Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЦЕНЗУРА В КЛУБА :(нови  
Автор D.D.Terziev ()
Публикувано17.12.99 20:46



Тази сутрин около 4ч. отворих нова тема: ИЗКАТЕ ЛИ ДА ПЕЧЕЛИТЕ ДОКАТО СТЕ В ИНТЕРНЕТ ? в клуб Вашето мнение, където между другото имаше и WEB адрес ако някой се заинтересуваше повече как да изкара някой друг долар. Когато посетих клуба около 10ч. тя все още си беше там,но около 16.30 вече беше изтрита не само в този клуб но и в останалите, в които беше публикувана. По този случай искам да попитам - ЗАЩО ? Освен това 1.Самото заглавие Искате ли....? означава че се очаква някакво мнение и темата не е чужда на клуба. В клуба има теми които са много по далеч от темата Вашето мнение , но те все още са си там. 2.Ако наистина ще има ограничения в кой клуб за какво ще може да се пише нека това се упомене на видно място. Или още по-добре да се назначи комисия (нещо ,като НСРТ), която да следи къде какво се публикува и ако някой "кривне от правият път " членовете на тази комисия да му го... покажат вярната посока.Или още по добре за всеки клуб да се даде набор от теми които могат да се публикуват. Цензурата води до ограничение , ограничението води до еднообразие , еднообразието води до скука. Ще се радвам ако този ,който е сторил това ми даде някакво обяснение тук или на адрес: ddterziev77@hotmail.com Гневно ваш D.D.Terziev

Тема ЦЕНЗУРА В КЛУБА :)нови [re: D.D.Terziev]  
Автор мечето Пухи ()
Публикувано17.12.99 21:13



Мой човек, много некоректно е да пълниш клубовете с обяви. За тях си има специална рубрика. Много съм благодарен на Дир-аджиите , че са те изритали от там където не ти е мястото.

Тема ЦЕНЗУРА В КЛУБА :)нови [re: D.D.Terziev]  
Автор мечето Пухи се заяжда :-) ()
Публикувано17.12.99 21:21



Абе идиотчета нещастни, не разбрахте ли , че за всяка тема си има и рубрика. Тука е само за компютърна техника. Престанете с тези обяви бе, мамичката Ви да еба . ПРЕСТАНЕТЕ БЕ СКАПАНЯЦИ !!!!!! ОХ, да Ви еба майката нещасна ............. На всички, неангажирани с темата, се извинявам най-искрено за нецензурния тон. от мечо Пух

Тема ЦЕНЗУРА В КЛУБА :(нови [re: D.D.Terziev]  
Автор D.D.Terziev ()
Публикувано18.12.99 00:39



пухчо тук клуба е" твоето мнение "а не компютри. прегледай клубовете отново, и прочети по добре цензура в клуба :( не съм съм излязъл от темата , а има доста които са. Колкото до рекламите не рекламирам нито фирми нито моята страница. ЯСНО ? А колкото до майките продължавай да си таковаш твойта и остави другите намира. п.п.Оправи си езика да не те оправи някой някъде. Не се заяждам , а искам еднакви критерии за всички.освен това никой не съм карал насила да ми чете темите и на никой не съм му я набивал в очите. Засега ЧАО :| препечатано от ......

Тема ЦЕНЗУРА В КЛУБА :(нови [re: D.D.Terziev]  
Автор glarusa ()
Публикувано18.12.99 05:11



prawi sa si horata kato triqt takiwa obiawi edin mu pratili 200 usd na drug mu kupili kadilak :-))) az oste oswen ot bannerni slujbi ot drug pari ne sam widql ma twa cqla maniq e stanalo qwno! i wse pak mislq che wapreki ostriq ton puhi e praw moje tuk da si kazwame chestno kogo kak sa zaribili i zasto ne sa mu platili no ne i da prawim reklami na nqkoj koito nqmat nikakwo namerenie da plastat pozdrawi

Тема за glarusaнови [re: glarusa]  
Автор proba ()
Публикувано18.12.99 05:15



Благодаря за поздравите. А къде виждаш реклами в тоз късен час ?

Тема за glarusaнови [re: D.D.Terziev]  
Автор D.D.Terziev ()
Публикувано18.12.99 05:25



glarus " психопатия онлай " не е ли реклама.Даже по явна от мойта. ама никой не я пипа.Не ме е яд че са изтрили мойта тема а за двойственият стандарт , който се прилага. Освен това все още не е забранено да се правят реклами. Доколкото знам всеки може да пише каквото си иска. Нали така ?

Тема ЦЕНЗУРА В КЛУБА :( [re: D.D.Terziev]  
Автор KY-KY ()
Публикувано18.12.99 12:16



ne se ucudwaj- i moi tekstowe sa swljali.a ne bese nisto loso-nikakwi psuwni ili prostotii.

Тема ЦЕНЗУРА В КЛУБА :)нови [re: мечето Пухи]  
Автор KY-KY ()
Публикувано18.12.99 12:19



a be az ne bjah pusnal objawa i me cenzuriraha. TOWA LI E SWOBODATA NA SLOWOTO W MREJATA? Kitaj li ste stawame ili kakwo??

Тема ЦЕНЗУРА В КЛУБА :(нови [re: KY-KY]  
Автор leader ()
Публикувано19.12.99 02:44



Господа, господа - струва ми се, че мечето Пух е прав. Това място тук не е за комерсиални цели. Така че наистина, ако държим да сме коректни, не трябва да замърсяваме ефира.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.