Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 26.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема пенсионерите и контрольорите в градския транспортнови  
Автор Kate ()
Публикувано15.12.99 14:25



В момента имам карта /студентска/ и ако не съм я забравила, с контролата няма проблем. Явно зависи, дали един контрольор работи на някакъв вид договор или хонорар, но тези на които им се полага солидна сума от глобата са често зверски настроени и правят всичко възможно да изскубнат по някой лев, нищо че може и да нямат основание за това. Съвет: ако не са повече от двама и особено, ако се заяждат и не се държат културно, направете ги на луди и не се давайте току-така. Поискайте да видите по-подробно техните документи за легитимация... За пенсионерите: пак се делят на културни и такива, на които им липсват не само първите седем години... "Забелязват" се най-вече в пиковите часове със задължителни атрибути: чанта /пазарска, голяма, мръсна,.../, количка с много чанти, туби с вода и т.н. тия работи сте ги виждали / и сигурно усещали/ ...

Тема пенсионерите и контрольорите в градския транспортнови [re: Kate]  
Автор Член1 ()
Публикувано15.12.99 15:10



Познато. Много добре познато

Тема пенсионерите и контрольорите в градския транспортнови [re: Член1]  
Автор Gagata ()
Публикувано15.12.99 16:18



Вече имам в личния си архив един нервиран до дупка само от мен контрольор! Да се готвят другите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :о)) Що се отнася до пенсиите, те са си вечно ядосани. Тях ще е геройство да ги успокоиш :о) Но така или иначе вече не се и опитвам да седна в трамвай...... Обаче в 94 сядам, щото там се возят студенти.....и те много се блъскат, и не спират да се возят, непрекъснато се возят.... Да да, разправяй ми ги ти на мене - отиват на лекции, на никви лекции не отиват само си се возят, непрекъснато е пълно със студенти.... Не че зле, де ;о) ............. Ама като си сплескан като ваденка и студентите почват да омръзват :о)))

Тема предлагам... [re: Kate]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано15.12.99 18:00



да се забрани достъпа на пенсионери и контрольори до градския транспорт.

Тема предлагам...нови [re: Григорий Нанев]  
Автор RAGE ()
Публикувано15.12.99 18:04



именно ! :)))

Тема Стига де....нови [re: RAGE]  
Автор :)) ()
Публикувано15.12.99 18:07



Той, градският транспорт си е направен за тях. Поне на тоя етап имам това чувство....

Тема Стига де....нови [re: :))]  
Автор RAGE ()
Публикувано15.12.99 18:16



има предложение контрольорите да се използват като теглителна сила вместо замърсяващо въздуха гориво ;))

Тема приема сенови [re: RAGE]  
Автор Член1 ()
Публикувано15.12.99 18:53



Предложението се приема

Тема Ideaнови [re: Член1]  
Автор Mister Punch ()
Публикувано15.12.99 21:42



Wzimate nomera na znackata i se obajdate w kompaniata za transport.Telefonite se namirat na gyrba na kabinata na schofiora i podawate stabilno oplakwane za neprilicno powedenie,prewischawane na prawata i t.n...Wece edin izgoria,deto iskashe da mi rita kaisiite po Bulevarda!!! Uspeh na wsicki! Te sa bokluci polucawasti po 300lewa.Niamat prawo da se dyrjat taka s nas!!!

Тема Както винаги Наневнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Разколников ()
Публикувано16.12.99 10:31



се изказва неподготвен.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.