Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 23.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема XXI векнови [re: RAGE]  
Автор Zapalka ()
Публикувано14.12.99 21:40



Ами щом и Бил Клинтън каза, че ще празнува СЕГА настъпването на новото хилядолетие, защото ХОРАТА ТАКА ИСКАЛИ (!!!), въпреки че съзнава, че не настъпва СЕГА, какво да коментираме умственото ниво на останалите ?????????????????????????? /26 са/

Тема XXI векнови [re: RAGE]  
Автор Дилом ()
Публикувано14.12.99 23:15



абсолютно е така >>> смята се за 5 минути ех наистина ако всички бяха програмисти щеше да е интересно

Тема XXI векнови [re: Vladimirov]  
Автор Zlatko ()
Публикувано15.12.99 03:47



Е сега на кой да вярвам? Последно кога започва новия век - 01.01.2000 или 01.01.2001?

Тема XXI векнови [re: RAGE]  
Автор Ivan ()
Публикувано15.12.99 08:56



wivte k'wo wi predlagam: Da otpraznuwame nastypwaneto na 21 wek taq godina.Da otpraznuwame dogodina pyk nachaloto na 3-toto hilqdoletie. Taka hem wylka shte e sit, hem i agneto shte e izqdeno. Ha-ha-ha. RAGE написа: ------------------------------- XXI век започва разбира се на 1.Януари 2001 година по простата сметка, че 20 * 100 = 2000 , така че всичките 2000 години се включват в първите двайсет века. Някои хора се бъркат, че щом е имало стара ера, нова ера, значи трябва да има и нулева година, ама не е така. Най - малкото щото обектите се броят така : 1, 2, 3, 4, .... , а не 0, 1, 2, 3, 4 ..... Дори ако приемем, че започва точно от рождението на Христос, пак няма нулева година, защото бебето става на 1 година, на две години и т.н., а не минава през нулева възраст. Разбира се, тия прости сметки са необозрими за другаря Гарелов и цялата журналистическа пасмина, но все пак те за това са станали журналисти - за да говорят за неща, от които хич не отбират :))))

Тема do AlphaMikeнови [re: AlphaMike]  
Автор д-р Уотсън ()
Публикувано15.12.99 13:52



Проследи си логиката - от 0 до 1 е едно ?????? значи от 2000 до 2001 е 2001 => и като следваме твоята мисъл - 21 век започва точно в началото на 2000 - ната година. Ти си отговаряш сам.

Тема do AlphaMikeнови [re: д-р Уотсън]  
Автор RAGE ()
Публикувано15.12.99 15:39



здраво си елементарен, уотсъне :))))))))))))0

Тема XXI векнови [re: Az]  
Автор д-р Уотсън ()
Публикувано15.12.99 19:22



За да четеш английски не трябва да си умен, а да си образован - има разлика! Моята логика се гради на факта че броенето започва от 0, а не от 1. И това е заложено във всички компютри, а най вече на тези в NASA (мисля че всички знаят какво е NASA) - и поради този факт не давам пояснения, защото не подценявам знанията на останалите. Това че не е имало нулева година в летоброенето го дължим на Християнската религия. Ако си запознат малко с програмиране - ще знаеш, че нулата е много важна за компютрите - и конкретно за чесовника с календара долу в дясно 21 век започва точно в първите стотни след 0 часа на 1/1/2000 г. И накрая - защо има проблем 2000, а не проблем 2001?

Тема до Уотсъннови [re: RAGE]  
Автор Дани ()
Публикувано16.12.99 10:14



ОТЧИТА СЕ НЕЩО, КОЕТО Е СТАНАЛО, А НЕ НЕЩО, КОЕТО ПРЕДСТОИ ДА СТАНЕ . Ти прибавяш към изминалите /преживени/ 1999 години предстоящата/неизживяна още/ 2000-на година. И все пак "НАЗДРАВЕ". То и Хр.Стоичков не знае в кой век сме , ама " Кво от тва".

Тема Sherlock Holmesнови [re: д-р Уотсън]  
Автор Remmius ()
Публикувано16.12.99 10:41



Dragi mi Watson, Ti sus sigurnost chetete dobriya star anglijski. Nali vinagi sme go iv originala na knigite ;) Za strannite suoracheniya koito vie narichate computri nulata [0] e naistina mnogo vazhna ama ne za chasovnika im tolkova kolkoto za nachina im na funcionirane. Te gorkite rabotyat v dvoichna broina systema (koyato pak e pozicionna vizh prednite mi slovoizliyaniya). Predstavyash li si da nyamaha i nula a samo edinica?!?! Tova obache dragi mi Watson, ne e ama nikak svurzano s nachaloto ili ako shtesh kraya na hilyadoletieto, naj malkoto zashtoto i da nyamashe computri to pak shteshe da si e na 31.12.2000. A puk za Y2K.... pod secret ne computrite imat problem ami horata koito sa gi izmislyali. V toya red na misli pozvoli mi da ti zabelezha edna misul na nash obsh poznat: Computers are useless. They can only give you answers. -- Pablo Picasso Taka che dragi mi Watson, elementarno e choveche, kolkoto i da ti haresva krugloto, ama samo v desetichnata broina systema, chislo 2000 (naprimer v osmichna e 3720, a v dvoichna 11111010000) to si e poslednata godina na stariya vek na staroto hilyadoletie na starite hora. Taka che dragi mi Watson priemi porazhenieto kato istinski anglijski gentleman. Remmius err... Sherlock Holmes

Тема Sherlock Holmesнови [re: д-р Уотсън]  
Автор Remmius ()
Публикувано16.12.99 10:43



Dragi mi Watson, Ti sus sigurnost chetesh dobriya star anglijski. Nali vinagi sme go izpolzvali v originala na knigite ;) Za strannite suoracheniya koito vie narichate computri nulata [0] e naistina mnogo vazhna ama ne za chasovnika im tolkova kolkoto za nachina im na funcionirane. Te gorkite rabotyat v dvoichna broina systema (koyato pak e pozicionna vizh prednite mi slovoizliyaniya). Predstavyash li si da nyamaha i nula a samo edinica?!?! Tova obache dragi mi Watson, ne e ama nikak svurzano s nachaloto ili ako shtesh kraya na hilyadoletieto, naj malkoto zashtoto i da nyamashe computri to pak shteshe da si e na 31.12.2000. A puk za Y2K.... pod secret ne computrite imat problem ami horata koito sa gi izmislyali. V toya red na misli pozvoli mi da ti zabelezha edna misul na nash obsh poznat: Computers are useless. They can only give you answers. -- Pablo Picasso Taka che dragi mi Watson, elementarno e choveche, kolkoto i da ti haresva krugloto, ama samo v desetichnata broina systema, chislo 2000 (naprimer v osmichna e 3720, a v dvoichna 11111010000) to si e poslednata godina na stariya vek na staroto hilyadoletie na starite hora. Taka che dragi mi Watson priemi porazhenieto kato istinski anglijski gentleman. Remmius err... Sherlock Holmes


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.