Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 23.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема не се сърди, но...нови [re: Объркана]  
Автор случаен минувач ()
Публикувано14.12.99 10:32



Че си Объркана, сигурно е така, особенно когато си писала постинга - 25 мин. след полунощ. Надявам се, че си била трезва, защото иначе наистина става опасно, 25 мин. след дванадесетия час, когато самотата и отчаянието понякога ни се струват вечни. Не знам дали го обичаш - ти го казваш, знаеш си най-добре. Само че когато човек обича някой истински, не мисли за такива глупости...като самоубийство например. Мисли за това как да направи човека до себе си още по-щастлив. А когато другият е намерил щастието/любовта в друг човек, ами на това му се казва съдба, или просто нещата от живота...такива, каквито са! Явно с постинга си търсиш състраданието към себе си...Намираш го - с всички коментари (преди моя). Аз наистина съжалявам, когато прочета редове като твоите, явно породени от болката от изневярата. Само че в живота всеки има правото да търси новото щастие/любов винаги, и никой, дори и най-близките, нямат моралното право да изискват от другия вечна обич и любов. Не бих искал да ти давам съвети. Но вместо да се опияняваш от силата на земното притегляне, помисли малко защо Той е потърсил и намерил Другата. А дали това не и шанс ти самата да се огледаш наоколо и да видиш света около себе си с други очи...не толкова объркани. Хайде, усмихни се...:-))))

Тема Любов или какво?нови [re: Объркана]  
Автор RAGE ()
Публикувано14.12.99 17:39



Що си правиш гаргара с хората ? Те пък някои даже са ти и повярвали :)))))

Тема Стига си говорила глупости!нови [re: Объркана]  
Автор Арабела ()
Публикувано15.12.99 00:01



Как ще скачаш от балкона? Нали имаш две деца? Нима искаш да разбиеш живота на децата си и да дадеш зелена улица на оная мръсница?

Тема Lyubov ili kakvo?нови [re: Объркана]  
Автор Batman ()
Публикувано15.12.99 02:07



Skachaj. Kojto ne skacha e cherven.

Тема или каквонови [re: марийка]  
Автор Anarhist ()
Публикувано15.12.99 06:20



E umna jena si Mariyke

Тема или какво.........нови [re: марийка]  
Автор Арчи ()
Публикувано15.12.99 14:05



Хей Объркана! Да не си посмяла да го направиш !!!! Я се замисли! За себе си и за децата си! Искам да подкрепя Марийка, тя е жена с опит, послушай я! И да допълня: ...В днешно време такива неща се случват все по-често - животът ни е много по-динамичен от едно време, срещаме се непрекъснато с нови хора, сменяме професии, градове, променят се и хората. Животът ни е много по-дълъг (и ценен) от едновремешния. И това, което ти се е случило на теб не е нещо изключително, а е нещо нормално. Любовта не може да идва (и да си отива) по поръчка и едновременно при двамата... ...Обаче ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА ! (((-8) Продължава твоят живот (ще имаш нови приятни и незабравими мигове, заради което си е струвало човек да живее - помисли си за свадбата на децата...) ще имаш и нови приятели. Продължава и животът на децата ти, и моля те не го почерняй!... ...След време ще си спомняш с насмешка за тези си настроения. Съветите на Бате Сашо и Скромния Светия са важна трансмисия при преминаването ти към нов живот... Съветът на Арчи: Усмихни се Объркана и погледни към бъдещето СИ! ((-8)... Арчи

Тема Любов или какво?нови [re: Batman]  
Автор Gagata ()
Публикувано15.12.99 15:11



Добра асоциация, Батмане. Обаче с тези неща наистина шега не бива!!!!!!!!! Който е преживял смърт на близък и най-вече самоубийството му знае, как умира и част от тебе...(ако и да прозвучи банално).........

Тема Любов или какво?нови [re: RAGE]  
Автор Разведен ()
Публикувано15.12.99 20:52



Май само Rage и случайния минувач са схванали истината. Всички други се изхвърлят с квалификации за съпруга и любовницата му. Действително ли човек няма право да търси щастието си с друг човек? И като ти го обичаш, а той тебе не, колко мислиш че ще продължи това мъчение. Бях в същата ситуация като тебе, жена ми поиска да се разведем, аз отначало не исках, заради някакви останали чувства, постепенно обаче почнах да свиквам с идеята за развод и че всеки има право да търси щастието си. Вчера беше последното дело и вече сме разведени, синчето остава при мен. Не е толкова лошо, ще организираш живота си наново, не е лесно, но пък е предизвикателство. Фактът, че не си отговорила на хората, които ти засвидетелстваха добри чувства и подкрепа, ме навежда на мисълта, че това действително е някакъв бъзик. А от мен да го знаеш - болката от раздялата минава удивително и неочаквано бързо. Такива ми ти работи!

Тема СКАЧАЙЙЙЙЙнови [re: Объркана]  
Автор Пич ()
Публикувано15.12.99 22:29



Еми щом не можеш без него - сега е момента да му се увесиш на врата на съвестта му. Пада му се - тежи му докато движи с оная готината. С две думи - не че те навивам - ама скачай. Кво интересно друго мо'еш да направиш?

Тема Любов или какво?нови [re: Объркана]  
Автор qaz ()
Публикувано15.12.99 22:47



predi vreme sestra mi beshe v tova polojenie. mnogo sam shtasliva, che mi povqrva, che i na neinata ulica shte ogree slunceto - TO OGRQ! sega ima prekrasno novo semeistvo i si gledat decata: "moeto" i "tvoeto" i mnogo se staraqt po produljenieto " biqt nasheto". vsqko zlo e za dobro!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.