви, знам как е. Не е необходимо да ме открехваш за житеиските истини, и не се фукам. А за разлика от теб аз не се крия страхливо зад измисленият си псевдоним а съм сложил един от мойте I-MAIL, докажи че си "BRAVEHEART" и не занимавай мрежата с твоята работа. ПРИЯТНО ИЗНАСЯНЕ НА ЛЕКЦИЯТА С ПОЗДРАВИ "NortonComander"

Тема за Д.Д.Терзиевнови [re: NortonComander]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано19.12.99 22:00



Здравей мой човек, от толкова много хора не ми остана време да ти пиша. Може и да не съм прав, не те познавам лично (ще се радвам някой ден ako се запознаем) виждам че имаш много привърженици в клуба ИЗВИНЯВАЙ, нямам нищо лично към теб, но първоначалното ми впечетление беше за (досаден всезнайко). Ще си пишем пак ако не е тук, то ми имаш I-MAIL С УВАЖЕНИЕ "NortonComander"

Тема за NCнови [re: <NortonComander&g]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано19.12.99 22:32



Опитвам да разграничавам личния си живот от виртуалния, за това съм с псевдоним. За мен тази анонимност е очарованието на мрежата. Но дори тук не си позволявам да сменям името си - винаги съм бил BRAVEHEART или Смело сърце. А имейл не оставям защото ми е писнало от троянски коне и заразени файлове.

Тема за DraveHeartнови [re: BRAVEHEART]  
Автор <NortonComander> ()
Публикувано19.12.99 23:05



Анонимността ми винаги е гарантирана ако си по добър от мен познай кои съм ? Добрият хакер винаги се подсигурява с нещо антивирусно , ако допуснеш да те заразят значи просто не си достатъчно добър . Или да ти го кажа направо "Които го е страх от врабци не сее жито" . Ако искаш upgrade на Norton AntiVirus oт 16 .12 .'99 изтеглиго от: http://tucows.eunet.bg/ NC.)))))))))

Тема за Д.Д.Терзиевнови [re: <NortonComander&g]  
Автор DDTerziev ()
Публикувано20.12.99 00:05



NC извинен си. Благодаря на всички участници за мненията,и да считаме темата за приключена. А иначе ako някой иска да знае кой е DDTerziev : Димитър Димов Терзиев - 22г. студент в "СУ Кл.Охридски" факултет по математика и информатика спец. математика и информатика 4 курс. e-mail:ddterziev77@hotmail.com web: web.dir.bg/ddterziev77 Поздрави на всички :-] DDTerziev

Тема От DDTerzievнови [re: <NortonComander&g]  
Автор DDTerziev ()
Публикувано20.12.99 00:06



NC извинен си. Благодаря на всички участници за мненията,и да считаме темата за приключена. А иначе ako някой иска да знае кой е DDTerziev : Димитър Димов Терзиев - 22г. студент в "СУ Кл.Охридски" факултет по математика и информатика спец. математика и информатика 4 курс. e-mail:ddterziev77@hotmail.com web: web.dir.bg/ddterziev77 Поздрави на всички :-] DDTerziev


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.