Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 26.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Имам проблем...  
Автор Здраво изплашена ()
Публикувано10.12.99 22:23



Имам проблем с...алкохола !!! Ама наистина !!! Имам чувството, че не мога да спра ... Ако не пия ми е безкрайно тъпо, а когато си пийна изпадам в разни приключения от които после се депресирам.... Няма причини да пия....имам си работа, приятели и сравнително добър начин на живот.....Но..!!! Вече наистина не зная какво да направя...

Тема В теб се е вселил ...нови [re: Здраво изплашена]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано10.12.99 23:14



... добрия дух на алкохола.

Тема Григорий, ти ептен се побърка,нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Шесто Чувство ()
Публикувано10.12.99 23:41



и е верно, ич не се надай, че лажем, оти я не лажем.

Тема Григорий, ти ептен се побърка,нови [re: Шесто Чувство]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано10.12.99 23:47



оти се косиш, бре?

Тема Григорий, ти ептен се побърка,нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Tsvetelina ()
Публикувано11.12.99 05:58



To losho niama moito momiche......losho niama.

Тема Имам проблем...нови [re: Здраво изплашена]  
Автор зори ()
Публикувано11.12.99 06:00



за това трябва много,ама много силна воля.ние може да напишем хиляди неща,но така няма да стане.имах една колежка,която много пиеше всички много и говорихме,но не се получаваше,след време тя сама си взе мерки.така,ако продължаваш,ще затъваш,все повече и повече.ти сама осъзнаваш,че от алкохола полза няма.пожелавам ти много успех.

Тема Григорий, ти ептен се побърка,нови [re: Tsvetelina]  
Автор Член1 ()
Публикувано12.12.99 17:00



Лошото идва после

Тема Имам проблем...нови [re: Здраво изплашена]  
Автор Urod ()
Публикувано12.12.99 17:08



Ne se pritesniavaj, i az sum taka, no niamam problemi :) Pia si kolkoto mi se iska, spored men problema ti ne e v pieneto, a v sluchkite koito se sluchvat dokato si piana - te te depresirat, ne samia alkohol. Prosto priemaj neshtata po-spokojno - kakvo ot tova che si se napila i si se sabudila s niakoj nepoznat - puk bilo i grozen. Ako priemash neshtata ot veselata im strana - niama nishto strashno. Nali vse pak ne moje da ni se sluchi nishto po-losho ot tova da umrem, taka che spoko, prosto chovek kato se napie osvobojdava podsaznanieto si i pravi tova, koeto e podtiskal v "normalnoto si trezvo ejednevie". Tova e hubavoto na alkohola, che premahva zadrujkite, stesnitelnosta, morala i podobni ogranichenia za volnia choveshki razum. Spored men loshoto na alkohola e, che sutrin te boli glava, ne si spomniash nai-interesnoto ot vecherta i drugi takiva po-malovajni nepriatnosti. Chudia se kakvo li tolkova si napravila, za da budesh "Zdravo izplashena"?

Тема Имам проблем...нови [re: Здраво изплашена]  
Автор Никотин ()
Публикувано13.12.99 15:40



Това си е проблем, който за съжаление времето не лекува , а напротив. Пиещите са два вида - пияници и алкохолици. Първите са по лесни - с промяна в средата, битието пиенето може да се сведе до поносими размери. Ако си алкохолик - или се отказваш въобще от алкохола, или приемаш че бавно и сигурно деградираш. Впрочем всичко това е известно - важното е това да стане ТВОЯ истина , а не цитат от брошура или мнение на морализатори. Да спреш да пиеш - ако е необходимо само по твоя лична преценка - не е толкова трудно - това едномесечна всекидневна битка . Ако я започнеш - желая ти успех. ( Ако не си чела - прочети Лорънс Блок)

Тема Имам проблем...нови [re: Никотин]  
Автор Japanese ()
Публикувано13.12.99 16:55



Пий, докато чувстваш, че можеш да станеш и да отидеш някъде другаде...После вече стават гадостите


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.